Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. Asior dziękuję za informację. Piesek byłby wydany po zabiegu- rozumiem
  2. Znajomy dzwonił do schroniska. Jutro jedzie oglądać. Gdybym nie musiała iść do pracy pojechałabym z nim aby mu pomóc podjąć decyzję. Wieczorem wyśle mu linka ze zdjęciami. [B]oby się udało. Jestes śliczna[/B]
  3. Jest śliczna. tak bym chciała aby było wszystko w porządku i ją wzięli
  4. W tej chwili na pewno jest już po kwarantannie. Ile ona może miec w tej chwili lat i czy jest zdrowa. Bartek odpada dlatego że zdarza sie tak ze w domu jest tylko gospodyni. Poprzedni bernardyn nie załatwił sie w kojcu , czy w ogrodzie. Wychodzili z nim 4 razy dziennie na długie spacery. Więc zdarza się tak ze musi z nim wyść 50 letnia kobieta. mam jszcze jedno pytanie , czy wiecie coś na temat jazdy samochodem. Poprzedni bernardyn nie wsiadł do samochodu, szczepienia czy profilaktyczna wizyta to się dowiozło. Jednak gdy się okazało że trzeba zrobić zabieg to na wieś podkrakowską nie każdy chciał przyjechać. Ten co go zaczął leczyć spierniczył zabieg, pies dostał krwotoku w nocy i niestety piesek nie żyje. Miał 2,5 roku. Był śliczny. Moja córka choć tam nie mieszka też go bardzo kochała. Specjalnie jeźdiła tam aby chodzic z nim na spacery. Czekam na informacje
  5. Jest ta słodka, kochana. Ale będzie szczęśliwa
  6. Bardzo sie cieszę. Następne zdjęcia to już z nowego domku
  7. Pieseczku musisz być zdrowy. Aby domek sie udał
  8. Jak najwięcej plakacików dla Seda
  9. No to będziemy drukować i wieszać.
  10. Domek dla ślicznego pieska. Musi byc dobrze
  11. Jestem osoba głęboko wierzącą , praktykującą ale nigdy nie zrozumiem dlaczego Kościół ma tak negatywne podejście do zwierząt. Kocham bardzo zwierzątka , te duże , małe a najbardziej kocham pieski. Są takie mądre i sa prawdziwymi przyjaciółmi dla człowieka. Myślę ze nie cały kosciół tak podchodzi do zwierząt. Wierzę że zdania są podzielone .
  12. Jeżeli nie zgadzacie się nikt tu nie naciska. Poprzedni Bernardyn był bardzo dużym psem i uważam że 50m kwad. jakie miał nie były jakąś małą przestrzenią. Buda jest tak duża że kiedyś jak ją znajomy ocieplał w środku to pies wszedł do niego. Budę i kojec nie wybudowali po to aby stałe puste a tyle ile on miał spacerów i kontaktu z ludzmi to gdyby miał każdy piesek to byłoby na świecie wspaniale. Dlatego mówię że trudno. Nawet nie będę im zawracać głowy. Powodzenia w szukaniu. Niech sunia znajdzie najlepszy domek.Trzymam kciuki.
  13. Przykro mi, niestety oni potrzebują do kojca
  14. Jak by to było dobrze gdyby znajomi chcieli wziąć sunię lub w przyszłośći maluszka. We wrześniu odszedł po operacji ich kochany bernardyn Bery. Piękny kojec z dużą budą stoi pusty. Może daliby się namówić . Gdzie jest ten piesek w Krakowie. Wygląda tak słodko
  15. Trzymaj się pieseczku. Hopkaj do góry
  16. Malutka do góry. Musi być dobrze
  17. Kochane pieseczki tak szybko odchodzicie. Dlaczego
  18. W piątek jestem do 15, pracuję na Olszy w szkole za Almą. A nie będzie to duży kłopot?
  19. Gdzie będą odbierane te plakaty- ja mieszkam w Śródmieściu, pracuję codziennie do 15 ale piątek - sobota mąż ma wolne , jeśli bym ja nie mogła poproszę jego. Córka wywróciła sie na uczelni i ma zerwane więzadło w kolanie- nie można na nią teraz liczyć. Chyba że syn też coś pomoże. Musimy sie umówić tak abyśmy obydwie miały w miare dobrze.
×
×
  • Create New...