Jump to content
Dogomania

Matusz

Moderators
  • Posts

    14298
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Matusz

  1. [quote name='g_o_n_i_a']bry :multi:[/quote] brryyyy:loveu:
  2. [quote name='agaciaaa']Cześć Mati :multi: widze, że galeria znowu odżyła ;) [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0182-2.jpg[/URL] boskie uszy :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B] hej :) ano staram się:eviltong: [/B][/COLOR][quote name='Asiaczek']Hej, Gaduły! A gdzie fotki Pięknego Tobiaszka? Pzdr.[/quote] [COLOR=Navy][B]a nie wiem czy coś jeszcze zostało, zaraz sprawdzę:razz: [/B][/COLOR][quote name='psiulka']Bry wieczór :multi: Taką starą fotkę musiałam sobie odgrzebać, bo nowych nie ma.. :mad: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_0176-2.jpg[/URL] - Zagięte usio... :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B]dobry wieczór ;) toć to nowa fotka :p[/B][/COLOR]
  3. [quote name='dog_master']Zamordujesz mnie pewnie... ;) [URL]http://img404.imageshack.us/img404/6578/oczy2kopiakw3.jpg[/URL] Maly pliczek, no i to jedno troche za bardzo w cieniu... Generalnie to zaznaczasz oko i rozjasniasz ;p ctrl+L np. [/quote] nie zamorduję;) bo bym poszedł siedzieć:evil_lol: ale widać bardziej oczy to fakt :) dzięki za poradę
  4. [quote name='weszka']hihihi :diabloti::) jedna literka robi różnicę ;)[/quote] no tak :diabloti: celowo to napisałem:evil_lol: a ty nie masz czegoś do zhandlowania? :diabloti:
  5. i tęsknimy tęsknimy tęsknimy :loveu:
  6. [quote name='weszka']To fajnie :) My się już znamy teraz czas na psie zapoznanie. A Ty coś handlerujesz??? [/quote] też się cieszę :) chyba nic nie handluje :evil_lol: chyba, że jeszcze o tym nie wiem:diabloti: a chętnie być coś zhandlował, bo trochę tęskno, ostatni raz w Toruniu w lutym...
  7. [quote name='LeCoyotte']czego aparat (względnie fotograf) nie może, to PS... :evil_lol: Ustaw się inaczej do światła i po problemie;) [/quote] :diabloti: do takich umiejętności jeszcze nie doszedłem w PS:shake:
  8. [quote name='KaRa_']A mi się nie kojarzy tylko z kobietami;) coraz więcej facetów umie o siebie zadbać, a nie np. mają krzaczory wchodzącą w jedną brew ;). Albo wystające włosy z nosa:evil_lol:[/quote] ja nie mówię, że tak nie jest. Bo to racja, ze coraz więcej mężczyzn umie i dba o siebie dobrze :)
  9. [quote name='KaRa_']Ale np. ścięcie włosów też nie jest naturalne?:lol::lol:albo zgolenie zarostu? Albo np. wyobrażasz sobie kobiety z owłosionymi nogami i pachami?:evil_lol::evil_lol::evil_lol:ja tu jednak bym natury nie pozostawiała:evil_lol::evil_lol:[/quote] jest naturalne, i ścięcie włosów i golenie zarostu. Mówię cały czas o brwiach np. mi regulacja brwi zawsze będzie kojarzyć się z kobietami. a mówiąc metroseksualni mam na myśli mężczyzn...
  10. [quote name='LeCoyotte'] matusz, w takim portrecie najważniejsze są dla mnie oczy. A tu-czarne dziury;) [/quote] wiem, no ale wyszło jak wyszło, a wybielić się nie da:diabloti::evil_lol:
  11. [quote name='basia bonnie']stawiasz na naturalność? :cool3: też na początku nie zauważyłam różnicy, dopiero jak napisaleś,że ściąłeś włosy:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] Jeżeli coś naturalne jest jak najbardziej ok więc nie ma potrzeby regulacji ;) Poza tym to się nazywa metroseksualizm... Widocznie jesteś mało spostrzegawcza.:razz:
  12. moje pierwsze próby z autoportretem ;) kadr jak najbardziej zamierzony :) [IMG]http://img75.imageshack.us/img75/839/img03501sg1.jpg[/IMG]
  13. [COLOR=Navy][B]piękne, jesienne fotki :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR]
  14. [quote name='KaRa_'] Matusz nie wiesz? pęsetka i jechane:lol:[/quote] mi to nie jest potrzebne.
  15. [quote name='KaRa_']to jeszcze wyregulowałeś brwi?że tak jakby?:evil_lol:[/quote] że co proszę?:cool3:
  16. [quote name='Justa']:mdleje: ja też byłam u fryzjera ostatnio :diabloti:[/quote] ???:loveu: pokaż:eviltong:
  17. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B] Pasuje ci w krótkich włosach, dobrze ze tego nie żałujesz, nigdy niczego nie żałuj;)[/B][/COLOR][/quote] dzięki :) nie żałuję w życiu niczego, najwyżej można wyciągnąć jakieś wnioski, ale nie żałować, bo życie jest piękne:loveu:
  18. [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B]byłeś u fryzjera?:hmmmm:[/B][/COLOR][/quote] tak jakby ;) miałem już takie długie włosy:placz: ale to było spontaniczne i nie żałuję:multi:
  19. [COLOR=Navy][B]to masz teraz wesoło córuś w domu :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR]
  20. [COLOR=Navy][B]Witaj Magdalenka u nas ;) no to macie, mała zmiana przez duże M:p[/B] [/COLOR] [URL]http://img139.imageshack.us/img139/8456/img0354uy7.jpg[/URL] [url]http://img233.imageshack.us/img233/7641/img03501pa9.jpg[/url]
  21. [quote name='Justa']a gdzie ta zmiana bo niedowidze? :eviltong:[/quote] jak nie widzisz? :eviltong: to nawet mała zmiana przez duże M;)
  22. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]a ja jestem ALICJA :grins:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B] wiem Alicjo :grins:[/B][/COLOR]
  23. [COLOR=Navy][B]Brrryyyy [U]Alinko[/U] :loveu::loveu::loveu::multi::multi: :diabloti: [/B][/COLOR]
  24. [quote name='Justa']Pfff.. to sobie idę :angryy:[/quote] :evil_lol::evil_lol: [COLOR=Navy][B] "zostań, to jeszcze nie koniec... zostań choć jeszcze na chwilę..." :loveu: Chcecie małą zmianę?:razz: [/B][/COLOR]
  25. alllee offfujecie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::mad:
×
×
  • Create New...