Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. miał piękniś szczęcie, a nie mogło być inaczej
  2. no, no coraz bliżej.W niedzielę oczywiscie przyuszłą jedziemy do Adki
  3. śliczna, śliczna i domek na pewno będzie
  4. Kajunia śliczna na zdjęciu i taka uśmiechnięta
  5. Kajunia zasługuje na wspaniały domek
  6. nikt nie zagląda, jakie biedactwo, spacerek po domek
  7. witam- nasza tabi w tamtym roku też miała zapalenie tych grudzołow. Było to okropne. Ciągłe wyciskanie, antybiotyki w tabletkach , w czopkach. Leczenie trwało 2 miesiaca. U tabi wydzielała sie taka cuchnaca maź. Leczenie zakończyło sie pod koniec października i jest spokój. Gdy zmieniłam weterynarza to mi powiedział że przyczyną jest zła praca trzustki co rzutuje na złą pracę jelita grubego. Zmieniłam diete i jest dobrze. Tabi jest pieskiem o siersci krótkiej i na pewno nie miało to nic z higieną.
  8. Kora na pierwszą psiaczku kochany
×
×
  • Create New...