Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. malutka do góry, może jednak da się jakos to zgrać.Teraz nie mogę zabrać Kajuni , gdyż 4 VIII mam wesele córki, więc nie bedą mogła się zająć pieskami.Po weselu wyjeżdżam i wracam około 13-14 VIII. Wtedy mogłabym wziąć bidulkę i przyzwyczajać pieski do siebie . Miałabym na to do 26 bo wtedy wracam do pracy. Taki jest mój plan a co ztego będzie to wielka niewiadoma.
  2. no to zaczynają się schody- chyba że uda sie tak zorganizować transport jak ja wrócę ze wsi około 14-15 sierpień ale przecież takie transporty to wyprawa w terminach niezależnych od nas. No i co bedzie a mój mąż już kiedyś w żartach pytał Tabi czy chce Starszą siostrę.
  3. Korunia czeka na wspaniały domek
  4. domek słyszy a musi być podjęta ostateczna decyzja- chodzi o mojego męża. W niedzielę jest takie decydujące spotkanie z wolontariuszką , która ma przekonac męża. mąż boi się że moja bardzo , bardzo zazdrosna sunia nie zaakceptuje innego pieska. Moja Tabi nie lubi piesków- kilka małych toleruje. I tu jest cały problem.Tabi uwielbia ludzi ale nie pieski. Nie ma znaczenia czy to pies, czy suka , musi jej się spodobać. I co o tym myślicie
  5. a może spróbować z innego telefonu komórkowego to odbierze...moze za bardzo jestem podejrzliwa
  6. spaceruj, spaceruj a nóż zobaczy cię domek
  7. a czy chciałaby mieć młodszą siostrzyczkę
  8. no proszę a umiała się ustawić- naprawdę spryciara
  9. gorset krakowski dość ciężki ale myślę że jeszcze by sobie poradziła
  10. bardzo dziękuję za pomoc
  11. bardzo podchwytliwe te pytania
  12. [B][SIZE=3][COLOR=darkred]kto pomoże rozreklamowac śliczną Kore[/COLOR][/SIZE][/B]
  13. a czy Kajunia chciałaby być Krakowianką
×
×
  • Create New...