-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
potrącony Żuczek ze złamana miednicą . MA DOM :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Odżył chłopak! On tylko potrzebuje zainteresowania i swojego człowieka! Szykuj sie chłopak! Jutro jedziemy rehabilitować łapusialę...! Oj , Zuczek nie bedzie zachwycony...:shake: -
kochana staruszka Frela , już szczęśliwa za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jestem w końcu u mojej kochanej dziewczynki !!! Kochana, łagodna, domowa......Frela! Bez nowych bazarków ciężko będzie ! -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
togaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Dzięki wielkie ihabe za odblokowanie mnie na dogo....! Te trzy dni bez możliwości zalogowania sie to były tortury...:razz: Szpicel jest cudny,cudny,cudny....!!!!! Myślę że można troche pogrymasić i wybrać domek naprewdę extra. Zresztą jak znam ihabe, innej opcji dla Samka nie przewiduje... ihabe, straszny masz ten banerek w podpisie...Nie moge na to patrzeć! -
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
togaa replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Nie mogłam od 3 dni sie zalogowac i byłam pełna niepokoju co do losów Promyczka, ale widze że wszystko zmierza ku dobremu.... Jak piszą konińskie cioteczki; Promyczek próbuje ociupine utrzymać dupinke w górze....to super!!! A że podwija łapki, to nie szkodzi...To "puszcza" na samym końcu... Oczywiście każdy psi przypadek jest inny... Nasz Loluś stanął samodzielnie na 4 łapkach przy miseczce po 16-stym zabiegu u p.Haliny. A pierwsze samodzielne, nipewne kroczki zrobił ...po 21-szym..! A jak juz zaczął jako tako utrzymywac sie na trzech,czterech łapinkach to dużo dobrego zdziałał ogród i moje stado... Moje biegajace i obszczekujace ulicę psy tez zmuszały Lolka do aktywności...Wywracał sie, potykał ale probował dotrzymać im kroku... A dzisiaj Lolo śmiga po ogrodzie jak szalony...!! Wskakuje na łózko, do samochodu...Jest szybszy od niektórych moich zdrowych psów...Zeby tylko z tą szczelnością Lolusia było lepiej...ech.. -
Wrocław.Jamnik szorstkowłosy - tak po prostu go oddali! GUCIO MA DOM !
togaa replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Wisełko...!Weszłam na wątek ,bo zobaczyłam Gucia w Twoim banerku.....!!! A mam szczególny sentyment do szorstków. Ale jak przejrzałam ostatnie posty - wszystko jasne !!!! Bardzo jesteś kochana ! :loveu::loveu::loveu: -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
togaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Trzeba miłemu panu jak najszybciej wybic z głowy pomysły hodowlane.... Jesli to jedyne intencje, to nie ma o czym rozmawiać... A Samka, jak dojdzie do siebie czeka zapewne mały zabieg...;) sorry..posty raz gina, raz znowu sie pojawiaja... ihabe nie zajrzę na ten link...nie mam siły... . -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
togaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
No nie....! Trzeba Panu jak najszybciej wybic z głowy te zapędy hodowlane....! Domek odpada... A Samsonka czeka chyba w przyszłości mały zabieg..!? Ja juz wcześniej sie obawiałam że go wypatrzy w schronie jakis pseudohodowca... -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
togaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
m&s ma całkowita racje!!! Nikt by nie zrobił niczego lepiej od Ciebie!!!!!! Zreszta to w jakim stanie fiz. i psych jest szpicek mówi samo za siebie.... A że rozpieszczasz szpikulca!!! Masz do tego absolutne prawo!!!! Z ziajaniem to jest tak jak pisze m&s. U nich to częste...! ihabe! a jak wygladaja finanse szpicka!!!??? Tyle mialas z nim zwiazanych wydatków.... -
Gapulcia za TM. [*] Śpij spokojnie Gapciu. ;((
togaa replied to polciuaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
starlet pewnie ma jakieś techniczne problemy, bo nie zostawiłaby nas bez wieści o Gapciulce tak długo... -
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
togaa replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Podałam dzisiaj...:razz: Ale prosze; Halina Markiewicz tel. 600-879-957 ul.Kordeckiego 3 A Katowice. /tuż.koło Placu Andrzeja./ O konińskim Promyczku rozmawiałam z nia wczoraj... -
potrącony Żuczek ze złamana miednicą . MA DOM :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Może ktos mógłby jakis indywidualny bazarek dla Zuczka zrobić...? Troche sie nam wydatki mnożą, a przeciez nie zostawimy takiego biedactwa bez pomocy. To młodziutki piesio...całe zyczie przed nim... Może sie uda przywrócic mu sprawność...i pozbawic bólu... -
[quote name='susurrement']mam w domu 10 takich pieluch: [URL]http://www.kacikpupila.pl/sklep/images/fotosy/Kingdog/king_dog_pieluchy.jpg[/URL] , tylko, że rozmiar M (44x30 cm). jeśli odpowiednie na pupkę Lolusia to mogę Wam wysłać :)[/quote] Takich cudów to Lolus nie miał ,a ja je znam ze słyszenia...;) Lolus waży ok. 8 kg , jest wielkości takiego mega jamniora....bo ma krótkie łapki. Chyba majątek kosztuja...??? Trudno przewidziec czy beda dobre.??? Nie wiem [B]susu[/B] co Ci mam powiedzieć? Dzisiaj zapieluchowany Lolus spacerowal po parku szpitala psychiatrycznego. I wiecie że nikt sie nie smial..., nie było głupich komentarzy....??? A wczoraj wyeksmitował z posłanka biedna Niunię...Coś mi sie wydawało w nocy że dochodzące z łożeczka mlaski to jakby Lolusiowe, ale nie miałam juz siły tego sprawdzić... A rano patrzę, a Lolus rozwalony na Niuniowym posłanku....;) Musze jakaś dyscypline wprowadzic bo jeszcze chwila a Lolus wyladuje w moim łóżku..:razz:
-
Kumpel - śliczny kudłatek - pojechał do domu.
togaa replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Znowu uciekł...!!!:crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: chyba żartujecie.....???!!!!! -
No właśnie......! Taka bardziej ropuszka niż Zabcia...:evil_lol:
-
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
togaa replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam dzisiaj z p.Halina o Promyczku. Kilka razy nawet wracałam do tego tematu, bo kochana p.Halna jest w rozmowie wielowątkowa i zależało mi żeby skoncentrowała sie na sprawie... O bezpłatnym domu tymczas. nawet nie ma co mówić. Ale obiecała rozejrzeć sie za odpowiedzialna osobą która mogłaby odpłatnie przez miesiac zaopiekowac sie Promyczkiem + rehabilitacja. Zresztą moge podać Jej nr. telef. 600 879 957...Pani Halina Markiewicz Zakład Rehabilitacji Zwierząt, Katowice Mozna powołac sie na p.Basie od Lolusia.... -
potrącony Żuczek ze złamana miednicą . MA DOM :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Sliczne..... Zuczek łamie mi serce....To takie delikatne psiateczko, przekochane !!!! Czeka nas dalsza diagnostyka , bo dotychczasowe zabiegi rehabilitac. , zastrzyki nie przyniosły żadnego rezultatu...A to trzeci tydzień... Może zbyt jestesmy niecierpliwe...? Dobrze by było żeby Zuczka obejrzał neurolog i ortopeda... Jak wiozłam go dzisiaj samochodem to ta łapeczka czasem mu drżała, czasem dziwnie ja prężył, oczywiście ją podgryzał..... A ciamajda z niego straszna...Dzisiaj, u p.rehabilitantki chcial coś niecoS uszczknać z miseczki kociej rezydentki a ta... jak Zuczka pogoniła..!!!:mad: Zapędziła przerażonego Zuczka pod leżankę....!!! Nawet sie nie bronił...:shake: -
kochana staruszka Frela , już szczęśliwa za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziadziowi w takim przypadku zdecydowanie sie polepszy....;) Blisko zawału mogą byc domownicy /tfu...odpukać..!/ :evil_lol: -
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
togaa replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Bede dzisiaj w Katowicach u p.rehabilitanki i porozmawiam o tymczasie dla Promyczka... Nona, sam sprzęt nie wystarczy. Wymagana jest też wiedza specjalistyczna....Rehabilitant - to zawód.! A co do sprzętu ,to urządzenia jakimi dysponuje np.Pani Halina w Katowicach nie sa urządzeniami przenosnymi... Może poza lampa czy laserem...Ale nie wyobrażam sobie lasera w rekach osoby niekompetentnej.... W domowych warunkach to chyba tylko lampa, żelowe kompresy do nagrzewań i schładzań, masaże,wcierki , gimnastyka... Nic innego nie przychodzi mi do głowy... A i tu potrzebna jest wiedza co, kiedy i w jakich dawkach... -
potrącony Żuczek ze złamana miednicą . MA DOM :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Narazie w starej fryzurce nasz "lasek" pojedzie na kolejne zabiegi do Katowic... Oby tylko coś pomogły na tą biedna łapeczke... posty skaczą... -
potrącony Żuczek ze złamana miednicą . MA DOM :)
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Ależ Zuczek taki przeciętny nie jest...! Dla mnie to bardzo urodziwy piesek...! Moje dwie domowe paskudy ani w polowie nie mają Zuczkowej urody...! I ta jego przylepność jest wzruszajaca.. Zuczek chce kochac i byc kochanym... -
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
togaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
ihabe...doskonale Cie rozumiem....! Nie zostawimy Cie z tym cieżarem...! Dziesiatki psów na dogo znalazło kochające domy... Nasz , Twój Samson tez go znajdzie ! I tak dzieki Tobie jego los odmienil sie diametralnie... Dobrze będzie...zobaczysz !!! -
Umrę chyba przez Was Cioteczki...:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Co za dywagacje..???;) Lolus znów ideał.... A podgryzać to On chyba musi...Tak juz ma ....!! Ale naogół robi to naprawde delikatnie...I buczy przy tym, pomrukuje, wydaje rózne groznie brzmiące a nic nie znaczące dżwięki.....Kręci sie jak fryga... Mysle że w ten sposób chce mi powiedzieć ;...."fajna jesteś".;).! Przyzwyczaił sie do wyjazdów i teraz wystarczy że biore torebkę , kluczyki i... chłopak gotowy do drogi....! A ponieważ odstawia niezły cyrk jak mnie nie ma w domu wiec dla świętego spokoju mężowskiego, Lolusia woże wszędzie ze sobą. Czasem kogos zaciekawi na parkingu i widze konsternacje na twarzy gdy ten ktos dojrzy Lolusiową pieluche..;) .I to pytające spojrzenie ;....na mnie, na Lolka, na mnie, na Lolka...Czy aby jestem normalna...?.:razz: .
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
togaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
[quote name='ihabe']A on jest jednym z tulasów bo on taki tulas, ciągle się tuli jak tulas:loveu::loveu::loveu:[/quote] Tulas Tulasiński..dobre,........Basiu Tulasowa..i co Ty na to ??? ;)