No tak myślę,ze bedzie dobrze. Dzwoniłam rano więc brzuszek prawie dobrze. Spacer wygląda tak -idzie ,idzie, nagle staje na drodze opiekunce ,w tył zwrot i jak najszybciej do domku. Wtedy jest bezpieczna. Kasia jedzie dzisiaj , zostaje do jutra, wię będą zdjęcia i nowe wiadomości