Jump to content
Dogomania

Matusz

Moderators
  • Posts

    14298
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Matusz

  1. [COLOR=Navy][B]a miało nie być w ogóle :evil_lol::evil_lol: i Tosiaczek się załapał :loveu::loveu: śliczne, ja to w ogólne nie mam co wstawić...:shake::diabloti: [/B][/COLOR]
  2. to może wstawię parę zdjęć :) spotkanie kiedyś tam wiosną... ;) [IMG]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/dz10.jpg[/IMG] [IMG]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/dz11.jpg[/IMG] [IMG]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/dz12.jpg[/IMG] :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/dz16.jpg[/IMG] [IMG]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/dz55.jpg[/IMG]
  3. [B]Asiaczku[/B], jak Gosia będzie tylko mogła to za pewne tutaj napisze. :)
  4. [quote name='bety']No nie no, a po chińszczyźnie będzie deserek, a po deserku herbatka, a po herbatce jakiś szalenie ciekawy program w telewizji, a potem kolacyjka dla basków, a potem kolejny spacerek, a potem to trzeba iść spać bo jutro do pracy :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: I zdjęcia pojawią się za tydzień :diabloti::diabloti::diabloti: Pzdr[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  5. [quote name='jamnicze']No proszę, to obie byłyśmy w Poznaniu, ale się jakoś nie zgadało :shake:, ja jakaś mało kontaktowa byłam ale na następnej wystawie, to wal w łeb śmiało i mów, że to Ty :evil_lol:[/quote] [COLOR=Navy][B]jamnicze, Gosi nie było na wystawie, ale Magia była wystawiana;) CWC, CACIB i NDSwR :multi::multi: Gratulacje ! :loveu:[/B][/COLOR]
  6. [COLOR=Navy][B][url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/PB095124.jpg[/url] :loveu::loveu: [url]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/PB095155.jpg[/url] nie oddam, moje:p[/B][/COLOR]
  7. [quote name='PANGEA']A Ty gdzies sie ukrywal :mad:[/quote] nie byłem do końca, musiałem się wcześniej zwijać i jakoś nie dotarłem na wasz ring:oops:
  8. [quote name='PANGEA']To ja tez sie pochwale Dog Niemiecki zolty FATUM Pangea - doskI, CWC, NDPwR, CACIB, BOB Zwycięzca Polski 2008 ( drugi rok z rzedu ). Fatum jest synem mojego reproduktora D'ARTAGNANA Pangea w sukach - doskI, CWC, NDSwR, CACIB, Zwyc Polski 2008 corka mojego reproduktora ECCE ITERUM Pangea Petit Basset Griffon Vendeen PRET-A-PORTER Pangea - doskI, Zwyc Mlodziezy, Naj Junior, Mlodziezowy Zwyc Polski 2008 oraz finalowa trojka na BOG Junior a zalozycielka rodu Delvideki Benedeki JESSIKA - doskI, Naj Weteran, Zwyc Polski Weteranow. ogolnie bylo milo :evil_lol:[/quote] GRATULACJE !! !:multi:
  9. [quote name='panienkabubu']pozostawię to bez komentarza, bo musiałabym zrobić dłuuuugi wywód na ten temat :cool3: A odnośnie wychowania psa :evil_lol: To Frania była przymuszona do nie bycia ze mną, hehe, została mi zagarnięta :eviltong: Zresztą jak sam widziałeś :eviltong: Ale wazne, że my się poznaliśmy :diabloti:[/quote] [COLOR=Navy][B] :diabloti: no, to najważniejsze jest, ale ja tak bardzo chciałem Franulę poznać:loveu: a tu klops :eviltong: to gdzie następna? światówka w Bratysławie?:razz:[/B][/COLOR]
  10. [COLOR=Navy][B]czy NJwR wziął DOMINO DANCING PRINCE Loango ? ;) czekam na fotki :)[/B][/COLOR]
  11. [quote name='malawaszka']II na BIS był ON? to chyba nieczęsto się zdarza czy nie mam racji? :lol: [/quote] nieczęsto ale ostatnio coraz częściej... :roll:
  12. [quote name='panienkabubu']Ale ja miałam na myśli właśnie Franię i Marcina jako dzicz! Bo wołani nie przyszli, a ja siłą zaciągać nie zamierzam :cool3:[/quote] no właśnie !! ja nie wiem jak ty wychowałaś psa i Marcina :evil_lol::evil_lol::mad:
  13. [COLOR=Navy][B]przepraszam bardzo, ja nie byłem żadną dziczą ! :mad: To chyba ty powinnaś nas przedstawić Marcinowi i Frani :cool1: [/B][/COLOR]
  14. [quote name='panienkabubu']oj wysoki, wyższy ode mnie, czyli wysoki :eviltong: Wyślesz mi fotki? Na @ czy PW? :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B]spoko:eviltong: wyślę, jutro się tym zajmę ;) na maila, tylko mi go wyślij na PW :) [/B][/COLOR]
  15. [quote name='betty_labrador']dzieki :) fajnie, Tobiaszek sobie wyczyscil ząbki :cool3: no te z krzywym horyzontem :evil_lol:[/quote] [COLOR=Navy][B] a już... kojarzę...:evil_lol:[/B][/COLOR]
  16. [quote name='Waxy']Zgadzam się, wynik wspaniały, gratulacje :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B] dzięki :) [/B][/COLOR][quote name='jamnicze']Witanko :) choć jeszcze zaspane, po trzech zarwanych nocach jestem nieco przymulona, Saidi też :evil_lol: Po poranny spacerze poszła na swój fotel zamiast na kanapę :crazyeye: i dalej śpi ;)[/quote] [COLOR=Navy][B] no takie podróże jednak robią swoje :eviltong: [/B][/COLOR][quote name='betty_labrador']hello :) Tosca dzis rano zwymiotowala porcje sniadaniowa-sucha karme :( nie bylo jej duzo. Mam nadzieje ze to wynikalo tylko z łapczywosci bo nie pogryzla nic... :/ Ciocia sie przejela i kupila jej udka z indyka :diabloti: dobre dobre. jak Tobiaszek sie czuje? dawaj Mati zdjecia z wystawy :diabloti::razz: te artystyczne :cool3:[/quote] [COLOR=Navy][B]no czytałem, że już lepiej z Toscą Tobiasz jak najbardziej dobrze ;) Właśnie dokańcza uszko, zakupione wczoraj ;) jakie artystyczne?:evil_lol: [/B][/COLOR][quote name='Justa']Mateusz :placz: Wszyscy mnie zawiedli i nikt mi średnich czarnych nie zrobił :placz: Powiedz, że masz BŁAGAM :placz:[/quote] [COLOR=Navy][B] niestety nie mam... ja nie byłem do końca wystawy, no i na ring sznaucerów też nie zdążyłem dotrzeć. [/B][/COLOR][quote name='panienkabubu']Matusz jaki Ty jesteś wysoki na żywo :loveu::evil_lol:[/quote] [COLOR=Navy][B] ja?? no co Ty :eviltong: nie taki aż wysoki:p [/B][/COLOR][quote name='anetta']Helloooo :razz: Dwano mnie ni ebyło ale już...jestem! :multi: Nadrobiłam jesinnego Tobiasza...tzn. jesienną wiewióre :diabloti: :loveu: Gratuluje Jazzirce :klacz:[/quote] [COLOR=Navy][B] helllo ;) cieszę się, że znów jesteś:multi:[/B][/COLOR]
  17. [quote name='bognik']Fajne, fajne, tylko chyba trochę nieostre i ciut ciemne? Ogólnie to lubię takie dynamiczne zdjęcia, przypominają mi się moje rajdy i Cross Country ([URL="http://s1.photoblog.pl/photos/CA/A0/24009236.jpg"]1[/URL],[URL="http://194.149.230.194/p2/F2/FC/23993798.jpg"]2[/URL]) ;) Pozdrawiam![/quote] w oryginalne nie jest ciemne, może ciut mocniej je ściemniłem, ale to w każdym monitorze inaczej... A nieostre? nie;) trochę jaśniejsza wersja [URL="http://img363.imageshack.us/img363/8827/img1424dt2.jpg"]TU[/URL]
  18. [COLOR=Navy][B]dzisiejszy Grabiczkowy przejazd :) [URL="http://img513.imageshack.us/img513/8582/img1424cg6.jpg"]KLIK[/URL] ;)[/B][/COLOR]
  19. :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  20. [COLOR=Navy][B]no i nie było jak się spotkać Weszko, ja dzisiaj byłem niezbyt długo bo byłem troszkę ograniczony i nie zdążyłem wszędzie zajść...:shake: no nic, może przy okazji następnej wystawy się uda ;) [/B][/COLOR]
  21. [COLOR=Navy][B][url]http://images42.fotosik.pl/28/3e7479b0575ad03e.jpg[/url] cudniaste :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
  22. [quote name='Asiaczek']Hahaha, wywiad działa! A tak poważnie, to widziałam Twój wpis...:evil_lol: Pzdr.[/quote] [COLOR=Navy][B] jasne, to wszystko tłumaczy :diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='Asiaczek']Piekny wynik, gratuluję! Pzdr.[/quote] [COLOR=Navy][B]dzięki :lol::multi: [/B][/COLOR][quote name='agaciaaa']No pewnie, jak już zaglądam to zwykle skrobnę parę słów ;) [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1069.jpg[/URL] piękny jesienny Tobi :loveu::loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B] Cieszę się :lol: [/B][/COLOR][quote name='betty_labrador']tak, Tosca wykonywala pieknie komendy bo...miales smaki :multi: :eviltong: sliczna jest Jazzirka :cool3:[/quote] [COLOR=Navy][B]smaki to nagroda :eviltong: wiem:loveu:[/B][/COLOR]
  23. [COLOR=Navy][B]No i ja się pochwalę :p "Moja" Jazzirka - [/B][/COLOR][B][FONT=Arial] [/FONT][/B][B][FONT=Arial][COLOR=Navy]JASMINE [/COLOR][/FONT][/B][B][FONT=Arial][COLOR=Navy]Malomközi [/COLOR][/FONT][/B][COLOR=Navy][B] - dzisiaj na wystawie w Poznaniu - lok.I, CWC, res. CACIB :multi::multi: Tym samym ukończyła dzisiaj Championat Polski:multi::loveu::multi: przepraszam z góry za jakość zdjęcia... [IMG]http://img133.imageshack.us/img133/853/img1302iw4.jpg[/IMG] [/B][/COLOR]
  24. [quote name='Kinguska'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1082.jpg[/URL] wiewiórka :diabloti:[/quote] :diabloti: [quote name='Celina12']mam to samo skojarzenie...:diabloti::diabloti:..piękny Wiewiór...hihihi[/quote] :loveu: [quote name='Waxy']Hej! Ale mnie tutaj dawno nie było :eviltong: Tobi jak zawsze wspaniały, zdjęcia również :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B] dzięki :) [/B][/COLOR][quote name='Asiaczek']Matusz juz ma dostęp do neta, ale dlaczego jeszcze do swojej Galerii nie zawitał?:crazyeye: Pzdr.[/quote] [COLOR=Navy][B] a skąd Ty Asiaczku masz takie wiadomości ? :eviltong: [/B][/COLOR][quote name='betty_labrador']czesc :multi: ja tez juz odpoczywam w domku-ale poznanskim jak narazie ;) moze za rok uda sie na dluzej Ci przyjechac :) i tak bylo super, choc na chwile sie spotkac. No i dzieki Tobie poznalam Eweline, ktora wczoraj ine raczyla mnie przywitac :diabloti: I Tosca Cie poznala ponownie :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B]hej ;) no może, może, ale to już przyjadę w sobotę, jeśli w niedzielę będzie gr. VII :diabloti: a widzisz, +1 dogomaniaczka więcej poznana:diabloti: i jak ładnie wykonywała komendy :loveu: [/B][/COLOR][quote name='Alicja']:multi:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi:już wróciłeś :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :loveu: [COLOR=Navy][B] a no, już jestem :)[/B][/COLOR]
  25. [COLOR=Navy][B]heeeeeeeeeeeeeejjj:loveu: i'm come back:cool1: [/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...