Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. Obiecuję spróbować dzisiaj ale wiem czy mi się uda a Kasi nie ma. Jak wróciłam z pracy tak bolała mnie głowa że nic nie mogłam robić. Przepraszam.
  2. To co widzę spacerujecie w okolicach mojej działki
  3. Super spacerek. Moze Adka kiedys bedzie mogła się dołączyć
  4. Obiecane zdjęcia moich zwierzaków jutro
  5. Zaczyna robić się wiosna. tak się cieszę . Mam domek , duży ogród. Muszę wszystko dopilnować [IMG]http://images21.fotosik.pl/114/68ae7c376863f199.jpg[/IMG] Czy oni o mnie rozmawiają [IMG]http://images21.fotosik.pl/114/b9ccb17282051ca0.jpg[/IMG] oj goście już odjeżdżają, wypada ich pożegnać.Mój Pan pozwolił mi po raz pierwszy wyjść poza ogród. Nie mogę go zawieść [IMG]http://images21.fotosik.pl/114/e44307bd91a656d3.jpg[/IMG]
  6. Ogród to moje królestwo. Jeszcze troche chłodno ale pospacerowac można [IMG]http://images20.fotosik.pl/164/6f922fd0fdb407f3.jpg[/IMG] a może się gdzieś schowam [IMG]http://images22.fotosik.pl/67/fbf899c06da81aab.jpg[/IMG] [SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2]Tyle tych iglaków. To dobrze. W lecie będzie dużo cienia [/SIZE] [IMG]http://images20.fotosik.pl/164/0e2f584e4abff74a.jpg[/IMG]
  7. Tak lubie te spacerki po mieszkaniu. Musze wszystko sprawdzić[IMG]http://images21.fotosik.pl/114/284ad4915b58c863.jpg[/IMG]
  8. Tak lubię to mizianie [IMG]http://images22.fotosik.pl/67/fb9679e13d6734b2.jpg[/IMG] Jaka jestem piękna . Chyba nie macie żadnych wątpliwości [IMG]http://images21.fotosik.pl/114/113013ac5679ab19.jpg[/IMG]
  9. będą, będą tylko cały czas projekty i projekty
  10. Gratulacje -Kiwi.[COLOR=Red][SIZE=3]dobra ręka[/SIZE][/COLOR]
  11. No wróciłam z wizyty u damy. Dama jest coraz szczęśliwsza. Coraz bardziej im ufa, np. kładzie się brzuchem do góry aby ją głaskać.Mnie poznała, machała ogonkiem. Uwielbia spacery po ogrodzie, leżenie na balkonie lub koło -jak swieci słoneczko. Uwielbia też leżenie w domku koło drzwi balkonowych. Gdyby nie te problemy zdrowotne. Brzuszek lepiej ale jeszcze-cały czas na lekach. Kurczę zaczyna znów drapać się po lewym uszku, aby jej nie wrócił ten stan zapalny. Zdjęć trochę pstryknęłam- będą póżniej
  12. Super zdjęcia. ja za chwilę wyjeżdżam na sesję zdjęciową Adki
  13. będziemy trzymac kciuki. Musi być dobrze
  14. pieseczku jak tak ranki po operacji
  15. ja też kupię cegiełki
×
×
  • Create New...