przepraszam ale nie mam czasu na nic. Sa problemy z Pixi. Tak jak pisałam rana się nie goiła za bardzo. Przyczyną są szwy , które miały być Extra i które miały się rozpuścić . Szwy się nie rozpuszczają, część została wyciągnięta i miało być już dobrze. Rano w jednym miejscu zaczęła krwawić, zrobił się otwór i wyszedł szew. Jest to miesiąc po zabiegu , a mąż teraz siedzi u weta.