Jump to content
Dogomania

togaa

Members
  • Posts

    17025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by togaa

  1. Oj wkurzy sie, wkurzy, jak pod ogon zajrzy..!!!!:evil_lol:
  2. Dalej bez zmian, a co gorsza bez poprawy. Wciaz omdlenia, drgawki po których wydaje sie że Reksiu już nie wstanie, a On wstaje jakby nigdy nic.... Pani dr. prowadząca rozkłada ręce...
  3. Strasznie sie martwie....Fiodorkiem, Wami.. Może jutro jak nie bedzie padać wziąśc Zuleczkę w te prawdopodobne miejsca /o ile jest w dobrym stanie./ Może go gdzieś wywącha, albo On ją ? Cały czas myślę o Was wszystkich...
  4. [quote name='Dark Lord']Ale taki ogolony ładniej wygląda:cool3:, było ogon i głowę też ogolić:razz:.[/quote] Nastepnym razem? Ale wtedy Ciotki na pewno mnie zlinczują!!:mad: Pinczerka! a czekoladę przywieziesz? Najlepsza na świecie!!! Skąd takie kultowe auteczko wytrzasnełas? Iwonko! ja kupuje stare śpiwory bo one najczęściej sa do pranie a na to powłoczki poduszkowe... Nic nie mysl, bo to grosze...l!!!!/ Chyba że o szpicu :razz: /
  5. O kubraczek mam jutro pytac Irenkę. Ma jakis po Mopsiku, to pożycze... A lóżeczko takie jak na foto /właściciel;Pepi/ , zamówimy. Bedzie mial Lolus coś na zawsze własnego. Zreszta to bardzo praktyczne urządzenie. Polecam! Jeszcze tylko posłanko musze wykombinować gdzieś w ciucholandzie.Takie do prania.
  6. Ratunku!!! szlak mnie trafi zaraz, albo jeszcze gorzej... Co napisze post, to mnie wywala z dogo...Biała strona..! A mnie sie czerwono robi przed oczami!!! :mad::mad: Zdjęcia litościwe dla Lolka! Sirota naprawdę marniutko wygląda, zwłaszcza w ruchu. Gdzie on tam ma sadełko???!!!.To istny szkielecik.Naprawdę! Nawet od dzisiaj dostaje trochę wieksze porcyjki. Faktycznie mu trochę zimno. Rano sie troche telepał i zakopał w mojej kołdrze z siusiakiem na wierzchu ,bo mu sie sznureczki od pieluchy poodwiązywały. Pokarało mnie za tego fryzjera...:eviltong:Ulubiona moja kolderka raczej trafi do schronu... Kartonowego łóżeczka Lolo nie polubil.;) Pewnie ze względów prestiżowych. Wciąż okupuje łózko Pepina / to na zdjęciu/, albo moje oczywiście..! Pinczerka! filmik obiecałaś..Ciekawe czym sie teraz wykręcisz ???
  7. [quote name='peate']świetnie, właśnie przed chwilą mnie odwiedził razem z bubu i wieeeeeelgachną żarówą na szyi :roll:[/quote] A nie był to przypadkiem abażur ?:razz: No to małych Zuczków już nie będzie na tym świecie...:shake::-(
  8. Musicie jeszcze trochę poprzebierać nogami...:evil_lol: Nie wiem,co tu ciekawego?. Mizerne psie ciałko z gigantyczna pielucha na tyłku, z której stercza cieniusie nóżki ...:roll: Na bubu pewnie sie nie doczekam, zrobiłam pare zdjęć ale mąż musi je wrzucić do swojego komp. Cierpliwości.....;)
  9. Wstydzić to się biedny Zuczek będzie dzisiaj, bo pod ogonkiem zero klejnotów....:razz: biedny szkrabek! A jak sie chłopak czuje po zabiegu?
  10. .Cholera ! Jakie te stare baby niecierpliwe...!:mad: Młodego ,męskiego ciałka chcą si ę naoglądać.....:evil_lol: Pogadajcie lepiej z szefostwem czemu zalogowac sie nie mogę...!!:angryy:????
  11. Mnie na szczęście to długo jeszcze nie czeka, bo kto zechce takiego posikańca i dożarciucha jak Lolo?
  12. Jeśli ktos go przygarnął, to zapewne dobra dusza.... Oby tak było.!
  13. Tak myślałam...w sumie to może to i dobrze bo podzieliłby los Lolka. Dzisiaj p.Agata strzygła na goło...:razz:
  14. Po wystepach Lolka na dzień dobry p.Agata uznała zapewne że nie będzie sie z gadem użerać co 2 m-ce i zrobiła raz a dobrze. Naprawdę wyglada paskudnie. Jest pewne że z takim futrem temat adopcji odsuniety o kilka m-cy , bo nawet resztek urody na nim nie zostało....!:shake: bubu....! miałaś być dzisiaj u Agaty z Zuczkiem! Zostaławiłas mnie samą z dwoma wariatami, bo byłam jeszcze z Pepmi.Ale on jakos po fryzjerze pieknieje...;) Pokerku! te drugie 10 zł dam Bubu, bo w sumie to Ona jest od finansów Lolka. bubu podjedż proszę jak przestanie lać..Zrób małemu foto....Pokazemy Ciotkom jak takie ciekawe, a potem schowamy głęboko na dnie szuflady... ;)
  15. Jak w nocy odkryłam tą wiadomośc,to nogi mi się ugięły... Zawsze zostawiałam sobie wątek Bambaryły na koniec....ku pokrzepieniu ... A to co się stało to jak grom z jasnego nieba... Nie zazdroszczę Alicji tych nerwów, trzymamy kciuki....
  16. Loluś ogolony na łyso... Wygląda o k r o p n i e ...! Teraz wyrażnie widać jakie te tylnie łapiny marne,z zanikami mięśniowymi, przykurczone...... U p.Agaty najpierw nie pozwalał sobie za Chiny ubrac kaganca, potem było jako tako a nawet ok. Pod koniec znowu był zniecierpliwiony i znowu miał dość..Agata huknęła, złapała z karczycho i Lolo znormalniał....;) Kochana p.Agata wzieła za połtoragodzinne strzyżenie 10 zł.! Dobrze sie z Nią mamy.... :lol:
  17. Poker! napisz co z maleńką? Jak sie czuje ???. Ty nic, tylko po straganach ganiasz.... Nieżle Cie skasowali...200 zł!!!
  18. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/148/0552af3a1dd72548med.jpg[/IMG][/URL] Jaka Ona śliczna.:loveu::loveu::loveu: I ma potencjał... ! Prawie że pięknie stoi../wiem że" prawie" robi w. rózn./ Szkoda wielka JoSi że te Katowice i pani Halinka rehabilit. daleko od Ciebie. Zabiegi fizykalne to zawsze jakas stymulacja organizmu... Co tam lekarze wiedzą. W neurologi nic nie wiadomo. Powinni byli Ci dac skierowanie na rehabilit!!!.ech...
  19. Tak czułam że o kruszynke będa boje....! Niech sie małej wiedzie w nowym domku.!!!
  20. Powiem wam że niewiele to zmieni,tyle że dzieci z tego nie będzie...;) Mój Miki kastrat jest równie skuteczny " po" jak i " przed "zabiegiem.....! Ma chęci, możliwości, tyle że go nie nosi po okolicy... Ale jak moja szpicula ma cieczke, to tylko wyczekuje okazji na amory...
  21. Podumowując: Na teraz potrzebna psiakowi karma, obroża, smycz, legowisko lub koce itp..! rytka wyszczególnia to w pierwszym poście.... No i juz jest "dług" za wizytę u weta - 150 zł. Potrzebne tez bedą pieniadze na szczepienie za 2 tyg.
  22. Gdzie ta Ania i Kropka! tu domek czeka u Helgi, kruszynka w schronie, a na wątku cisza...! Helga! bo Ci ja ktoś jeszcze sprzątnie z przed nosa! To ciacho nie piesiu.Na zapisy...!
  23. Sliczna dziewczynka.... Niedawno wspominałyśmy Lilu z p.Halinką,rehabilitantką. A to zdjęcie kotów na granatowej kanapie..rewelacyjne.!!! Trzymaj sie kruszynko!
  24. Dostaje najlepsze leki z mozliwych....Nic wiecej już nie można dla Reksia zrobić:shake:
  25. Rytka, skoro wołasz go[B] Gufi[/B] to niech zostanie [B]GUFI[/B]... To fajne imie ! Mnie sie podoba!;)
×
×
  • Create New...