Jump to content
Dogomania

Matusz

Moderators
  • Posts

    14298
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Matusz

  1. [COLOR=Navy][B][url]http://i441.photobucket.com/albums/qq135/bernardyny/26948cca.jpg[/url] pięknie !! :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  2. [COLOR=Navy][B]GRATULACJE przeogromniaste !! :multi::multi::multi::multi::multi::multi: [/B][/COLOR]
  3. [COLOR=Navy][B]piękne vizly :loveu::loveu:a czyje to ? :razz: Saidi oczywiście tez w galopie suuper ! :multi::loveu: [/B][/COLOR]
  4. [quote name='Kiniek']dlaczego nie?:razz: [/quote] jest bardzo uparty:diabloti:
  5. [quote name='Viz'][/b][FONT=Verdana][COLOR=Black]Zdecyowanie się zgadzam. ;)[/COLOR][/FONT] [/color][/quote] wiadomo, wiesz co mówisz :) jeszcze jedno b&w ;) [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1052.jpg[/IMG]
  6. [CENTER]"A może mrówki będą smaczniejsze?:diabloti:" [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1047.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1050.jpg[/IMG] [/CENTER]
  7. [CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1036.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1038-1.jpg[/IMG] "pomożesz mi z tą wiewiórką?:razz:" [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1039-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1042.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1043.jpg[/IMG] [/CENTER]
  8. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol: wyglada jakby się przewracał [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1018-1.jpg[/URL] bereczek :loveu::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B]on tak prosi ;) Bereczek :loveu::multi::loveu: [/B][/COLOR][quote name='Justa']hej tele mój :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B] hej tele moja :loveu: [/B][/COLOR][quote name='panienkabubu']:turn-l: buahahahaha faktyyyyyyyyyycznie :evil_lol:[/quote] :diabloti: [quote name='Isadora7']Czy te oczy mogą kłamać? [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1027-1.jpg[/URL] :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B]CHYBA nie :p[/B][/COLOR] [quote name='Tinka:)']Tobi ma prawie tak skrzywdzone oczy jak mój Gramciu :diabloti::loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B]haha:diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][quote name='Asia & Ginger'] [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0938-1.jpg[/URL] Jak te uszka ładnie się rozłożyły. :cool3: :loveu: :loveu: :loveu: O, co ja czytam, jakiś szczeniorek się szykuje. :cool3: :multi: Gratuluję i trzymam kciuki, żeby się udało. :thumbs:[/quote] [COLOR=Navy][B]jak u słonia:diabloti: dzięki za kciuki :lol: [/B][/COLOR][quote name='Viz'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1018-1.jpg[/URL] B-o-s-k-a mina! :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B]Jamniki są mistrzami jeśli chodzi o miny wszelakie:cool1:[/B][/COLOR]
  9. [COLOR=Navy][B]nieźle balujesz:lol::lol::eviltong:[/B][/COLOR]
  10. [quote name='eria']jestesmy jesteśmy i wszystko na bieżąco czytamy i na foty czekamy :evil_lol:[/quote] dokładnie ! :diabloti:
  11. [quote name='BBeta']Hodowca nie przechowa dla Ciebie szczeniaka do czasu przeprowadzki? :cool3:[/quote] [COLOR=Navy][B]zobaczymy... to zależy jak mały będzie się rozwijał, np. czy mu trochę oczy zciemnieją;)bo jest z miotu merle więc trochę jaśniejsze ma. [/B][/COLOR][quote name='Iwona1984']Lubie wasza jamnikowa galerie ;)[/quote] [COLOR=Navy][B]Bardzo nas to cieszy :lol::multi: [/B][/COLOR][quote name='eria']oo obróżka chyba nowa nie ? :cool3::loveu::loveu::loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B]nowa? już trochę ma :eviltong::eviltong: [/B][/COLOR][CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1011-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1018-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1027-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1033-1.jpg[/IMG] [/CENTER]
  12. [COLOR=Navy][B][url]http://images38.fotosik.pl/25/f5d9d5d56128197e.jpg[/url] piękna jesień Alicjo :loveu::loveu: Dzień doberek :loveu::multi::loveu: [/B][/COLOR]
  13. [COLOR=Navy][B]Brrry mła tele :loveu: kuruj się wiolo, wiolo, wiolonczelistko :calus: [/B][/COLOR]
  14. [COLOR=Navy][B]Asiaczku, Gosia ma pewne problemy ze zdrowiem. Jak wróci do formy to temat na pewno odżyje :) Gosiu zdrowiej :calus: i wracaj jak najszybciej :)[/B][/COLOR]
  15. [COLOR=Navy][B]Gratulacje !! :multi::multi::multi:[/B][/COLOR]
  16. [quote name='betty_labrador']alez nie ma za co :evil_lol: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1002.jpg[/URL] dżamnik na polowaniu :diabloti:[/quote] [COLOR=Navy][B] na tropie :razz::p[/B][/COLOR] [quote name='Justa']:placz::placz::placz: No i mnie rozłożyło. Nienawidze byc chora :placz:[/quote] [COLOR=Navy][B] trzeba było brać zapobiegawczo wit. C ;) :calus::calus: kuruj się! [/B][/COLOR][quote name='ewatr']Piękniscie :loveu: jesienni tacy.......... witajcie ![/quote] [COLOR=Navy][B] Witaj :multi: [/B][/COLOR][quote name='agaciaaa']Aha ;) [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0989.jpg[/URL] :loveu::loveu:[/quote] ;)
  17. [CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0995.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0997-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0999-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1002.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1004.jpg[/IMG] [/CENTER]
  18. [quote name='betty_labrador'][CENTER][SIZE=5]:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: [/SIZE][/CENTER] [SIZE=5] [/SIZE][CENTER][SIZE=5]:diabloti:[/SIZE] [LEFT]:oops::oops::oops: wcielo mnie na nowa strone. Sory :diabloti: [/LEFT] [/CENTER] [/quote] dzięki :diabloti: [CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0980.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0989.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0990.jpg[/IMG] [/CENTER]
  19. [quote name='Justa'][B]Matusz[/B], cóż za optymizm :eviltong: [/quote] a u Ciebie za to pełen pesymizm :eviltong::diabloti:
  20. dobrze by było fotki na dziś wstawić od nowej strony, tylko czy ktoś chce oglądać?:razz:
  21. [quote name='Justa']Hej mój telestudencie :loveu: Oboje mamy wolny piątek :diabloti: Tylko szkoda, że tyleset kilometrów od siebie :placz: [/quote] [COLOR=Navy][B] a no mamy :diabloti: tyleset? toć to jakieś 220:eviltong:[/B] [/COLOR]
  22. mojego jamnika już się nie da niczego nauczyć :diabloti::evil_lol:
×
×
  • Create New...