Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. Domek dla malutkiej. Hopkaj do góry
  2. Adka też dopiero za bramą czuje się bezpieczna. Dlatego robię wszystko aby do kontroli nie jechać do schroniska. Moje stadko to piesek Tabi- ma 4 lata -straszny zazdrośnik. tabi od małego śpi między nami lub pod kołdrą. Kotka Klara około 7 lat Spi z Kasią Żółw Tomek Koszatniczka . Mieszkanie 47 m i do tego 4 osoby.
  3. Asior. To stadko to znaczy ile. Już sie nie mogę doczekać kiedy poznam psinę
  4. Rozmawiałam dzisiaj z opiekują Adki na temat wizyty Adki u weterynarza. Jeszcze porozmawia z mężem ale Ona tez jest za tym aby ją nie wieź do schroniska tylko pojedzie słoneczko do naszego weterynarza- chyba Zdzisia.
  5. tabi też jest bardzo wybredna. Ona je tylko samo mięsko a jako dodatek tę suchą karmę. Tego je ile chce. Weterynarz mówi im więcej będzie jeść tym lepiej. Denisek jest na pewno bardzo mądry. Bardzo mi się podoba. Jest śliczny
  6. Jakie one kochane. Unas nie ma takiej trawki. Zaraz po pracy mąż przyjezdża i jedziemy zobaczyć co na działce. Moja Tabi też grubasek. Je wcale nie dużo. O zimy kupujemy jej karme od weterynarza - specjalna na odchudzanie. Są to chyba warzywa, zioła. Coś tam schudła ale najwazniejsze że nie ma tyle tłuszczu tylko mięśnie. Widać ze czuje się dobrze. bardzo jej smakuje:p
  7. To znaczy u tych co się teraz nią opiekują
  8. Jagienka- sztuczne też bywają - Piesek jest śliczny >Gdybym miała dom i ogród na pewno szukałabym następnej bernardynki dla mnie. Niestety to tylko marzenia.
  9. Rozmawiałam dzisiaj z opiekunem Adki. Piesek coraz weselszy , tylko nadal brzuszek. Cały czas ich pocieszam że to minie a Oni się tak bardzo martwią. Apetyt jednak ma wyśmienity
  10. kochane cioteczki nie denerwujcie się już. Szkoda waszego zdrowia, które między innymi przyda się na ratowanie następnych bidul
  11. Też jest bardzo zazdrosna i groźna do innych psów. To znaczy Tabi najpierw potrafi przegonić nawet wilczura a potem sama zmyka.Tabi już chodzi za mną abym szła spać- tak jest co wieczórDobranoc
  12. A co tak ślicznie kwitnie. W Krakowie raczej mniej, a na działce nie byłam
  13. Wątek znalazłam dzisiaj. Jest on bardzo długi, więc mogę prosić o konto. Proszę mi napisać kto się nim cały czas opiekuje i czy ma wózeczek.
  14. GDYM NIE CHCIAłA NIE PROPONOWAłABYM. To prawda że całą dobę. Jednak mąż to wcześniej dzwoni czy jest bo on dość często jeżdzi na wizyty
  15. Myśmy wzięli bernardyna ze schroniska też miał biegunki spowodowane stresem a spacery wyglądają JESZCZE tak że wychodzimy poza ogrodzenie chwilkę pochodzi i tak ciągnie . Czuje się bezpiecznie poza bramą. A piesek taki mały którego dostałAM od Znajomej tam nie załatwił się w domku a u mnie na początku sikał gdzie popadnie po powrocie ze spaceru. [B]TO WSZYSTKO NERWY[/B]
  16. Piękne zdjęcia a jaki piękny piesek. Adka będzie mieć zdjęcia pod koniec tygodnia. Zapraszam
  17. Jaka ona jest kochana. Cały czas śledzę jej wątek.Gdyby moja suczka 4 letnia była inna. Są do siebie bardzo podobne- Tabi ma jedno uszko klapnięte. Jednak Tabi jest strasznie zazdrosna- nie mozna pogłaskac innego psiaka na spacerze
  18. Dobrze. Gdyby Kasia nie mogła poproszę syna lub męża. Na pewno załatwimy. ja niestety nie mam prawa jazdy i nigdy mieć nie będę- nie nadaje sie do tego. A nieraz by sie przydało. Z pracy wrócę około 16 o 18;30 muszę coś załatwić. Po 19 jestem wolna. On przyjmuje do 20
  19. JAk to dobrze że ma wspaniały domek .Tak się cieszę
×
×
  • Create New...