W tej chwili na pewno jest już po kwarantannie. Ile ona może miec w tej chwili lat i czy jest zdrowa. Bartek odpada dlatego że zdarza sie tak ze w domu jest tylko gospodyni. Poprzedni bernardyn nie załatwił sie w kojcu , czy w ogrodzie. Wychodzili z nim 4 razy dziennie na długie spacery. Więc zdarza się tak ze musi z nim wyść 50 letnia kobieta. mam jszcze jedno pytanie , czy wiecie coś na temat jazdy samochodem. Poprzedni bernardyn nie wsiadł do samochodu, szczepienia czy profilaktyczna wizyta to się dowiozło. Jednak gdy się okazało że trzeba zrobić zabieg to na wieś podkrakowską nie każdy chciał przyjechać. Ten co go zaczął leczyć spierniczył zabieg, pies dostał krwotoku w nocy i niestety piesek nie żyje. Miał 2,5 roku. Był śliczny. Moja córka choć tam nie mieszka też go bardzo kochała. Specjalnie jeźdiła tam aby chodzic z nim na spacery. Czekam na informacje