-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
[URL="http://img178.imageshack.us/my.php?image=dsc0451.jpg"][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/4055/dsc0451.jpg[/IMG][/URL] Czego to ludzie nie wymyślą?/ O producentach myślę../:evil_lol: Gdybym zobaczyła na ulicy psa w czyms takim,biegłabym na ratunek sadząc żę nadział sie na jakiś kosz...;) A Boksio ma tak kochana minkę, widać wszystko mu jedno...
-
Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat
togaa replied to APSA's topic in Już w nowym domu
[B]alicjazar[/B]..... jak miejsce znalezienia Fiodora ma sie do miejsca jego zaginięcia??? Oddalił sie daleko, czy pozostał w okolicy...? /To tak dla wiadomości osób nieznających topografii miasta./ Co wykombinował Fiodor,gdy znalazł sie w dramatycznej sytuacji.? [B]Buz[/B]i[B]aki[/B] dla [B]Bambaryły[/B]...:loveu: -
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kupy nie miałam szczęścia widziec...:razz: Ale dłużej widziałam Dropsa.... To smutny, stary pies.....Tak szybko się postarzał od jesieni... Przeciez przyjeżdżałam do niego do lecznicy w celach rozrywkowych ;) / spacer/ Drops tryskał wtedy energią ,choc to jego nienaturalne pragnienie budziło niepokoj...To był zupełnie inny pies. A dzisiaj jest zgaszony, obojetny.Nawet na mnie nie szczekał.... -
Bambaryłek - teraz FIODOR - ma dom, kolegę Gacka i podbija świat
togaa replied to APSA's topic in Już w nowym domu
[quote name='boksiedwa']:multi::multi::multi::multi: uffffffffff :D[/quote] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: -
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
togaa replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
Bardzo potrzebny domek tymczasowy w Katowicach na czas rehabilitacji naszego Zuczka. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/potracony-zuczek-ze-zlamana-miednica-pomozcie-oglaszac-pilnie-dom-tymczasowy-137884/[/URL] Przerwana została jego rehabilit. u p.Halinki, bo nie ma już go kto wozić.... Zuczek awaryjnie jest u [B]bubu[/B].. Żuk to słodka, młodziutka przylepa...Wlaśnie po kastracji... Wiem że wakacje i każdy ma plany urlopowe, ale kto wie..? Zapytać mozna.. -
Aaaa... teraz wiadomo skad te loki..? Frodo niedotykalski...:evil_lol:..?! A to ci artysta......
-
No i wyszło na to że od mojej deklaracji adopcyjnej zależy los Lolusiowych klejnotów..?!:roll:
-
kochana staruszka Frela , już szczęśliwa za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Sliczna, kochana, mądra sunia.... Tyle dla Niej zrobiłaś..ihabe!:loveu: Ty, Piotr, Monia......!! Żeby wasze starania nie poszły na marne..Zeby w końcu znalazł sie dla malutkiej domek... /wyslałam p.w. a po wysyłce...biała strona.:mad::mad:/ -
kochana staruszka Frela , już szczęśliwa za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zaglądaja i owszem, tylko co z tego jak sami zakoceni i zapsiali...:-( Ja juz na wszystkie strony pytam i namawiam, ale niewiele to daje.... Martwie sie też Twoja sytuacja, ihabe. Przeciez wyjeżdżacie niedługo ...? -
Jak miło znowu zobaczyć gada...:razz:! Wyglada na bardzo szczęsliwego psa....Ale sie chłopakowi trafił super domek!!!:loveu: A jak zachowanie pudliszona? Dalej...najpierw kłapie a potem mysli czy już się nieco ucywilizował...;)..?
-
[quote name='HuSkYy-Paulina-94']dawno mnie tu nie było:oops: i jak z Lolusiowymi klejnocikami ?? zostają na miejscu :cool3: czy już ich nie ma :placz:[/quote] Ale Ciotka HuSkYy wymyslila....:mad: U Lolusia wszystko na swoim miejscu.....:eviltong:
-
Mam spore stadko....Trzeci rok karmię psy Acaną.Wcześniej była to light, teraz senior.... Sierść fantastyczna, psy świetnie umieśnione ,trawienie bezproblemowe..! Przed Acana były wyłącznie na gotowanym, niestety utuczyłam gady /wiekszos po sterylko-kastracjach/. Też jestem przerażona rosnacymi cenami.No bo co w zamian?
-
Kumpel - śliczny kudłatek - pojechał do domu.
togaa replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Serce mi zaraz pęknie ze smutku...................!!! :shake::-(:shake: -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
togaa replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ajula']czy Gufek ma banerek? bo nie mogę znaleźć[/quote] I ja mam banerek Gufiego... To dzieło [B]Isadora7.[/B] Sa i inne..post 118 tego wątku. [B]rytka[/B], robisz piekne zdjęcia !!!. Wymowne, prawdziwe... Masz talent dziewczyno ! -
[B]Poker![/B] jak zwykle jestes niezastapiona....:loveu: Obawiam sie że [B]bubu [/B]przeznaczy tą kase na co innego...:-(:mad: posty skaczą...
-
Wrocław.Jamnik szorstkowłosy - tak po prostu go oddali! GUCIO MA DOM !
togaa replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Jak ja Ci Wisełka zazdroszczę....:razz: Ja miałam szorstka tylko w jednym egzemplarzu.... Juz po zabiegu? Założę sie że chłopak nie jest zachwycony...:shake: -
Niepełnosprawny Promyczek znalazł dom w Niemczech:)
togaa replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='lidusia']Szukalam wiadomosci o lampie i trafiłam do was. Jestem z forum.miau Właśnie jesteśmy w trakcie rehabilitacji Milutka. Mamy szczęście, że mieszkamy w Katowicach gdzie te rehabilitacje mozna zrobic. Miluś był dziś na 3 zabiegu. Jest sparalizowany prawdopodobnie po wypadku. Znalazłam go w Boże Ciało z bezwładnym tyłem. Dziś próbował nieporadnie stawiac tylne łapki. Ta rehabilitacja to naprawde super sprawa. Tylko zajmuje bardzo duzo czasu. 1,5 godziny same zabiegi. Trzeba sie poswięcic.[/quote] lidusiu...Milutek to kotowate czy piesiu....? Ja dobrze wiem że p.Halina może zdziałaĆ cuda....! Ale cóż, Promyk nie dotarł do Katowiic. Jest usprawniany na miejscu. Trzymamy kciuki by z powodzeniem... -
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dropsik marnieje dalej...Byłam dzisiaj u niego....To nie ten sam pies którego pamietam ... Irena też sie zamartwia... Lepiej niż u Niej Drops nigdzie mieć nie będzie...! Tylko czemu nie zdrowieje..??:-( -
Ja też wstępuję do KOLK...:razz: [B]nika 100[/B] wielkie dzieki za fotki...! Obok "kolorowe" łóżeczko Pepina ale on byl tak zaniepokojony tą eksmisją z sypialni na podest, że nie dał się namówić na leżakowanie....;) A Lolo ma to w nosie....Gdzie łóżeczko, tam Lolo...! To juz bedzie Lolusiowy posag ..!;) Nikt nie zachwyca się ogonkiem Lolusiowym...Od niedzieli takie zmiany...!!!:multi: . Ogon coraz częściej wywija mu sie nad grzbietem jak każdemu,porządnemu psu..;) A pamietam że los ogonka własciwie był przesądzony...Lekarze przypuszczali że obumrze i trzeba go bedzie amputowac...Dlatego tak sie ciesze...!!!:loveu: Energy...zapraszam serdecznie.!!Przygotuje szturmówki i popytam dziecka o anarchistycznych pogladach jak przygotować demonstrację pod domem bubu.... Ona3, Leni 356 i inne sympatyczki Lola w całości ....bedziecie ?
-
Szpic Samson juz we wspanialym DS u wspanialej Ihabe.
togaa replied to monika55's topic in Już w nowym domu
Zaszkliły mi sie oczy...filmik wzruszający..... Swietny podkład muz. Masz talent!! Ten psiak skradł Ci serce i widać że to miłość wzajemna. I ja też mam dziwne przeczucie że nie będzie jak w piosence RR..'w życiu piękne są tylko chwile.." -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
togaa replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[B]Sabina[/B] - Aniol Stróż wszystkich psich połamańców...jak dobrze że tu jestes.:loveu: -
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f104/kastracja-chemiczna-128623/index3.html[/URL] jest ratunek dla Lolusia...!!!! [B]bubu...!!!???![/B]:razz: Ja mialabym co smarować a i racje [B]bubu[/B] byłyby uwzglednione...;)
-
Chyba zginęłam w tłumie :(( ...tu jestem zwyczajna Burka / Rzeszów /
togaa replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[B]matinestka[/B]..... wiesz co szczególnie mnie uderzyło..? Oczy..! Oczy Ancymona...Te schroniskowe i te dzisiaj...oczy psa kochanego.. A Bureczka smutna, oj smutna....