-
Posts
17025 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by togaa
-
malutki staruszek Niedźwiadek Grizli - za TM ['] :(
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Masz rację Agnieszko! Ta metoda leczenia nużycy roztworem boraksu i wody utlen. wydaje się niezwykle obiecująca.....! A przy tym wszystkim tania !!! Wymaga pewnego zachodu, ale warto ja podjąć. Tylko jak to technicznie przeprowadzić? -
[quote name='Poker']Pomyliłam się w obliczeniach :oops:, dla Lolusia będą tylko 152 zł , a nie 170 zł.Mam nadzieję,że mi wybaczycie :roll: Na jakie konto mam przesłać ?[/QUOTE] Na pierwszej stronie, pod zdjęciami Lolka, brązowym drukiem jest nr. konta naszego Stowarzyszenia.! Piękne dzięki! A co to za piżamka? Nie kojarzę ?
-
Pozostaje trzymać kciuki.....!!!!!
-
szczeniak - mała Bezunia wygrała z parwo - ma dom
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Bezunia jest już zdrowa!!! Mogłaby iść do domu ....!!! Ale siedzi w lecznicy, bo nikt jej nie chce..!!!!! To jest złe miejsce dla szczeniaczka. Zawsze się może na nowo coś przyplątać, nie mówiąc o horrendalnych kosztach.. Co robić..??!!!!! -
Poker!! z nieba nam spadasz...! Ja już nic nie chciałam mówić, ale tak żle z finansami Lolka jak jest ostatnio ,jeszcze nie było..... !! No cóż! Jak kiedyś pisałaś; "Cioteczki pobiegły gasić pożar gdzie indziej.....". Takie życie..
-
Już wysyłam diuna.... Bardzo,bardzo dziękuję że pamietasz.
-
szczeniak - mała Bezunia wygrała z parwo - ma dom
togaa replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Od Cioteczki która odwiedziła niedawno[B] Bezunie[/B] w lecznicy wiem, że maleńka jest [B]wyjąkowo śliczna[/B] !!! Zdjęcia nie oddaja jej urody..! Ach! żeby tą urodą skusiła dobrego człowieka! -
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13496169#post13496169[/URL] Zaglądajcie , podbijajcie bazarek Poker ....!!! Bardzo proszę! To jedyny ,osobisty bazarek Lolka . Krucho z jego finansami......
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
togaa replied to rytka's topic in Już w nowym domu
Co za akcja! Czyta się to wszystko jak powieść sensacyjną..! Niesamowite ! Jestem pełna uznania!!! Tyko te długi mnie martwią!! Może jakaś dobra dusza bazarek dla Gufika zrobi..? -
Sparaliżowana Frotka zostaje na zawsze u JoSi :)
togaa replied to pani_stanislawa's topic in Już w nowym domu
Czyli przeprowadzka stała sie faktem,......hmm. . -
malutki staruszek Niedźwiadek Grizli - za TM ['] :(
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kiedy bidulek będzie mógł opuścić lecznicę...? -
[B]Ulka[/B]! [B] diuna_wro[/B] i [B]Poker[/B] są z Wrocławia .Napisz do Nich. Na pewno pomogą..! Lolo też był konsultowany u dr Niedzielskiego.
-
malutki staruszek Niedźwiadek Grizli - za TM ['] :(
togaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Co za straszna bieda...:-(:shake: -
Duża , kudłata , przebiła wszystkie Ciotki, Mamusie itd........ :evil_lol: Lolcio przykleił się do podogonka Togi, tropiąc zawzięcie jej siuśki w ogrodzie.....Zaczyna sie...... Wolę nie myśleć co mnie czeka za tydzień, dwa.......:cool3:
-
i co...? i co...? Są jakieś nowości...? Co z domeczkiem?
-
Dt. dla Czarnej po zabiegu..???? Nie klatka w klinice??? Jejku...ale byłoby pieknie.....!!! Gonia..! Napisz więcej.....;)
-
Ciocie o serniczku,...a rzeczywistość skrzeczy....!!!! Kochana [B]Poker[/B] piękny bazarek Lolkowi sprawiła i nie ma kto podrzucać...:mad: Bez pieluch ani rusz....Wielka prośba ! Zaglądajcie tam,proszę.....:oops:
-
Szczecin Dąbie,stacyjny szkielet ma cudowny dom.Historia jak ze snu!
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Cudo maleńkie....Sliczny, a że rozpuszczony to też widac.....Ale mu sie trafił domek..ho, ho....! Podsunęłam ten wątek specjaliście od psiej psychologiI....Obiecał że coś podpowie..... -
Lolo daje mi się wyspac..:cool3: Cud ! Nie napada mnie już w łóżku 6,30, wskakując na głowę....;) I posłuszny bardziej.... Wciąż czekam na obiecaną "instrukcję obsługi Lolka", przygotowywaną b. naukowo i fachowo przez Wujka Krzysia.\ Tu już nie żartuję.. Lolkiem już dawno winien był sie zająć behawiorzysta. Swietnie się złożyło że trafił na Krzysia który poświęcił L. przez te 5 tyg. bardzo dużo czasu i uwagi...Zresztą co wiem, Lolek tym zainteresowaniem był zachwycony.... Ja do tej pory bardziej skupiałam się na pielęgnacji niż wychowaniu no i skutki mamy.... L. chce przejąć władzę w domu...Wszędzie musi być pierwszy. Szczekanie i komplena wariacja przy wychodzeniu na spacer,do ogrodu,posiłkach,zabawie... Tylko On...On...On...!!! Najważniejszy..! Krzysiu....czekamy!
-
Szczecin Dąbie,stacyjny szkielet ma cudowny dom.Historia jak ze snu!
togaa replied to togaa's topic in Już w nowym domu
Jak miło [B]driada[/B], że sie odezwałaś... Czekamy na fotki.... -
U nas biało za oknem..wali deszcz ze śniegiem... Lolo zakopany po nos w futerku które wyciągnął z szafy Ona3, przywłaszczył i do teraz się z nim nie rozstaje.....:evil_lol: Jest jakś inny po powrocie....Ładniejszy, czyściejszy, siura dużo lepiej, tzn. rzadziej ......Pielucha długo jest sucha.....Nie pokapuje non-stop. Kupek też mniej.... Przy wycieraniu siusiaka /leżąc na boku/ , sam unosi tylnią łapkę wysoko do góry....odsłaniając brzuszek. A skacze do góry jak na batucie, odbiając się równocześnie 4 łapinami... To nie tylko były wakacje, a sanatorium raczej...!!!!;) Lolo wyrażnie zdrowszy...:multi:
-
Cichutko tego ranka u Czarnej...