Jump to content
Dogomania

Matusz

Moderators
  • Posts

    14298
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Matusz

  1. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] :shake: też nie wiem ....ale wczoraj u mnie dogo co chwilke zrywało :mad:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B]u mnie było w miarę... zapraszam do mnie, tam fotki z wystawy, jak na lekarstwo ale są...:roll::shake:[/B][/COLOR]
  2. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz::razz:czego fochasz .....:hmmmm: .... przed chwilką sprawdziłam.... wczoraj odpisywalam na twoją sugestię :razz::razz:....i nie ma posta :mad::mad::mad:zresztą nie mnie jednej zniknęły :loveu::loveu::loveu:no nie fochaj wnuś :calus:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=Navy][B]no właśnie, wchodzę dzisiaj, przekopuję się przez strony, aby znaleźć odp. na mojego posta a tu ni ma...:hmmmm: nie wiem jak to mogą zniknąć:angryy: [/B][/COLOR][/FONT]
  3. [quote name='Rinuś'][B][I]To wszystko?:cool1:[/I][/B][/quote] [quote name='Matusz'] i to już naprawdę ostatnie :razz: [/quote] [COLOR=Navy][B]Fotki na poprzedniej stronie ;) jakby ktoś nie widział:eviltong:[/B][/COLOR]
  4. [quote name='evaxon']głupie pytanie:roll: na haku:diabloti:[/quote] :evil_lol: i to już naprawdę ostatnie :razz: [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/1170/img1318fa1.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/4185/img1325tk3.jpg[/IMG] [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/7039/img1332rq1.jpg[/IMG]
  5. [quote name='evaxon']czeee przyszłam se zawiesić oko :p:p:p:p[/quote] [COLOR=Navy][B] cześć:) na czym?:razz: [/B][/COLOR][CENTER]Franula Panienkibubu:loveu: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1336.jpg[/IMG] i Nufka Kasi ;) [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1342.jpg[/IMG] i CACIB dla fińskiej miniatury(psa) [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/9884/img1331lg5.jpg[/IMG] [/CENTER]
  6. [CENTER]mam zaledwie pare które się nadają do pokazania:p chyba klasa pośrednia [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1265.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1280.jpg[/IMG] i otwarta - Jazzirka lok. I :loveu: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1304.jpg[/IMG] i Jazz w ruchu [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1309.jpg[/IMG] [/CENTER]
  7. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]melduję się słonecznie i porannie :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B]Witaj:multi:, u nas wczoraj jeszcze było słonko od samego ranka :lol: dzisiaj już zachmurzone... [/B][/COLOR][quote name='anetta']Teraz dopiero w weekend wpadne :lol::lol:[/quote] [COLOR=Navy][B] spondżo :razz:[/B][/COLOR] [quote name='eria']witamy ,myślałam że tu zastanę duużo pięknych wystawowych fot :placz:[/quote] [COLOR=Navy][B] oj nie zastaniesz:evil_lol: może kilka wybiorę, ale mam ich naprawdę jak na lekarstwo:diabloti: [/B][/COLOR][quote name='Rinuś'][B][I]Matusz gdzie masz foty z wystawy?:diabloti:[/I][/B][/quote] [COLOR=Navy][B] jak wyżej :diabloti:[/B][/COLOR]
  8. [quote name='Asiaczek']Witaj z ranka, Matusz! Ja tez juz spadam, ale do pracy!:lol: Pa, pa, miłego dnia! Pzdr.[/quote] [COLOR=Navy][B]a to już urlop się skończył?:razz:[/B][/COLOR]
  9. [COLOR=Navy][B]jak miło zacząć dzień od oglądania klusek :loveu::loveu: spadam na uczelnie i miłego dnia Asiaczki !;)[/B][/COLOR]
  10. [quote name='panienkabubu']Ponieważ w 2010 światówka jest w Danii :cool3: [/quote] ahaa...:diabloti:
  11. [quote name='panienkabubu']Aj tam, to do Danii pojedizesz :cool3: Poza tym z baby? Na światówkę? Taki kawał drogi? Po co?[/quote] po co do Danii? :crazyeye: bo i tak będę jechał na światówkę ;) [B] Tinka,[/B] na wakacje... ;)
  12. [quote name='panienkabubu']Jeżeli mam wybierać szczenięta z połączenia, które mam w planach, a światówkę, to wybieram dzieciaki :cool3: Zgodnie z [URL="http://www.worlddogshow2009.com/pdf/entry_form.pdf"]formularzem zgłoszenia[/URL] klasy baby nie ma :razz:[/quote] to lipa:shake: nie będzie debiutu na światówce...
  13. [COLOR=Navy][B]to zaprzepaściłem okazję wymiziać młodą Dirki :eviltong: twoje fotki są ok, moje są jeszcze gorsze dlatego w ogólne ich nie wstawiam :evil_lol: [/B][/COLOR]
  14. [quote name='panienkabubu']o ile Frania nie będzie miała wtedy dzieci, to tak :)[/quote] [COLOR=Navy] [/COLOR][B][COLOR=Navy]aha, nie będzie miała bo przyjedziesz z nią do Bratysławy :eviltong: nie orientujesz się czy na światówce jest klasa baby?:razz:[/COLOR] [/B]
  15. [quote name='evaxon'] :placz::obrazic: tak ostatnie na ktorych jestem ja:eviltong:[/quote] ????????????:diabloti::eviltong:
  16. [quote name='weszka'] Matusz wydawało mi sie że gdzieś napisałeś że Cię jednak nie będzie... a juz sama nie wiem ;) A w Ostródzie owszem byłam z Dirki hihi! Widać w zamieszaniu zapomniałeś hihi[/quote] [COLOR=Navy][B]była?? nie kojarzę, ja widziałem wtedy sznaucera ale miniaturę pieprz i sól :diabloti:[/B][/COLOR]
  17. [COLOR=Navy][B]gala najpiękniejsza :loveu::loveu::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: dobrze, że zmieniłaś Alu na czerwony, myślę, że wiesz dlaczego :diabloti::evil_lol: [/B][/COLOR]
  18. [quote name='evaxon']mnie chyba bardziej :diabloti::diabloti::diabloti: [/quote] [COLOR=Navy][B] polemizował bym :diabloti: o już ostatnie?:shake:[/B][/COLOR]
  19. [quote name='weszka']A Buuu szkoda. Nie wiedziałam że byłeś bo bym cię szukała i rozglądała się. [/quote] [COLOR=Navy][B]przecież jeszcze pytałem Was w który dzień będziecie ;) ja byłem troszkę uzależniony dojazdowo z powrotem do domu więc musiałem się szybciej zwinąć,ale pewnie będzie jeszcze okazja na którejś z wystaw ;) zresztą już raz się widzieliśmy w Ostródzie, no ale byłaś wtedy bez Dirulca:eviltong::loveu: oczywiście wielkie gratki ! [/B][/COLOR]
  20. [COLOR=Navy][B]piękne foty.... wszystkie !! :loveu::loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  21. [quote name='evaxon'] ooo jak miło:loveu::loveu::loveu::evil_lol: [/quote] mnie też :diabloti:
  22. [quote name='evaxon']że ja :loveu: czy ze ona??:evil_lol:[/quote] obydwie :diabloti::loveu:
  23. [url]http://images41.fotosik.pl/29/95e78f516b0734be.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::loveu:
  24. [COLOR=Navy][B]kluseczki, mniam, mniam :p:loveu::loveu:[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...