Jump to content
Dogomania

Matusz

Moderators
  • Posts

    14298
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Matusz

  1. [COLOR=Navy][B][url]http://img515.imageshack.us/img515/9754/b3db9.jpg[/url] no no :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR]
  2. [quote name='Kiniek']walczymy z tym:razz: tzn. najpierw sama obcinałam po milimetrze, ale z marnym skutkiem, Kaja panicznie nie lubi obcinanania. Niedawno byliśmy u weta i obciął porządniej; część pazurków jest już w znośnej długości, część jeszcze będzie docinana przy kolejnej wizycie. Po każdej następnej będzie miałą coraz krótsze:multi: Małymi kroczkami do celu;)[/quote] spoko ;) rozumiem :) dobrze, że Tobiasz nie ma problemów z obcinaniem, zresztą w jego 7 letnim(zaraz 8 ) życiu miał obcinane je tylko raz, tak zawsze sam sobie je ścierał :)
  3. [COLOR=Navy][B][url]http://images47.fotosik.pl/30/369348a3d21562f9.jpg[/url] a pazurków to nie trzeba jej przyciąć?:eviltong: wygodniej jej będzie ;) [/B][/COLOR]
  4. [COLOR=Navy][B][url]http://images49.fotosik.pl/30/c39f20212820eca0.jpg[/url] posążkowa mina :loveu::loveu::loveu::loveu: Dumiś moja:loveu: zaglądamy tutaj Celinko, ale nie zawsze piszemy...:razz:[/B][/COLOR]
  5. [COLOR=Navy][B][url]http://img145.imageshack.us/img145/6721/resizeofimg8670fz1.jpg[/url] milusiiaaa:loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  6. [quote name='Justa'] [B]mateusz[/B] wiedziałam, że Ci się spodoba :evil_lol::loveu::eviltong:[/quote] a widzisz:diabloti::loveu:
  7. [COLOR=Navy][B][url]http://img384.imageshack.us/img384/1663/dsc0753ny4.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: hej tele :multi: [/B][/COLOR]
  8. [quote name='agaciaaa']Hej chłopaki :multi: [URL]http://img508.imageshack.us/img508/1170/img1318fa1.jpg[/URL] cudeńko :loveu: szkoda że tak mało wystawowych fot :razz:[/quote] [COLOR=Navy][B]hej :) no szkoda, za rok będzie więcej :evil_lol::diabloti: [/B][/COLOR][quote name='Justa']hej tele ! :multi: A nam znów odwołali jutro wykład z histo :p Jak sprawy pozauczelniane? :cool3:[/quote] [COLOR=Navy][B] hej mła :multi: a ja zawsze piątki mam wolne :p na razie w miejscu :eviltong: [/B][/COLOR][quote name='Olynda']cześć Mateusz :-o Ja bym chętnie obejrzała więcej zdjęć Tobiasza i może jeszcze pare z wystawy ? ;) hmm. :razz:?[/quote] [COLOR=Navy][B]hej ;) z wystawy już brak.:p [/B][/COLOR][CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1376.jpg[/IMG] [/CENTER]
  9. [COLOR=Navy][B]i jeszcze jedna ;)[/B][/COLOR] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1374.jpg[/IMG]
  10. [quote name='jamnicze']Poranna fotka - śliczna :) Chciało się studiować, to się rano wstaje i na wykłady zasuwa :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] [COLOR=Navy][B]dzięki :) :evil_lol::evil_lol: byłem tylko na jednym i zaraz mykam do domu:diabloti: dobra koleżanka wpisze na listę jakby szanowny pan doktor ją puścił:p[/B][/COLOR] [quote name='Alicja']:loveu:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu:jesienne słoneczkowe ...a ta rewelka [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1087.jpg[/URL] nie patrzę w obiektyw ;) [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1372.jpg[/URL] witaj :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B]dzięki:) nie patrzę, bo tam coś bardziej interesującego jest:p byliśmy w pon w Grabinku nad rzeką Grabiczek:loveu:[/B][/COLOR]
  11. [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]no wnuś ...jak można nie chcieć jechać na wykłady :razz::razz:...ale jak Ci się nie chce to nie jedź ;) pogoda do bani ....a poza tym to WITANKO :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [COLOR=Navy][B]pojechałem na jeden, teraz siedzę w bibliotece, ale zaraz mykam na pociąg i do domu:diabloti: nie idę na jeden bo mnie się nie chce:evil_lol: a dobra koleżanka wpisze na listę, jakby puścił :p u nas od rana piękne słoneczko:loveu::multi:[/B][/COLOR]
  12. [COLOR=Navy][B]Fotka na zachętę i na dzień dobry :) [/B][/COLOR] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1372.jpg[/IMG] [COLOR=Navy][B] miłego dnia! ja jako, że wstałem to jadę na wykłady, tak bym nie pojechał:evil_lol:[/B][/COLOR]
  13. [COLOR=Navy][B]D[/B][B]zień dobry Alu :multi::loveu::multi: Miłego dnia ! miałem nie jechać dziś na wykłady, ale jak już wstałem to jadę...:evil_lol: [/B][/COLOR]
  14. [quote name='Justa']nie ma to jak skromność.. :evil_lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  15. [COLOR=Navy][B][url]http://i283.photobucket.com/albums/kk308/vertobi/listopad/PICT7383x640.jpg[/url] tutaj widzę tylko ostrość na czubku głowy i na ogonie:razz::cool3:[/B][/COLOR]
  16. [CENTER]i zachodzące słoneczko nad jeziorem Ornowskim ;) [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1109.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1110.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1113.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1118.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1119.jpg[/IMG] [/CENTER]
  17. [quote name='panienkabubu']dziekuję :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B]nie ma za co ;) [/B][/COLOR] [quote name='Isadora7'][B]Zazdroszczę ci oglądania taki ślicznot:[/B] [URL]http://img515.imageshack.us/img515/9884/img1331lg5.jpg[/URL] [URL]http://img508.imageshack.us/img508/1170/img1318fa1.jpg[/URL] [URL]http://img508.imageshack.us/img508/7039/img1332rq1.jpg[/URL][/quote] [COLOR=Navy][B]to czas wybrać się na którąś z wystaw... ;) [/B][/COLOR][CENTER][IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1087.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1088.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1095.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1103.jpg[/IMG] [/CENTER]
  18. [quote name='weszka']Tak myślałam i cały czas myślę ale... Po pierwsze całe szczęście nie ma w zasięgu żadnego miotu ani podrostka który by mnie interesował. A po drugie prawda jest taka że nie bardzo mam teraz warunki czasowo-finansowe na wzięcie drugiego psa... Ale bardzo bym chciała... Mam w serduchu miejsce na dwa futrzaki i jedno jest puste :( Ale nie mówię zdecydowanie nie i kto wie, kto wie ;) W każdym razie jeśli uda się plan z rozmnożeniem Dirki za rok to zostawię sobie maluszka.[/quote] [COLOR=Navy][B] Aha, to trzymam kciuki, żeby się udało ! :)[/B][/COLOR]
  19. [COLOR=Navy][B]mnie się również podoba wspólne zdjęcie :) mc chickeny rządzą :eviltong: a sos gdzie do nich ?:diabloti: zazdraszam wizyty w Krakowie, nie byłem tam jeszcze nigdy...:oops:[/B][/COLOR]
  20. [COLOR=Navy][B]wiem, że rany może świeże jeszcze są, ale czy myślałaś weszko o koledze/koleżance dla Dirulca?;)[/B][/COLOR]
  21. [quote name='DG32']Już to zrobiłam szmat czasu temu.[/quote] już zainterweniowałem w tej sprawie ;)
  22. [quote name='DG32']My mamy konto, ale nadal nie możemy wejść na różne działy w tym i na ten z fotkami z wystawy, więc nie obejrzymy Dudusia, a szkoda.[/quote] bo trzeba w dziale przedswiamy się napisać coś o sobie, o swoich psach, wstawić fotkę, wtedy dostaje się pełen dostęp ;) to ochrona przed spamem :)
  23. [quote name='deer_1987']byly juz!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/11226473-post3505.html[/URL][/quote] [COLOR=Navy][B]no ale z ringu nie było z oceny ;) [url]http://i304.photobucket.com/albums/nn199/jamnicze/30-30.jpg[/url] Asiu to rosyjski toy długowłosy;)[/B][/COLOR]
  24. [COLOR=Navy][B]a gdzie zdjęcia z wystawy ???:mad:[/B][/COLOR]
  25. [quote name='Alicja']:razz:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz:maluśko tych fotasków z wystawy ...ale wazne ze są ;) witaj wnuś z pochmurnego Śląska :multi::loveu: A ja nie umiałam do Cia wejść przez banerek :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B]no tak to jest jak się jest na wystawie prawie w biegu i na nic nie ma się czasu...:eviltong: poza tym jakoś nie miałem weny do robienia zdjęć... ot zdarza się:diabloti: witaj z pochmurnych również Mazur :multi::loveu: już powinno być dobrze z banerkiem, bo się cuś spartoliło :razz:[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...