niestety nic nowego. Coraz wiekszy gryzoń. To zaliczy zabawke Iwonki, to długopis, to recznik jednorazowy. Potem przeprasza, daje łapkę.Jak pogryzła zabawkę to Kasia ja skrzyczała to wczoraj od razu rzadka kupka. Fantastycznie bawi sie z Rubinkiem na spacerkach