-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
potrącony Żuczek ze złamana miednicą . MA DOM :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Sytuacja nadal beznadziejna... Dzisiaj Zuczek dzień spedzil u Irenki, ale jutro to już naprawde nie wiadomo co z nim zrobić! To przekochany, spokojny, kochany pies...! P o m o c y ..! -
W zasadzie to Lolus nie dostarcza tematów.... To już nie jest stado i Loluś. Lolus jest w stadzie ! Coraz częściej pakuje sie na kocyk Niuni i ani mysli sie wynieśc... A jak juz zdecyduje sie na spanko u siebie to wybiera tapczan córki a nie swoje posłanko !!! Lolo skacze po tapczanach! Wierzyć sie nie chce....! Uwielbia jazde samochodem..! I nie ma sie co dziwić.Ponad trzydzieści jazd do Katowic, co drugi dzień do lecznicy...! Jak tylko widzi że biorę do reki torebke i kluczyki...Lolo juz gotowy do drogi.! Szczeka, wariuje, pędzi do auta... Trzeba bardzo uważać, bo niebezpiecznie kręci sie przy garażu i samochodach... W ogrodzie kilka godzin dziennie chodzi bez pieluchy...Czasem sie posiura, łapeczki i brzuch do mycia a czasem jest całkiem szczelny i suchutki.. .Ale podnoszenie łapki przy każdym krzaczku niczym nie skutkuje.....Macam, ogladam te krzaczki na czworakach, wypatruję choćby kropelki...ale nic !
-
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dropsik z bubu pojechali dzisiaj do Wrocławia na endoskopię..... Pewnie są już juz po badaniach....Ciekawe, co wyszło? -
kochana staruszka Frela , już szczęśliwa za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
W dalszym ciagu szukamy Domku Tymczasowego i prosimy o datki na rehabilitację.... -
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
togaa replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
To prawda ! Nasz Loluś cały czas jest na Nivalinie.../ co drugi dzień/ -
potrącony Żuczek ze złamana miednicą . MA DOM :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Zuczek byl dzisiaj na rehabilit. łapeczki w Katowicach. Jak on w samochodzie pieknie jeżdzi...! Zwinął sie w kłębuszek i leżał cichutko.... Nawet sie nie wydzierał na pana policjanta- radarowca który nie wiadomo czego chcial od Budryska..???;) -
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
togaa replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
Josi...filmu warta jesteś.! Uwielbiam Twoje opowieści....:lol: -
kochana staruszka Frela , już szczęśliwa za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja myślę że nawet 2-3 dni u ihabe to dla nas i Freli b. dużo..... To w końcu 4 pies w domu... Kto ma, to wie że to dość dużo...:razz: -
kochana staruszka Frela , już szczęśliwa za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Budrysek i ja pojechałysmy do Katow. z Frela a wrociły bez.........!!!:razz: ihabe Kochana ja nam" ukradła"... Akurat była na rehabilitacji ze swoim stareńkim,slepym Pixelkiem.. ihabe nie mogła sie pogodzić z tym,że ta przekochana i dobra sunieczka mieszka w lecznicowej klatce. I że nie będzie ja mial kto regularnie dowozic z Bielska na dalsze zabiegi.... brak słów..... -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
togaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Wiecie co ihabe dzisiaj zrobiła...? Spotkałysmy sie w Katowicach u p.Halinki,rehabilitantki. ... IHABE ze swoim stareńkim,ślepym Pixelkiem . Budrysek i ja z 3 schroniskowymi biedami ...Frelą,Lolkiem i Zuczkiem... Przyjechałyśmy więc z trzema, a wróciły do Bielska z dwoma psiakami ..! ihabe zatrzymała starenką, onkowata Frele...i bedzie dowozić ja na rehabilit...I ma pomysły na dom stały Frelci...........!!!! brak słów....!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
togaa replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Myślę że koszt rehabilit. nie jest tajemnicą. Normalnie , godzinne zabiegi kosztują 50 zł. + własne żele i maści do wcierek.Czasem jest to wiecej niż godzina. W przypadku Lolka p.Halina obniżyła stawke do 30 zł. Więcej nas kosztuja dojazdy niz sama rehablit. -
[quote name='Basia i Barni']Dobra ugadane :loveu: bubu bedzie o 10.00 w Katowicach , umówiłysmy się na stacji BP -mam nadzieję ,że trafię :roll: jutro jadę o 8 .00 lub wcześniej po psiaka do Częstochowy -mam nadzieję ,że babka nie będzie spała jak niedźwiedź :mad:i mi otworzy drzwi ...i później z psiakiem do Katowic później bubu pojedzie do Poker :cool3::razz: nieźle nie ?:multi:[/quote] Jak to wszystko zagra to bedzie super!!! Trzymam kciuki! A to wszystko dzieki wellingnton , bo mi podesłała link malutkiej. A mam słabość wielka do takich potargańców...
-
Za pół godziny Budrysek zawozi całe nasze stado kalek do Katowic...Lolo,Zuczek,Frela i ja. pomocnik kierowcy...:razz: Chyba się ugotujemy, bo upał...
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
togaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
I ja sie ciesze Basiu Tulasowa że Tu jesteś !!!!! No to sami eksperci z górnej połki szpicowego forum sa z nami! Tulaski! ile macie obecnie szpickow na stanie: 3 czy 4 ? Bo już sie gubię... -
potrącony Żuczek ze złamana miednicą . MA DOM :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
nie zostawiajcie dziewczyny bubu w takiej sytuacji!!!! Ona naprawde dłużej niż noc nie może przetrzymać psiaczka !!! P o m o c y !!!! -
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
togaa replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Do Pani Haliny - rehabilit. nie ma żadnej kolejki. Choćby o północy...znajdzie czas. Zwłaszcza jak przypadek cięzki, jak Promyczka... Poza tym to osoba kompletnie zakręcona jeśli chodzi o pso-koty... Ona tym żyje i łączy prace z pasją i wielka miłością do żywego... /nawet znalezione, poturbowane gołębie rehabilit../ cudna jest! Tylko ten domek w Katowicach czy okolicy znależć.:-( Gabinet jest tuz przy Dworcu PKP.Ja rok temu, z innym psiakiem dojeżdżałam pociągiem... -
potrącony Żuczek ze złamana miednicą . MA DOM :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Zuczek jest bez domu...!!!! pomózcie! -
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
togaa replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sabina02']A jak czesto trzeba by bylo jezdzic na ta rehabilitacje do p. Haliny?[/quote] Lolus na początku , przez 15 - 16 dni jeżdził codziennie.... P.Halina zgodziła sie nawet wyjątkowo na wizyty w soboty i niedziele. Potem co drugi,trzeci dzień aż do teraz.... -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
togaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Szpice nie sa wybredne w jedzeniu! Moje są na Acanie... Wagą to mnie Samek zaskoczył.... Mało trochę.... Moja odchudzona mocno Toga z żebrami na wierzchu waży 22 kg, a w porywach ważyła 29 kg.. Ale nasze krajowe szpice są bardzo zróznicowane co do wielkości i budowy.. ... [B]blue 55[/B] ... ale z Ciebie kobita! Ja bym za chiny nie wlazła do boksu z psami po których nie wiadomo co sie spodziewac... Bez Ciebie to nie wiem jak by to było...? Wiem że liczyłaś sie z tym że może cie pogryżć, a mimo to tam weszłas....! Niesamowite...!