Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. nie wiem co sie dzieje , nie moge wydrukować plakatu, jak dam drukuj to się zawiesza:placz:
  2. kochany piesek, tak się cieszę
  3. następny piesek umiera, a miał całe żecie przed sobą- jaki ten świat a właściwie ludzie są okrutni
  4. Wczoraj dowiadywałam się o damę- czuje się coraz to lepiej. W tych dniach kolejne badanie w kierunku włosogłowki
  5. Wspaniała wiadomość. Ciekawe czy szczeka. Nasza Adka wzięta ze schroniska 2 miesiące temu 4 razy zaszczekała a tak to cały czas merda ogonem i sie cieszy do kazdego.[COLOR=red]Ale najważniejsze ze jest[/COLOR]
  6. Dzięki za plakat. Wydrukuję i będę rozwieszać po Krakowie. Śliczna pieska. Tak mówimy do Adki. Adka tez jest ze schroniska wzięta niecałe 2 miesiące
  7. macie moze plakat pieska. Porozwieszałabym w Krakowie. Zaznaczam ze ja nie umiem. Do góry pieseczku
  8. Czy Szarotka jest juz na Allegro- moge wystawic
  9. Właśnie widzę. Ale na przyszłość będziemy wiedziec jak to sie załatwia. Mnie tez szkoda psinki.
  10. Rozmawiałam teraz z znajomą p. doktor. Całe zajście zgłasza sie w weterynarii na Brodowicza- nie daleko Cmentarza Rakowickiego . Przez weterynarie jest zmuszona do okazania zaświadczenia. Prosze zadzwoń i sprawdz czy tak jest .
  11. Trzymaj się. Wiem że czujesz się z tym źle ale pamiętaj że zrobiłaś wszystko aby mu pomóc oraz pamiętaj że to nie Twoja wina że piesek miał taka głupia panią
  12. smutne że Majki nie ma nadal swojego prawdziwego domku ale bardzo się cieszę że znalazł się :lol:
  13. jestem, jestem i oglądam i ciesze się ze mała taka szczęśliwa.Do Adki tez mało osób pisze i tez nam smutno
×
×
  • Create New...