Jump to content
Dogomania

wtatara

Members
  • Posts

    13359
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by wtatara

  1. [IMG]http://images37.fotosik.pl/473/530a6cab846a5416gen.jpg[/IMG]
  2. [URL="http://www.facebook.com/photo.php?pid=121067&id=100001913967138"][IMG]http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs761.ash1/165295_115732871833844_100001913967138_121585_7022089_n.jpg[/IMG][/URL]
  3. tak,iestety................
  4. zapraszam na foteczki
  5. byłam u pieska wracając z wizyty adopcyjnej. Piesek jest coraz starszy ale ma sie dobrze.
  6. ma bym zmieniła tytuł ze jesli nie bedzie deklaracji wyladuje w schronie trzeba tez rozreklamować watek
  7. moja Pixi tez bała sie męzczyzn ale szybko sie przekonała
  8. niestety nic nowego. Coraz wiekszy gryzoń. To zaliczy zabawke Iwonki, to długopis, to recznik jednorazowy. Potem przeprasza, daje łapkę.Jak pogryzła zabawkę to Kasia ja skrzyczała to wczoraj od razu rzadka kupka. Fantastycznie bawi sie z Rubinkiem na spacerkach
  9. dobra to napiszcie - proszę
  10. wieczorkiem reszta- posty przeskakują
  11. [quote name='dominikabankert']kto mógłby zrobić wydarzenie Szili na facebooku??????możeby powysyłąć privy z przypomnieniem do tych wszystkich co sa wpisani na stąłą deklaracje z przypomnieniem?[/QUOTE] zrobie wszystko
  12. Laki szczesliwy a ja takze. Teraz szukam domku dla mojej tymczasowiczki Figusi [URL]http://www.dogomania.pl/threads/199724-Młodziutka-jamnikowata-sunia-z-DT-w-Krakowie-cichutko-prosi-o-ogłoszenia?p=16203616#post16203616[/URL]
  13. [quote name='BUDRYSEK']prosze o przelanie na moje konto 50 zl - doplata do jutrzejszego transporu Szili wysylam konto na pw[/QUOTE] wieczorkiem przeleje
  14. [quote name='coronaaj']Moze bys wyskrobala na PePe sama jestem z deklaracjami jak narazie potem sie odwdziecze.... oto jego watek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/200534-*STAROŚĆ-nie-Radość*-Młodość-nie-Wieczność***emeryt-PePe***pudel-mini-w-bidulu***#post16201112[/URL][/QUOTE] dobra daje na Pepe poproszę konto będzie to jedna wieksza wpłata jednorazowa
  15. [IMG]http://images41.fotosik.pl/563/6c09a8fa216ff799gen.jpg[/IMG] Iwonka, sasiadki wnuczka i Pixi
  16. [IMG]http://images50.fotosik.pl/569/d4d67079504f63b3gen.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...