Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. W głowie sie nie mieści czyjaś głupota. Moi znajomi wzięli we wtorwk 7 letnią bernardynkę ze schroniska. Zaszczekała raz, biegunkę tez miała a spacery to wyglądają tak że się załatwi i juz ciągnie do domu. Szkoda słów
  2. Nareszcie jutro niedziela. Pojadę poznać tę damę.
  3. Adka dzisiaj z Kasią. Jak fajnie:multi::p
  4. Nie poddawaj się
  5. No tak myślę,ze bedzie dobrze. Dzwoniłam rano więc brzuszek prawie dobrze. Spacer wygląda tak -idzie ,idzie, nagle staje na drodze opiekunce ,w tył zwrot i jak najszybciej do domku. Wtedy jest bezpieczna. Kasia jedzie dzisiaj , zostaje do jutra, wię będą zdjęcia i nowe wiadomości
  6. Wieczorem nie mamy nowych wiadomośći. Zdjęcia będą w sobotę jak Kasia wróci
  7. Dzisiaj rozmawiałam z opiekunką Adki. Brzuszek tochę lepiej- apetyt jej dopisuje. Juz zaczyna coraz śmielej rozglądać sie po swoim nowym gospodarstwie. Dzisiaj była na godzinnym spacerku z swoja panią. Juz tak się nie bała iść dalej od domku. Moja córka Kasia cały czas się denerwuje- a ja z nią. Drugą noc nie mogę spac. Ale myślę że będzie dobrze.:multi: ;)
  8. Gdyby moja suczka tak akceptowała inne pieski to napewno wziełabym jakiegos biedaczka. A tak to moge tylko marzyć i w inny sposób pomagać . Zazdroszczę
  9. Super tak sie cieszę
  10. Adka jest to dwóch pierwszych spacerkach. Jest bardzo grzeczna. A tak to chyba jest bardzo zestresowana. Z budy wychodzi tylko wtedy jak się ją zawoła. Wybieram sie do niej w niedzielę z wizytą
  11. Moja rodzinka już wróciła do domu. kasia jest cała szczęśliwa a piesek jak zajechał poszedł do swojej dużej budy bo padało. Poproszę ją ozdjęcia-
  12. Myślę ze nie będzie juz smutka. Może już zajechali na miejsce. Przeciez Kasia siedziała z nia razem na tylnym siedzeniu. grzecznie patrzy na zewnątrz- chodzi łapami po Kasi - kasia z powrotem na zajęcia sie juz nie nadaje. Jest tak brudna-[SIZE=3]ale to nie ważne[/SIZE]
  13. [B][SIZE=7]hura. Adka własnie jedzie do nowego domku.[/SIZE][/B] [B][SIZE=3]na pewno jeszcze dzisiaj będą zdjęcia[/SIZE][/B]
  14. W niedzielę rozwieszałam plakaty w okolicy Gorlic- byłam u mamy.Podszedł do mnie taki starszy pan i pyta co to mam. Więc ja mu mówię. On popatrzył na dobermankę i powiedział że jest śliczna ale na pewno bardzo droga. Wytłumaczyłam mu ze za darmo. nasunęła mi sie taka myśl ze może jakoś zaznaczać na tych plakatach bardziej wyraźniejaby do ludzi od razu docierało ze za takiego pieska nie trzeba płacić
  15. Jak można oddać takiego psiaka. Kasia jak dzisiaj ją zobaczy pewnie się rozpłacze. Tak sie denerwuje czy będzie wszystko w porządku
  16. [SIZE=6][B]trzymajcie kciuki [SIZE=2]- jutro sie po wizycie odezwę[/SIZE][/B][/SIZE]
  17. Camara zdjęcia są śliczne- już się nie mogę doczekać jutra. Jutro jadą o 10 do schroniska. t_kasiek czyli moja córka, mój mąż i oczywiście ten znajomy. Myślę że będzie w porządku. Kasia też bardzo kocha pieski, będzie wszystko robić aby było dobrze
×
×
  • Create New...