Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. przepraszam ale nie mam czasu na nic. Sa problemy z Pixi. Tak jak pisałam rana się nie goiła za bardzo. Przyczyną są szwy , które miały być Extra i które miały się rozpuścić . Szwy się nie rozpuszczają, część została wyciągnięta i miało być już dobrze. Rano w jednym miejscu zaczęła krwawić, zrobił się otwór i wyszedł szew. Jest to miesiąc po zabiegu , a mąż teraz siedzi u weta.
  2. a ja jak mam problemy z fotosikiem,wklejam przez Allegro.Wgrywam tak jakbym wystawiała aukcję i wklejam na Dogo. Łatwiej niż przez fotosik tylko należy mieć konto na Allegro
  3. czyli wszystko wporządku , tylko domek musi byc bez kotka
  4. To Dobrze Ze Taka Kochana, MoŻe Szybko Znajdzie Domek
  5. [IMG]http://tmppics.allegro.pl/24/20/51/ec896ae19277087a0938119a5719e251[/IMG] Pixunia dzisiaj na działce
  6. no to niedobrze. Pixunia wczoraj była wczoraj do kontroli, nie za bardzo sie jej to goiło. Prawdopodobnie tobył odczyn po szwach choc były rozpuszczalne. Dzisiaj juz lepiej. Mona Pixi tez ma usuniete wszystkie sudki z jednej strony., bo tak sie siały te guzki.
  7. bo jakoś wszyscy o niej zapomnieli:placz:
  8. Groszku do góry
  9. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=109874[/URL] oto watek na który go wkleiłam
  10. dałam Sedzika na wątek szukam psa- moze tam coś.......
  11. nie otwieraja się zdjęcia Figusi te pierwsze, one sa takie śliczne
  12. na której stronie są jakieś nowsze zdjęcia Sedzika
  13. Szrekuś domek na wiosnę potrzebny
  14. Figisia do góry. Dziewczyny szukają domku dla starszej suni. Dały gdzieś ogłoszenia do Niemiec i sunia chyba będzie mieć domek- może by spróbowac
  15. My teraz będziemy transportować psiaka do Niemiec.Wydaje mi się ze jest to szansa dla bidulki. Sprawdzenie domu to tez nie 100 % dom
×
×
  • Create New...