Jump to content
Dogomania

togaa

Members
  • Posts

    17025
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by togaa

  1. U p.rehabilitantki nie ma takiej możliwości....Zaproponowała by to sama gdyby mogła... To złota kobieta !
  2. Cwaniara niesamowita z Czarnuli ...... Dziewczyny...! Absolutnie niemożliwym jest pakowanie na głowę rytce sterylki i opieki po zabiegu......! To, co Ona ma w domu , jest dla mnie niewyobrażalne /myślę o stanie zdrowia najbiższych./ W jej sytuacji domowej i tak zrobiła dla Czarnej niewyobrażalnie dużo... Rytka, nie wiem skąd bierzesz na to wszystko siły...:shake:
  3. Swietny pomysł Pinczerka..! Wielkie dzięki.! A jak ktoś woli oryginał zamiast portretu ,to jutro wysyłam.....;)
  4. Moim zdaniem wózek to sprawa przyszłości... Wózek najbardziej przydatny jest na spacerach...Kto ma teraz do tego głowę?
  5. Inwentaryzacja Lousia zrobiona......;) Lolo wrócił pachnący, błyszczący, ze śliczną fyzurką i wspaniale wyczesanym ogonkiem..Łatki w komplecie.... Tupet i przebojowość ta sama,albo nawet wieksza.... :evil_lol: Podobno jest już dobrze ułożony i wychowany...:roll:??!!! Nie wiem kiedy sie o tym przekonam,bo narazie poprzestawiał moje psy po kątach a sam intensywnie interesuje sie podogonkiem kudłatej...?! [B]Iwonko,Piotr,Krzysiu[/B]....bardzo, bardzo Wam dziekuje za pomoc w transporcie. [B]Poker...[/B]ja też się cieszę ze spotkania. Dary od Ciebie na "Żywiec "przekażę ... A" [B]Wujostwo[/B]" mają moją dozgonną wdzięczność.!!!!Za całokształt !!! I wielkie serce.! Ech.....! Gdyby tak można było [B]Onków3[/B] sklonować????
  6. No faktycznie......przemiłe psiątko....! Czekoladka....!
  7. Czy jakiś polski Anioł Stróż będzie nad losem Funieczki czuwał...? Czy będzie konakt z Fundacją, nowym domkiem....??? Kto personalnie będzie za to odpowiedziany ?
  8. Bardzo jesteś [B]Kochana,Feliksiku..![/B] Sprawa jest bardzo, bardzo pilna....! Nie ma kasy na dłuższy pobyt w lecznicy...Już są długi...:-(
  9. Ktos, kto nie miał zapieluchowanego psa pewnie wyobraża sobie nie wiadomo co..... A to pies jak każdy! Gdyby w moim domu byłoby wiecej rąk niż dwie moje /do zmian pieluch/, nie byłoby prolemu..... Problem może być w finansach, chyba że jakaś Fundacja obejmie takiego psiaka dożywotnią opieką... A Promyk jest prześliczny. Do zakochania.....A jaki ma charakter ?
  10. Niech się szczęści malutkiej.....!!! Jest taka słodka.....! Mam nadzieję ,że nowa Pańcia to doceni.... Trzymamy kciuki Funieczko......Ech......!
  11. [quote name='Sabina02']Martka1982, czy Kola ma watek na dogo?[/QUOTE] No właśnie....!!!
  12. O matko...!!to się Lolus u mnie prędzej zestarzeje niż znajdzie dom....:evil_lol: Feliksiku! prośba przy okazji Lolkowych ogłoszeń. To "nasz", żywiecki szczeniaczek. Pilnie jest potrzebny dom!!! Pomóż proszę w ogłaszaniu...! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/szczeniak-mala-bezunia-walczy-z-parwo-potrzebna-karma-wsparcie-na-hotel-172250/[/URL]
  13. Ja już zaczynam być lekko podłamana tym brakiem odzewu na tyle ogłoszeń....:-( Allegro leci cały czas, od 7 m-cy i..nic. Felksik też już brakuje pomysłów.... To fakt,że przy adopcji Lolka jest dużo obwarunkowań.... Wujek obiecał opracować 'instrukcję obsługi Lolka". Bo pielęgnacja Lolusia to jedno,a praca nad jego charakterkiem to druga,ale też b.istotna sprawa...! Kończą sie Lolkowe wakacje....Jeszcze dwa dni i uściskam gada kochanego...Przewróci dom do góry nogami..Jak to Loluś...!
  14. Sliczna, prześliczna sunieczka.... Co z jej ogonkiem? Ma go i tyko chowa pod siebie? Nie mogę dojrzeć? A może Ona chce matkować Mopowi? Może miała szczenieta ?
  15. :sweetCyb: chyba zapomnieli.....:sweetCyb::sweetCyb:
  16. Nie chcę krakać, ale zapieluchowany Lolo z mojego podpisu szuka domu od marca....!:-(
  17. Może w tytule zaznaczyć że chodzi o Katowice..? Lolo pierwsze ,niepewne kroki zrobił po 21-szym zabiegu, a w sumie miał ich chyba ponad 35... Oczywiście,nie można przewidzieć ile ich bedzie w przypadku Bianki.... ech.!!! A jak Bianeczka je znosi ,bo Lolo kłapał i bez kagańca ani rusz....?
  18. Kumpeeel....co z tobą?!!!! Gdzie Twoi państwo ?????
  19. Może ktoś jeszcze dojrzy ten wątek...może wpłaci....?
  20. [quote name='akcja_proanimal']Brakuje nam jeszcze ok.100-200zł( max) Pozdrawiamy![/QUOTE] To dużo !!! Kto mógłby wspomóc maleńką Funię w drodze do domu....???
  21. Ile jeszcze brakuje na podróż Funieczki??
  22. Przeżroczysty, niewidzialny, wciąż samotny Kumpel czeka....!!!
  23. Byłoby pieknie gdyby któraś z Cioteczek bazarek Bianeczce zrobiła.. Maleńka ma wielką szansę na sprawność, ale o kosztuje...:shake: Bez pomocy finans. niewiele można zdziałać....
  24. Oooo! a ja nic o tym nie wiem...?;):lol:
×
×
  • Create New...