Jump to content
Dogomania

Matusz

Moderators
  • Posts

    14298
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Matusz

  1. [COLOR=Navy][B]Gratulacje jamnicze !! :multi::multi::multi::multi::multi::loveu::multi::multi::multi::multi::multi::multi: [/B][/COLOR]
  2. [COLOR=Navy][B]Miło było Was poznać, szkoda, że tak krótko i prawie w biegu... no ale takie są mankamenty wystaw halowych;) A Franuli nie poznałem, uciekła:placz: [/B][/COLOR]
  3. [COLOR=Navy][B][url]http://img397.imageshack.us/img397/166/dsc0588iiihz0.jpg[/url] mmmmmmmmmmmm:loveu::loveu::loveu: piękniaste !:loveu: [/B][/COLOR]
  4. [COLOR=Navy][B]hej, ja już w domu ;) fajnie, że znów mogliśmy się widzieć, Tosiaczek jak zawsze piękniasty :loveu::loveu::loveu::loveu: takie są mankamenty właśnie halowych wystaw, ja też mam bardzo niewiele zdjęć:diabloti: przez to latanie to się odechciewa:eviltong: [/B][/COLOR]
  5. [CENTER]Miłego dnia!;) [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1070.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1082.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1103.jpg[/IMG] [/CENTER]
  6. [url]http://images50.fotosik.pl/27/3e0162f3caa71b42.jpg[/url] o losiee :loveu::loveu::loveu: Babi za czasów nastolatki :loveu::loveu::loveu::diabloti:
  7. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Piękne fotaski :loveu: a mnie wena opuściła :razz: poczekam aż wróci ....tymczasem liczę na foty z Pozka ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B]jak kocha to wróci :diabloti: [/B][/COLOR][quote name='Justa']Sentyment mówisz.. :cool3: Czy ja o czymś nie wiem ? :cool3:[/quote] [COLOR=Navy][B]a taki ogólny :) a o czym masz nie wiedzieć? :eviltong: zagadaj na gg:p [/B][/COLOR][quote name='Kiniek']do rodzinki:eviltong: Na dwa dni jedziesz? Bo chciałam poprosić o setery:loveu: no i standartowo jamniki:razz: tak mało?:diabloti:[/quote] [COLOR=Navy][B] będę tylko w niedzielę ;) a setery będą pewnie, bo to obok wyżłów ;)[/B][/COLOR]
  8. [quote name='Nugatika']pytanie do tych, ktorych komputery są sprytniejsze od mojego :D Czy moglabym prosić, zeby ktos mi sprawdzil czy bedą jakieś [B]hiszpanskie psy wodne[/B] i w jaki dzien? z gory dziekuje :)[/quote] hiszpański pies [B]dowodny[/B] ;) będzie AŻ jeden, w pawilonie 3A, ring bodajże 26, godzina 12.45 w sobotę ;)
  9. [quote name='Justa']Co tam jak tam? Jutro Poznań.. ale Ci fajnie..[/quote] [COLOR=Navy][B]:eviltong::eviltong: też się cieszę na Poznań, mam do tego miasta i tej wystawy pewien sentyment... ;) a tu odp do co tam, jak tam:eviltong:[/B][/COLOR] [quote name='Matusz'] [COLOR=Navy][B](...) ta pogoda to test... piiiiiiii....:diabloti::diabloti: jeden dzień co było słonko i to takie jeszcze zza chmur od czasu do czasu się pojawiło... czasu jak nie ma tak nie było, wsio jakoś leci;) i nawet może serce skamieniałe się poruszy za jakiś czas...:eviltong::eviltong: Jutro Poznań Welcome to:multi: [/B][/COLOR][/quote] [quote name='Kiniek']szperaj, szperaj :diabloti: też bym się z chęcią przejechała do Poznania... ale będę wtedy w drodze do Częstochowy:roll: przywieź dużo zdjęć![/quote] [COLOR=Navy][B]a po cóż do Częstochowy?:eviltong: nie wiem czy będzie dużo:diabloti: trochę pewnie będzie ale nie jakieś rewelacje:p o coś wyszperałem :diabloti: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1062.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1063.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1066.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1068.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1069.jpg[/IMG] [/B][/COLOR]
  10. [quote name='Kiniek']widzę, że nie tylko mi czasu brakuje...:roll: witamy się! gdzie zdjęcia?:razz:[/quote] [COLOR=Navy][B]Hej Kiniek:lol: a ktoś w ogóle chce zdjęcia?:eviltong: nawet nie wiem czy coś mam, musiałbym poszperać w otchłani photobucket'a:diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='Patka']sama słodycz (a podpis jest cudny :)) [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1050.jpg[/URL][/quote] [COLOR=Navy][B]Witamy u nas ;) i dziękujemy:lol: [/B][/COLOR] [quote name='Justa']hej tele mój :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B]hej moja :loveu:[/B][/COLOR]
  11. [COLOR=Navy][B]a Ty co Bett ?!! jeszcze nie w pozku?:crazyeye:[/B][/COLOR]
  12. [COLOR=Navy][B]hejos babulinko mła :multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::multi::multi::multi: [/B][/COLOR]
  13. [COLOR=Navy][B]Widzę, mimo, że nas nie było to frekwencja taka sobie... :eviltong: [/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa']Cześć Mati :multi: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1027-1.jpg[/URL] ach te oczy :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B]hej Agacia, ty zawsze się wpiszesz :lol: [/B][/COLOR][quote name='fizzy']witam wszystkich!:p jeeejku jaki on długi na tym b&w:crazyeye::evil_lol: ale śliczny jest:loveu: i ma świetną obrożę:loveu: fajne kolory na tych zdjęciach-taka złota polska jesień;)[/quote] [COLOR=Navy][B] Witaj, dzięki ;) [/B][/COLOR][quote name='jamnicze']Czyżby szukanie wiewióry? :razz: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1039-1.jpg[/URL][/quote] :cool3::eviltong: [quote name='Matusz'] [CENTER] "pomożesz mi z tą wiewiórką?:razz:" [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1039-1.jpg[/URL] [/CENTER] [/quote] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]eloł Wnuś :loveu::multi: mam nadzieję , ze pogoda się zmieni i czasu będzie więcej na bieganie na dogo ;)....ważne ze wsio jakoś leci ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B]Elo B:loveu::loveu::multi::loveu::loveu: ta pogoda to test... piiiiiiii....:diabloti::diabloti: jeden dzień co było słonko i to takie jeszcze zza chmur od czasu do czasu się pojawiło... czasu jak nie ma tak nie było, wsio jakoś leci;) i nawet może serce skamieniałe się poruszy za jakiś czas...:eviltong::eviltong: Jutro Poznań Welcome to:multi: [/B][/COLOR]
  14. [quote name='Rinuś'][B][I] Jadę :diabloti: kumpela mnie przekonała :eviltong: 6.30 jutro pociąg :mdleje: ale tylko w sobotę będę...[/I][/B][/quote] [COLOR=Navy][B]szkoda, że tylko sobota... :eviltong: [/B][/COLOR]
  15. [COLOR=Navy][B]pięknisie :loveu::loveu: do zobaczenia w niedzielę ! :multi::loveu::multi: [/B][/COLOR]
  16. [COLOR=Navy][B]Gratulacje mła tele :multi::loveu::multi: Ale to u Was dziwnie, najpierw test, a potem się czeka jeszcze na praktyczny, u mnie było od razu po teście w ten sam dzień placyk i miasto :) [/B][/COLOR]
  17. [COLOR=Navy][B]piękne zdjęcia jak zawsze :loveu::loveu::loveu: ale się cieszę, wiesz czemu :multi::multi: [/B][/COLOR]
  18. [COLOR=Navy][B]Maupo, miałaś być !!:mad::mad: :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  19. Franiu !! co najmniej 100 lat !! :multi::loveu::loveu::loveu::loveu::multi: Mami czyżbyś jechała zawojować Poznań?:razz: ale wy tylko w sobotę co?
  20. [COLOR=Navy][B][url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Obraz376-2.jpg[/url] przyczajony zwierz :cool1: Meldujemy, że tu zaglądamy, choć nie zawsze jest czas by coś skrobnąć;)[/B][/COLOR]
  21. [COLOR=Navy][B]hejos Babi :):loveu::loveu::loveu: meldujem się, że zaglądamy, choć nie zawsze piszę, bo czas nie pozwala... [/B][/COLOR]
  22. [quote name='Tinka:)']A ja się jeszcze zapytam, czemu Forza została wyciachana?[/quote] Bo Viz nie będzie jej dopuszczać ;)
  23. [COLOR=Navy][B]hej mła tele :loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  24. [COLOR=Navy][B][url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Obraz171-3.jpg[/url] tej to dobrze :loveu::loveu::loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  25. [quote name='bartek1208']no bo jezeli sędziowania zaczynają sie od 10:00 to jak bysmy chcieli wejsć o 9:30 to dałoby radę?[/quote] praktycznie to możesz już być tam nawet od 7, bo o tej godziny przeważnie są przyjmowane zgłoszone psy ;) pozdr.
×
×
  • Create New...