-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
Kumpel - śliczny kudłatek - pojechał do domu.
togaa replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
No nie......!!! a to ci powsinoga ! Ja sie zamartwiałam nie tym czy sie odnajdzie, ale czy jeszcze żyje!!???? Kastracja jak najszybciej, bo znowu nawieje....:razz: -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
togaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Nie wierzę [B]ihabe[/B], nie wierzę........... Trzy razy czytałam Twój post.... beczec mi sie chce ze szczęścia !!!! -
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
togaa replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='martka1982']Miejmy nadzieję,że nie wózek............ Na początku rehabilitacja ma wyglądać w ten sposób,że trzeba go podszczypywać za tylne łapki aby nimi poruszał. Za 3 tygodnie będzie kolejny etap - rowerek. Z czasem się okaże czy Promyczek będzie odzyskiwał sprawność w łapkach czy nie. Na razie ma je bardzo słabe i nie wiadomo czy to z powodu nieużywanych mięśni czy też obumarły nerwy - jeśli to drugie to będzie kiepsko. Uważam,że można go ogłaszać z zaznaczeniem,że wymaga nieskomplikowanej codziennej rehabilitacji (to co napisałam powyżej) oraz,że nie wiadomo czy odzyska sprawność. Jeśli nie, to będzie wózio, bo teraz gdy już tyle przeszedł trzeba mu dać szansę aby żył.[/quote] Co do rehabilitacji to Wasz lekarz zalecił to co wykonalne w Koninie... W profesjonalnym zakładzie rehabilitac. zabiegi sa identyczne jak przy rebabilit. ludzkiej.Ten sam sprzet.; magnetoterapia laseroterapia ultradżwięki itp... Już sam laser bardzo przyspiesza gojenie... Zaden wet. u Ciebie go nie stosuje? No , ale dobrze mi się wymądrzać jak 70 km dalej, w Katowicach mamy naszą p.Halinę Markiewicz - i jej gabinet rehabilitac. -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
togaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
No własnie...imię !!!! Mysle że mamą chrzestna szpicka powinna zostać nasza Kochana [B]ichabe....[/B] Bez Niej dalej dreptalibyśmy w miejscu... -
Itulec pojechal...Diuna i reszta pochlipuje..powodzenia malutki
togaa replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
Cudna historia...!:evil_lol: Znałam kiedyś beagla ktory z tego samego powodu wylądował u weta, ale gada tak wzdęło że na łapach nie mógł ustać... -
kochana staruszka Frela , już szczęśliwa za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Frela dobrze znosi jazde samochodem? Nie chce wysiadac w trakcie..? -
Typowe dla stada... "Walka" o pierwszeństwo do obszczekania...;) Znam to doskonale....:lol:
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
togaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
i gdy sie czegos boi.... Moja ma taki ogon podczas burzy i w Sylwestra.... -
Właściwie to nie ma tematu i wątek Lolka niedługo spaaadnieeee....na dno. Psi ideał.. c.d. Lolo cały wieczor przesiedział na moich kolanach w ogrodzie. czym bardzo frustrował małego Pepi. W koncu Pepi nie wytrzymał i na moich oczach nasikał do psiej miski z wodą.... Takiej ogólnej, czyli i swojej... Może chlopak słyszał coś o urynoterapii????;)
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
togaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Fajnie, jak te zęby w "grabiach" sie okręcaja wokoł własnej osi...! Ale ja bym z czesaniem poczekała..... no znowu posty skaczą. -
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wszystko to prawda co napisała pinczerka.... Irena jest tez malarka z wykształcenia i historykiem z zamiłowania. I ogolnie to osoba wyjątkowa....! -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
togaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Dopiero teraz mogłam wejść na dogo... Gości miałam i cały wieczór przebierałam nogami by dobiec do komp.... Udało sie!!!!! Jesteście niesamowite! Wszystkie!!!!!!:laola: Szpicul zestresowany na maxa. Patrzcie na ogon! Cechą rasy jest ogon zarzucony dumnie na grzbiet! Obysmy ten ogon na grzbiecie zobaczyły u Miska jak najszybciej...! Ihabe Kochana! a może najpierw sie sobie poprzyglądajcie....?! Chłopak kilka miesiecy nie zna dotyku człowieka... A moja sunia np. nie przepada za czesaniem .. -
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja tez prawde mówiąc oniemiałam...!:crazyeye: Drops nie jest jak Reksiu w osobnym pokoiki ale Irenka postanowiła zaraz włączyc go do swojego stada...czyli mieszka na prawach domownika... Jamnior Bilbo troche go próbuje ustawiać , ale nic grożnego sie nie dzieje..... Psy Irenki maja na stałe otwarte wyjście do ogrodu. Drops w dzień na siusiu wychodzi. Po nocy została w kuchni kałuża...:cool3: Jak to u Dropsa... Mysle że fan klub Dropsowy pomoże w spłacie lecznicowych długów i pomoże też Irenie w utrzymaniu Dropsa-Lejka.... To 9-ty ogoniasty stołownik Ireny... -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
togaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam własnie z [B]ihabe....[/B] Są w drodze.... -
[B]Pokerku[/B]...bazarek piekny ! Zagladałam,ale [B]pinczerka[/B] była minute wczesniej to podrzuciła.... Wiem że masz rozdarte s erce między Itusiem a Lolkiem... A wrócil nie Lolo a psi i d e a ł...!!! Nie wiem co [B]bubu[/B] z nim zrobiła? Rano sie przez moment rozbrykał ,ale jak tylko zagroziłam że go zaraz spakuję i wraca do[B] bubu[/B]....cisza jak makiem... I tak lgnie do mnie jak nigdy wcześniej. Istne cudo!!!!
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
togaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
A ja boje sie do[B] ihabe[/B] zadzwonić, że bedzie nie w porę.... I miejsca sobie w domu znależć nie mogę........ Cały czas wyobrażam sobie całą akcję i główkuję.. Skoro na widok człowieka sie wycofuje to nie ma w nim agresji, tylko strach... żeby juz bylo jutro ....co za nerwy..... Za to Kochana[B] ihabe[/B] będzie wieczorem jak przekłuty balonik... -
5tyg.Maleństwo Lilu - wygrała z chorobą i ma wspaniały dom :)
togaa replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
[quote name='bemolka']to moze ktos zna pełne dane Budryska i mogłby mi podesłac? nr konta znam[/quote] Zapytaj[B] bubu[/B]. Najlepiej na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Ma z Budryskiem stały kontakt. -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
togaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Ale sie tu dzieje !!!! Tez trzymam kciuki za jutrzejszą akcję.!!!! Bede z Wami sercem i myslami.... Oby szpikulec zachowywał sie przyzwoicie i zrozumiał że chcecie/my mu pomoc... Do czasu znalezienia szpicukowi domu stałego,dalej podtrzymuje deklaracje comiesiecznych wpłat...! -
Gad wrócil....czyli wg. niego wszystko wróciło do normy....;) Czuje sie jak u siebie w domu, bestia jedna...!!!! W ogrodzie szalał ze szcześcia..... W pokoju też fruwały posciele którymi zasłany jest parkiet,żeby sie chłopak nie ślizgał. Chyba to wyrzucę, bo Lolo do swojego pokoju już nie wchodzi tylko wbiega.... Tylko nie zauważyl że Kudłatej już przeszło i z lekka ją nagabuje...
-
Mikuś z posagiem! - Już w WE WŁASNYM DOMKU! Dzięki Maitris i Jej Mamie!
togaa replied to PON-ka's topic in Już w nowym domu
Co za cudny czupir !!!! Dwa lata w schronie ??? Niewiarygodne! Mikus mieszka w biurze, bo na zdjęciach tak po domowemu...? -
potrącony Żuczek ze złamana miednicą . MA DOM :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Hund']W lecznicy zaczyna wojować. Szczeka i piszczy kiedy się go zostawia :( nie chce być sam :( przecież przytulanie jest takie miłe:) Arka pomoże tak jak przy Lolusiu.[/quote] Niedobrze....wywalą go z lecznicy ! I co wtedy ? -
[B]lilo[/B]....za tą PANIą to ja Cie zaraz trzasnę...:2gunfire: A co do mojej rodziny to sie specjalnie nie poświęca i w tym problem... posty przeskakują...