Super że Bartek będzie miał dom. Myśmy oglądali Bartka ale Ci znajomi szukali spokojnego bernardyna dlatego zdecydowali się na Adkę. Ale ona też potrafi- we wtorek jak pojechalismy zrobić zastrzyk wzięłam swoją Tabi. Adka chyba zaczęła bronić swojego.Owinęła nogi męża smyczą i go wywróciła.Asior sa fajne zdjęcia.