-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
kochana staruszka Frela , już szczęśliwa za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja tez trzymam kciuki....za Teściową! -
potrącony Żuczek ze złamana miednicą . MA DOM :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='_bubu_']super :) dziękujemy :loveu: A to niewinny Żuczek przyłapany w łóżku [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/2769/dsc0482z.jpg[/IMG] [IMG]http://img241.imageshack.us/img241/5987/dsc0481.jpg[/IMG][/quote] [B]bubu[/B]...niezłe łóżko masz w garażu...:razz: -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
togaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Ja tez Jolu Ci zazdroszczę.....!!!!!!!!! A co z biegunkami ? Uspokoiło sie ? -
Namieszała...namieszała.... Zafundujemy Lolkowi długowłosą [B]peruge[/B], skoro w takiej wersji bardziej sie podoba...;) U nas pada. Nie ma suszenia Lolka na słoncu. Znowu suszarka i na czworakach... Na Lolka deszcz nie działa wcale. Czy pada czy tez nie, Lolek zawsze gotowy do wyjścia. Lolka i Żuczka wioze dzisiaj do Katowic. Zuczek-krecidupka jak mówi p.Halina. Wierci sie przy zabiegach i spiewa...! Lolek podgryza... Niezły duecik...
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
togaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Faaajny jest chłopak ! fajny! Na nosie ma odbarwienia ? Moja Toga tez ma taka malutka kropeczkę. -
potrącony Żuczek ze złamana miednicą . MA DOM :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
podniosę.... kurcze ! takim zwyczajnym pieskom to zawsze najgorzej.Nikt ich nie zauważa..:shake: Jutro jedziemy na rehabilit. Na kredyt, ale co zrobić... -
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
togaa replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-( serce pęka na milion kawałków, tym bardziej że jest szansa by maluchowi pomóc..! Tylko ten domek....! Bywało że ja na wątku Lolka histeryzowałam że nie dam rady, ale to z ogólnych względów. Ale gdyby Promyczek trafił do mniej czy wcale zapsionego domu i do osoby duzo w domu przebywajacej, to te pieluchy to żaden problem...!!! Jutro bede w Katowicach z Lolkiem i Zuczkiem. Popytam p.Haline. -
[B]ryteczko[/B] ! No to może postaramy sie o malenkie Lolusie ???/ Ale śliczne byłyby dzieci...;) I trzeba sie śpieszyć bo[B] bubu[/B] juz czyha na Lolkowe klejnoty...:cool3: Lolo dalej pies idealny.....Zdecydowanie chce sie przenieść do mojej sypialni która równocześnie jest sypialnią całej reszty, za wyjątkiem Dużej Kudłatej która sypia z szefem... Przez nieszczelność Lolka nie jestem zachwycona ta perspektywą.Tym bardziej że znalazł już spsób dostawania sie na moje łóżko... Ale najczęściej wyleguje się na posłanku Niuni...Bedę je musiała zaścielać podkładami... Kupale nadal dwie dziennie.Czasem jakis bobek pomiedzy, ale zasadniczo ten postęp sie utrzymuje. Z tym że musi byc cały czas na gotowanym + siemie . I wszelkie kosteczki i ciasteczka dawkowane . Jakos trace nadzieje , ze Lolo zacznie kontrolować sioo i koo...! Jego ciałko przyzwyczaiło sie do pieluchy.Josi miała rację. Pachwinki Lolka są bez zadnych zaczerwienień. Ale tez głównie uzywamy pieluch Happy Belli. Nawet nie wiedziałam że pielucha to takie skomplikowane urządzenie. Im droższa, tym naogół cieńsza przez to że wypełniona nie ligniną a absorbentem wyglądajacym jak sól. Wysypuje sie to świństwo jak wycinam dziurke na ogonek. Jak na posadzce nasiaknie woda, robia sie paskudne gluty..Długo nie mogłam wpaść na to skąd na płytkach taki dziwny ni silikon, ni klej... Czego to ludzie nie wymyślą...
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
togaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maks i Spark']pewnie, że nie Twoja wina!!!!!! jakby można mu było ugotować mrożonkę warzywną i pomieszać z suchą karmą i ew. sosikiem z mięska, a mozna też dać suchy cheb dobry i na zęby i na żołądek też. A ryż i kurczak...samo zdrowie A.[/quote] M&s nasza nie ma litości dla ihabe...! A kiedyz by Ona miała gotowac jak ma prace,dom ,dzieci,trzy psy własne ,czwatrego na tymczasie.. Jazdy do szpicka... Jazdy na rehabilitacje z Pixelkiem i Frelką... Ufff...sama sie zmeczyłam tym wyliczaniem..A...męża pominełam a to tez obowiązek ;). Mam tylko nadzieje że u Samka to nie jakieś problemy z trzustką itp... -
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Irena twierdzi że nie ma problemów....! Pewnie tylko jamnior Bilbo, diabeł wcielony nie pies, bedzie próbował ustawiac Dropsa... Bilbo tępi wszytko , co wieksze od niego. Zakompleksiony kurdupel.;) -
potrącony Żuczek ze złamana miednicą . MA DOM :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Zuczek....niczyj, bez tymczasu i pieniążków na leczenie... To młody piesiu, trzeba mu wykurowac łapke. Inaczej czeka go dożywotnie kalectwo... pomóżcie ! -
[quote name='ihabe']Czy to jest Loluś? [IMG]http://eurocity.pl/zwierzeta/psy/rasy/www/349_j6070916154031.jpg[/IMG] Któż go tak pięknie wyszczotkował? :loveu::loveu::loveu: Lolek potrzebuje pieniedzy? Musimy wysłac kilka jego fotek do firm robiących kalendarze ścienne....[/quote] No co Wy!! To jakaś marna podróba Lolka,,:razz: I tak po prawdzie to Lolek jest terierem krótkonożnym...! W kalendarzu żywieckiego schronu na pewno będzie! Ma to zaklepane !;) Gdzieś widziałam w markecie pieluchy 'szyte' jak spodnie jeansowe! Chyba mu takie zafunduje na wyjścia i sesje zdjęciowe..;)
-
Dorosle malenstewko w schronie - juz w domku - Jastrzebie
togaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Zamiast instrukcji robienia bazarkow, bardziej przydałaby sie instrukcja pt. " [B]Klonowanie[/B] [B]Kochanej ihabe[/B] "....:evil_lol: -
Mały ,biały... Nie samoyed. I nie malutki jak pomeranian, Ze zdjęciem może być problem.Nie życzą sobie, Ale spróbuje... Włoskiej wersji szpiców nie ma...;) Może mialas na myśli charcika ? Bede wdzieczna za ogłoszenia! Szpice,to wyjatkowe stworki!!!.To straszne że takie cudo siedzi w schronie...
-
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
togaa replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='martka1982']Mam prośbę do osób, które rehabilitowały/rehabilitują pieski u tej Pani w Katowicach. Może mogłybyście zapytać ją czy ma jakąś psiapsiółkę psiarę albo po prostu zna kogoś kto mógłby dać Promyczkowi tymczas w Katowicach? To może być chociażby miesiąc - dla niego to i tak byłoby dużo.... a może ktoś z innych dużych miast zna - Łódź, Warszawa, Kraków,Wrocław, Poznań, Szczecin....tam na pewno są ośrodki rehabilitacji..... Promyczek w Koninie nie ma szans!![/quote] martko! my też szukalisny tymczasu w Katow, dla Lolka, ale nic nie znależliżmy...Dlatego dojeżdżamy z nim i innymi psami robiac 14o km koszmarnie zatłoczona drogą, Teraz jeden z naszych rehabilitow. psów jest w Katowicach u ihabe na pare dn i ona wozi go na zabiegi..,ale to chodzący piesiu./A ihabe pracuje,ma małe dzieci i swoje 3 psy...!!!/ A nasz Loluś i teraz Zuczek dalej są dowożone... Pobyt Promyczka w domowych warunkach to pieluchy,kąpanie.Opieka jak nad dzidziusiem...Cieżko o taki domek. Ale zapytam w ptk. p.Halinę.... Ile Promyczek może ważyć? -
potrącony Żuczek ze złamana miednicą . MA DOM :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Spragniony kontaktu z człowiekiem, przytulaśny, łagodny Zuczek prosi o Tymczas... -
Podniosę, bo piesek śliczny i dość zadbany....Musiał mieć dom.!
-
Dorosle malenstewko w schronie - juz w domku - Jastrzebie
togaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Co za maciupenstwo śliczne i biedne bardzo !!!.... Rzeczywiście, szanse na zadeptanie duże...:-( -
kochana staruszka Frela , już szczęśliwa za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ihabe Kochana.! Jutro bedę w Katowicach z Lolkiem i Zuczkiem, to zabiore Frele na wczasy do Bielska...:razz:. Zreszta taka była umowa! A swoja drogą co po śląsku znaczy "Frela"..? Czemu Monia bojkotuje to imię? Ja myślałam że Frela to taka śląska gospodyni....Ale może ta nazwa inne znaczenie ?;) -
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
togaa replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
szkoda wielka że tak tu cichutko.... -
kochana staruszka Frela , już szczęśliwa za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja sie Twojemu mężowi wcale nie dziwię..!!!! Rodzina spora, własnych czworonogów tez niezłe stadko, dom, praca i na to wszystko pakujesz do mieszkania stareńką, wymagającą leczenia Frelke... Jak Ty w windzie upychasz ten zwierzyniec????:evil_lol: Ihabe ! masz litośc do ogoniastych, ale nad rodzinka tez sie czasem zlituj..;). -
Byłam dzisiaj w schronisku w Bielsku-Białej i dostrzegłam tam slicznego, białego szpica. Niestety, plci nie pamietam... Od pracownicy dowiedziałam sie że przywieziony z Olkusza. On jak i dwa inne śliczne "szkuciaki"... Prawdopodobnie bielski schron ma umowę z Olkuszem stąd w Bielsku te psiaki... Ciekawe , czy włascicielowi zagubionego w Olkuszu psa przyszłoby do głowy by szukac go w Bielsku ???