Jump to content
Dogomania

togaa

Members
  • Posts

    17025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by togaa

  1. Masz rację Agnieszko! Ta metoda leczenia nużycy roztworem boraksu i wody utlen. wydaje się niezwykle obiecująca.....! A przy tym wszystkim tania !!! Wymaga pewnego zachodu, ale warto ja podjąć. Tylko jak to technicznie przeprowadzić?
  2. [quote name='Poker']Pomyliłam się w obliczeniach :oops:, dla Lolusia będą tylko 152 zł , a nie 170 zł.Mam nadzieję,że mi wybaczycie :roll: Na jakie konto mam przesłać ?[/QUOTE] Na pierwszej stronie, pod zdjęciami Lolka, brązowym drukiem jest nr. konta naszego Stowarzyszenia.! Piękne dzięki! A co to za piżamka? Nie kojarzę ?
  3. Pozostaje trzymać kciuki.....!!!!!
  4. Bezunia jest już zdrowa!!! Mogłaby iść do domu ....!!! Ale siedzi w lecznicy, bo nikt jej nie chce..!!!!! To jest złe miejsce dla szczeniaczka. Zawsze się może na nowo coś przyplątać, nie mówiąc o horrendalnych kosztach.. Co robić..??!!!!!
  5. Poker!! z nieba nam spadasz...! Ja już nic nie chciałam mówić, ale tak żle z finansami Lolka jak jest ostatnio ,jeszcze nie było..... !! No cóż! Jak kiedyś pisałaś; "Cioteczki pobiegły gasić pożar gdzie indziej.....". Takie życie..
  6. Poniej link do Bezuni, [URL]http://www.dogomania.pl/threads/172250-szczeniak-maA-a-Bezunia-wygraA-a-z-parwo-potrzebna-karma-wsparcie-na-hotel[/URL]
  7. Już wysyłam diuna.... Bardzo,bardzo dziękuję że pamietasz.
  8. Od Cioteczki która odwiedziła niedawno[B] Bezunie[/B] w lecznicy wiem, że maleńka jest [B]wyjąkowo śliczna[/B] !!! Zdjęcia nie oddaja jej urody..! Ach! żeby tą urodą skusiła dobrego człowieka!
  9. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13496169#post13496169[/URL] Zaglądajcie , podbijajcie bazarek Poker ....!!! Bardzo proszę! To jedyny ,osobisty bazarek Lolka . Krucho z jego finansami......
  10. Co za akcja! Czyta się to wszystko jak powieść sensacyjną..! Niesamowite ! Jestem pełna uznania!!! Tyko te długi mnie martwią!! Może jakaś dobra dusza bazarek dla Gufika zrobi..?
  11. Czyli przeprowadzka stała sie faktem,......hmm. .
  12. Kiedy bidulek będzie mógł opuścić lecznicę...?
  13. [B]Ulka[/B]! [B] diuna_wro[/B] i [B]Poker[/B] są z Wrocławia .Napisz do Nich. Na pewno pomogą..! Lolo też był konsultowany u dr Niedzielskiego.
  14. Co za straszna bieda...:-(:shake:
  15. Duża , kudłata , przebiła wszystkie Ciotki, Mamusie itd........ :evil_lol: Lolcio przykleił się do podogonka Togi, tropiąc zawzięcie jej siuśki w ogrodzie.....Zaczyna sie...... Wolę nie myśleć co mnie czeka za tydzień, dwa.......:cool3:
  16. i co...? i co...? Są jakieś nowości...? Co z domeczkiem?
  17. Dt. dla Czarnej po zabiegu..???? Nie klatka w klinice??? Jejku...ale byłoby pieknie.....!!! Gonia..! Napisz więcej.....;)
  18. Ciocie o serniczku,...a rzeczywistość skrzeczy....!!!! Kochana [B]Poker[/B] piękny bazarek Lolkowi sprawiła i nie ma kto podrzucać...:mad: Bez pieluch ani rusz....Wielka prośba ! Zaglądajcie tam,proszę.....:oops:
  19. Cudo maleńkie....Sliczny, a że rozpuszczony to też widac.....Ale mu sie trafił domek..ho, ho....! Podsunęłam ten wątek specjaliście od psiej psychologiI....Obiecał że coś podpowie.....
  20. Lolo daje mi się wyspac..:cool3: Cud ! Nie napada mnie już w łóżku 6,30, wskakując na głowę....;) I posłuszny bardziej.... Wciąż czekam na obiecaną "instrukcję obsługi Lolka", przygotowywaną b. naukowo i fachowo przez Wujka Krzysia.\ Tu już nie żartuję.. Lolkiem już dawno winien był sie zająć behawiorzysta. Swietnie się złożyło że trafił na Krzysia który poświęcił L. przez te 5 tyg. bardzo dużo czasu i uwagi...Zresztą co wiem, Lolek tym zainteresowaniem był zachwycony.... Ja do tej pory bardziej skupiałam się na pielęgnacji niż wychowaniu no i skutki mamy.... L. chce przejąć władzę w domu...Wszędzie musi być pierwszy. Szczekanie i komplena wariacja przy wychodzeniu na spacer,do ogrodu,posiłkach,zabawie... Tylko On...On...On...!!! Najważniejszy..! Krzysiu....czekamy!
  21. Jak miło [B]driada[/B], że sie odezwałaś... Czekamy na fotki....
  22. U nas biało za oknem..wali deszcz ze śniegiem... Lolo zakopany po nos w futerku które wyciągnął z szafy Ona3, przywłaszczył i do teraz się z nim nie rozstaje.....:evil_lol: Jest jakś inny po powrocie....Ładniejszy, czyściejszy, siura dużo lepiej, tzn. rzadziej ......Pielucha długo jest sucha.....Nie pokapuje non-stop. Kupek też mniej.... Przy wycieraniu siusiaka /leżąc na boku/ , sam unosi tylnią łapkę wysoko do góry....odsłaniając brzuszek. A skacze do góry jak na batucie, odbiając się równocześnie 4 łapinami... To nie tylko były wakacje, a sanatorium raczej...!!!!;) Lolo wyrażnie zdrowszy...:multi:
  23. Cichutko tego ranka u Czarnej...
  24. Jesienny, nostalgiczny Miki z brzozowym /chyba/ listkiem.... Sliczny..!
×
×
  • Create New...