Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. Kochany do góry- domku musisz być poświętach
  2. wtatara

    Hektorek :)

    śliczny ten Pieseczek
  3. Wszystkiego najlepszego dla Deniska i jego Opiekunów. Szkoda że nie spotkają się z Adką- Bawiły by sie wspaniale
  4. Kasia na pewno pojedzie do Adki w niedzielę. Dowiemy jak się czuje i na pewno będą nowe fotki
  5. dla całej 6 i opiekunów zdrowych swiąt życzą opiekunowie i Adka.
  6. Dużo , dużo zdrowia dla Pani i kochanych zwierzaków
  7. Tak się cieszę. Dużo dobrych wiadomości. Gdzie ma ten domek, daleko od Krakowa, czy ona była może w dzisiejszym programie bo nie oglądałam. Psinko kochana dużo szczęścia
  8. Wspaniała wiadomość
  9. Może akurat się polubią. Moja Tabi też nie lubi raczej innych piesków. Ma jednak jednego wilczura, którego jak widzi to aż się czołga ze szczęścia. Trzeba mieć nadzieję.
  10. Też bardzo się cieszę
  11. dziewczyny proszę zróbcie dla niej plakat
  12. sliczna ta Sonia , właśnie znalazłam ten wątek. N apewno domek się znajdzie, musimy wierzyć.
  13. Tak sie cieszę
  14. Może by tak plakaty.prosze może ktos zrobi dla psinki. Ja nie umiem ale rozwieszać mogę
  15. to ile jest tych zwierzaków. Mnie sie wydaje ze ja mam za dużo na 47m a to mieszkanie czy dom. Kochane zwierzątka
  16. I nadal nie wiadomo co z pieseczkiem
  17. AniaB Tabi wazy 17 kg. ale na taka małą psinę 5 kg. to duzo. Po zapaleniu płuc ma powiększone serce. juz ma kłopoty z wskoczeniem na wersalkę czy do samochodu. Tez martwię się o nia
  18. kocana psinka , na pewno jest bardzo szczęśliwa
  19. :p takie domki są w Krakowie:multi:
×
×
  • Create New...