Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. śliczna ma 3 obserwatorów, ale nikt jeszcze nie pisał
  2. a jamników jest 3. A wczesniej miała załatwionego yorka czyli będzie mieć 8 psów.
  3. możesz napisać do Mony, ale ona ma teraz dość na głowie . w Nocy zmarła jej teściowa i zostawiła jamniki , które Mona musi zabrać. Nad tym domkiem mozna by było się zastanowić. Śliczna ma obserwatorów na Allegro
  4. bardzo mi przykro, ze tak się stało, a piesek na pewno znajdzie dobry domek
  5. na jakie konto można wpłacić
  6. [URL]http://www.allegro.pl/item252752565_maskotka_tylko_do_przytulania_podaruj_jej_domek.html[/URL]- oto link do Allegro. Jutro jeszcze coś dopiszę . Dzisiaj jakos nie mam głowy
  7. tak, tak, to dobry pomysł. Tabi zrobiła się całkiem innym psiakiem jak pojawiła się Pixi. Kocha ją , nie jest tak zaborcza i lepiej reaguje na psiaki na spacerze
  8. Patia ,jeśli nie ma zrobię Allegro
  9. podnoszę maleńką
  10. [URL]http://www.allegro.pl/item248072656_uroczy_mlody_kudlacz_czeka_w_schronisku_.html[/URL]- Mona widziałaś tego ślicznego kudłaczka
  11. Mona moje dzieci są takie same. Trudno opisac co było taraz po śmierci naszego zółwia , który był u nas 10 lat. Mąż był w pracy gdyę stało a my po kolei wszyscy do niego dzwonili. .W pracy mysleli że ktoś z rodziny zmarł. Syn chłop 23 lata, a był to jego żółw to gdy pojechał na działkę go pochować to nie mogłam patrzeć na jego ból i rozpacz. Pochował go w pudełku wyłożonym płótnem. Z deseczek położył taki jakby nagrobek. Na drugi dzięń pojechaliśmy my-mąż zrobił mu taka trumienkę i go włożył. Teraz rośnie tam wrzos. A Kasia to juz płacze o każde zwierzę nawet , którego nawet nie zna. Teraz to trochę żałuję że tak wychowała swoje dzieci, każde cierpienie zwierzęcia kosztuje ich zbyt dużo zdrowia.
  12. Pixi je suchą karmę dla otyłych ta co Tabi, innej nie chce Ale Pixi powoli chyba zaczyna sie najadać. Dotychczas zjadła by wszystko. Dzisiaj jadłam chleb z dzemem i pierwszy raz nie chciała, czekała na cos lepszego. Isabel karmę możemy kupić. Jest bardzo dobra a kosztuje mało- 5 zł za kg.
×
×
  • Create New...