Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/199811-dla-Figusi-z-BDT-do-20-I-2011r-do-godz.22?p=16073486#post16073486[/URL] zapraszam na bazarek Figusi
  2. Vanilek miał takie Allegro i dzięki niemu znalazł domek
  3. dzięki- napisze wieczorkiem Myslałam ze na sniegu zrobie Figuni jeszcze jakieś fajne zdjęcia a tu śniegu nie ma. Figusia ślicznie bawi się zabawkami, zaczepia moje pieski do zabawy i pieknie juz pilnuje domu. Tak szczeka na obcego a gło ma jak wilczur
  4. [quote name='Fela']Byłam dziś w odwiedzinach u Seda. Tak przedświątecznie. Ma się bardzo dobrze, ale jakoś tak... Miałam dziś wrażenie, że to najsmutniejszy ze wszystkich psiaków, które są u p. Marii.[/QUOTE] czy do niego usmiechnie sie szczęście
  5. Kraków wita Was piękna wiosenną pogoda
  6. malutka czy ty w koncu znajdziesz swój domek
  7. Figusia jest cudowna, nie umie jeszcze rozdawac buziaków, tylko tak zbliża pyszczek.Kurcze zaczyna tyć- za tydzien przytyła 40 dkg. Mój mąż juz się martwi jaki będzie jej dom, chociaz jeszcze o domku nie słychac
  8. masz rację- lepiej nie ruszać, a nóż by się coś zmieniło
  9. oto SMS od pani Witam serdecznie.Piesek czyli Laki bo tak go nazwalismy jest juz członkiem naszej rodziny.Jest bardzo grzeczny w domu, troche niesforny na spacerkach ale to nie problem.Bardzo pokochaliśmy go z mężem i zostaje z nami juz na zawsze.Dziekujemy bardzo za wszystko i pozdrawiamy. [B]jak to dobrze ze nie zrezygnowalismy z tego domku.[/B] Pod koniec miesiaca poproszę Lare o wizytę
  10. fizia a może zmien tytuł wątku i tu będa pieski szukające domków z tego schroniska.
  11. [quote name='basia0607']Żal psów ale są pewnie szczęsliwsze niż te z wiosek, przykute do beczek, szopek, nędzne i ciągle głodne a ich właściciele nie rozumieją o czym do nich mówię. Zaraz jadę do 2 takich zgłoszeń. Nie raz myślę, po co mi to potrzebne, czy nie lepiej pracowac za biurkiem lub w każdym innym zawodzie. Chodzić do pracy w szpilkach nie w gumowcach, mieć piękne paznokcie, pachnieć perfumami ![/QUOTE] może i byłoby Ci lepiej fizycznie ale psychicznie na pewno nie Kochasz zwierzeta a one Cie potrzebują. Robisz to dla nich i jesli poprawiasz im dotychczasowe zycie cieszysz sie z tego ze sie udało, czy za biurkiem byłoby to samo. Chyba nie
  12. oto nowy watek maleńkiej [URL]http://www.dogomania.pl/threads/199724-Młodziutka-jamnikowata-sunia-z-DT-w-Krakowie-cichutko-prosi-o-ogłoszenia?p=16063965#post16063965[/URL]
  13. [INDENT][INDENT][IMG]http://images45.fotosik.pl/511/c4127f921d490c40gen.jpg[/IMG] [/INDENT][INDENT] [/INDENT][/INDENT]
  14. [INDENT][INDENT][IMG]http://images50.fotosik.pl/510/a55d219c7b2cf81cgen.jpg[/IMG] [/INDENT][/INDENT]
  15. 1 I 2011 rok to dzien , w którym zmieniło sie zycie malenkiej młodziutkiej suni. Z zimnego boksu trafia do DT w Krakowie.Malenka jest przerazona, sparaliżowana strachem. Przez pierwsze dwa dni siedzi w jednym pokoju, cały czas czuwając Spacerek to dla niej horror, prawie sie czołga, kazdy szelest paralizuje jej ruchy. Nie minął jeszcze tydzień a sunia bardzo sie zmieniła.Otwarta na człowieka, wesoła, domagająca sie pieszczot. Już zaczyna mój dom traktować jak własny. A my tez kochamy ja coraz bardziej.Najgorzej jest z mężem, który bardzo przezywa oddanie kazdego tymczasowicza. Ostatnio tak sie popłakał , gdy oddawaliśmy Bajkę że nie chciał wziąć innego tymczasowicza. [B][COLOR=darkred]Dlatego bardzo prosze o pomoc w ogłoszeniach[/COLOR][/B]. Tekst juz napisałam, zdjecia będa. Gdy przyjechała ze schroniska miała imie Tula. [B]Jednak wołamy ja Figa, Figusia- bardzo ładnie reaguje własnie jak tak ja wołamy[/B]
  16. [INDENT][IMG]http://images50.fotosik.pl/510/a55d219c7b2cf81cgen.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/539/d7af5057a47f8a1dgen.jpg[/IMG] [/INDENT]
  17. co do Allegro to zależy jakie robisz- czy zwykłe, czy wyróznione. Za zwykłe płaci sie grosze, wyróznione to juz wieksze kwoty
  18. może lepsze zdjęcia dla suni. Co do mojej suni to napisałam tekst do ogłoszen
×
×
  • Create New...