-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
togaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
wilczek...bez Twojej pomocy chyba sie nie obejdzie.. Ty masz najwiekszy 'kontakt' z psem i obyta jesteś w schronie... ihabe..jesli wogóle w tą sobote dojedzie do całej akcji, to te szelki są do kitu,bo trzeba je zapiąć na brzuchu.... Dziewczyny! czy pies ma na sobie obrożę ? -
kochana staruszka Frela , już szczęśliwa za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No właśnie mamy w B-B wielki problem z domami tymczasowymi. Praktycznie nie ma żadnego....! A marzy się nam chocby jeden ! -
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Togaa, obiecałam też Bubu, że ukradnę kiedyś Lolusia na parę godzin - bo mam obecnie w mieszkaniu spragnioną zabawy 2 letnią suczkę mojego brata, która ponoć bardzo zgrałaby się z Lolusiem... ;) Nie jestem pewna, czy dam radę w ten weekend :( Ale obietnicy dotrzymam :)[/quote] Eeee.... jakie to zabawy w mieszkaniu! Graty,meble,dywany... Zapraszam z sunieczka do ogrodu ! Moje spacyfikuję i Lolo bedzie miał Twoja panienke na wyłączność....;)
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
togaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maks i Spark']...no to mamy problem, a czy próbowałyście go zachęcic do kontaktu np. kiełbaską.... moim zdaniem w schronie zaniedbali jego kontakty z człowiekiem:diabloti::mad: Jedyne wyjście, to chodzić do niego, najlepiej jakby przenieśli go do oddzielnego boksu i siedzieć z nim, zachęcać i.....czekać. Obawiam się, że do soboty może się nie udać:shake:, nie wiem jaka jest P.Ania, ale śilna ręka, tak ale przede wszystkim spokój, opanowanie, ciepło i serce. A.[/quote] Ja myslę tak samo jak m&s. Tylko kto sie tego podejmie ? I jakie ma szanse na przeniesienie do osobnego boksu? Identyczna sytuacja była z pudlem Frodo w Zywcu! Gryzł, nie dał sie dotknąć. Długo trwało nim poszedł na pierwszy schroniskowy spacer.Ale cioteczka Irena zawzieła sie, przyjeżdżała do niego, siadała przy klatce, gadała z nim..Trwało to troche...Potem był u niej na tymczasie.Teraz ma dom stały ... A w miedzyczasie tez chapnął kilka osób. Najpierw gryzl,potem myslal... A tu..praktycznie jeden dzień jest na decyzję....! No własnie..co p.Ania na to? -
Pinczerka! zapraszam w sobote lub niedziele... Zresztą obiecałaś z kamerka sie u mnie zjawić.... Lolo nie tyle chodzi ...co biega, szaleje...U mnie potrafil wskoczyć na tapczan! Rehabilitacja u p.Haliny napewno pomogła Lolkowi najwiecej... 30 wizyt za nami..kto by pomyślał? Potem leki, zatrzyki co drugi dzień. I b.pomocnym okazało sie moje dopingujace go do ruchu stado i wielki ogród..... Szcześciarz w sumie... Jutro o tej porze będe już drapać jego łepetyne i całą reszte Lolusia..;)
-
[IMG]http://img32.imageshack.us/img32/6504/dsc0291j.jpg[/IMG] To fakt..... gad ma powalajace spojrzenie.....;) Maskotka !
-
To dla nas też cud prawdziwy....Wczoraj była 30 wizyta u pani Haliny....! A jutro Lolo znowu mój.!;)
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
togaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Ale to i tak jest troche wiecej niz połowa...! Co z reszta? A szczepienie,odpchlenie...? -
potrącony Żuczek ze złamana miednicą . MA DOM :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='ihabe']Żuczek po rehab może dzis podskakiwać, więc dalej na pierwszą żuczku, niech Cię ciotki zauważą :loveu::loveu::loveu:[/quote] ihabe, Ty spotkałas sie z Zuczkiem dzisiaj u p.Halinki? Co mówiła? Jak mały zniósł zabiegi...? -
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ale walnełaś z grubej rury....!!! Masz racje ihabe!!! Edukacja humanitarna w szkołach to podstawa! -
kochana staruszka Frela , już szczęśliwa za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gisic! zrobiłaś i tak wiele dobrego! Wielkie dzięki i uznanie dla Ciebie !!!:loveu: -
Dzieki Xeniu !!!! Na szczęście moje bielskie dziewczyny maja tego świadomość i wspólnie pchamy ten Lolusiowy wózek....! Z Zuczkiem i bubu byl dzisiaj na rehabilitacji.Pewnie grał role aniołka.. Tylko mnie i Michałowi włazi na głowe...;) Nie wiem czy o tym pisałam,nie chce mi sie czytac własnych postów. W zeszłym tyg. Lolo zaczął robic kupy..."raz, a dobrze".. Nie wiedziałam czy to aby nie ten jego ustawiczny szczek to powodował.. Przy szczekaniu kupale pieknie same opuszczaja Lolka...:evil_lol: Ale wczoraj bubu potwierdziła że kupy są dalej dwie, a nie jak kiedys...Co zmiana pieluchy,to bobek... Czyli wciąż są jakieś postepy.... Żeby mu jeszcze ten kranik chciał sie zakręcić...
-
SPARALIŻOWANY PIES - zostaje w ZIEMSKIM RAJU u Golfa!:)
togaa replied to kometa's topic in Już w nowym domu
[quote name='golf']jutro rano mamy fizjoterapie,zobaczymy co powie Lekarz. Boje się tylko,że go zamęczy taki tryb dnia,jaki ja mu zapewnię, tj o 7:30 wyjazd,8:30 fizjoterapia, a potem 8 h w biurze, z przerwa na krotki spacer.i znowu 1h w samochodzie (pewnie bedzie upał) i dopiero odpoczynek w domu...[/quote] Pies to jakos przeżyje...musi... Gorzej jak Ty dasz rade!???? To dużo dla jednej osoby.....Niechodzący pies, praca,dojazdy na rehabilit..... -
Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat
togaa replied to APSA's topic in Już w nowym domu
To jeden z moich ulubionych wątków... Jak juz kompletnie mnie zdołuja wątki adopcyjne i własna sytuacja, zagladam do Bambaryły...Ten pychol rozbawi każdego.... -
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czujemy sie wszyscy bezradni.... Dropsa może uratowac tylko dom. Ale kto zechce starego,chorego, psa ? -
potrącony Żuczek ze złamana miednicą . MA DOM :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
No nie..pinczerka! Ty to masz talent! Piekny banerek..piekny!!!!!.:lol: Zaraz sobie wkleje! -
kochana staruszka Frela , już szczęśliwa za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja tez słyszałam wczoraj od bubu, że Frela wraca do kliniki w piatek.... Nie zazdroszcze bubu...:shake: W klinice jest juz Dropsik, doszedł potracony Zuczek, wraca Frela!!!! Nic, ino sie zastrzelic!!!!:mad: -
SPARALIŻOWANY PIES - zostaje w ZIEMSKIM RAJU u Golfa!:)
togaa replied to kometa's topic in Już w nowym domu
No to chłopak ma duże szanse na normalne chodzenie... Całe szczęście!!!!! -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
togaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='togaa']I ja 20 zet. A Tulaski? Basia napewno sie dołozy...[/quote] Czemu ja jestem niewidzialna!:shake: [B]m&s - ku [/B]..! dopisz to moje marne 20 zet. Na szpicowym tez mnie nie zauwazyłaś...;) A.......może miało być 20 PLN ...! -
SPARALIŻOWANY PIES - zostaje w ZIEMSKIM RAJU u Golfa!:)
togaa replied to kometa's topic in Już w nowym domu
No to czekamy....!!! U Lolusia coś sie ruszyło na dobre z chodzeniem po 20 zabiegach... -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
togaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
A może Monika ma na myśli samoyedy ? posty przeskakuja.... -
potrącony Żuczek ze złamana miednicą . MA DOM :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Widziałam go wczoraj z bubu przed lecznicą... bubu albo go nosiła na rekach,albo kucała,głaskała i namawiała cichutko do spacerku. A Zuczek taki smutny...i zupełnie bez życia....:shake: -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
togaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maks i Spark']tak, to chyba jest Norbi....[/quote] To na 100% Norby...Tez znalazłam to zdjęcie tylko nie zdążyłam wczoraj wkleić. Xeniu! Kochana jesteś..że jesteś! I na tym wątku! Dziekuje!:loveu: