-
Posts
14298 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Matusz
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']Hejka, małe dzieciaki z KR - superaste! :loveu:Nie dziwię się, że tak "wpadłeś" w jamniorki. Mogą zauroczyć.:lol: Pzdr.[/quote] [COLOR=Navy][B] tak, wpadłem, ale potrzebuję też większego psa [/B][/COLOR];) [quote name='Magdalenkl'][LEFT]Tobiasz w scenierii jesiennej :loveu: [/LEFT] [/quote] :loveu::loveu: [quote name='panienkabubu']W moim przypadku także postawienie przed faktem dokonanym przyniosło sukces :cool3: Ale o tym Ci już mówiłam :cool3:[/quote] [COLOR=Navy][B]u mnie to niestety nie zadziała...[/B][/COLOR] -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Matusz replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B]hej córasta !! :loveu: [url]http://i34.tinypic.com/aaj4ma.jpg[/url] święta trójca:loveu: [/B][/COLOR] -
[B][COLOR=Navy]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/PA253702.jpg z daleka zobaczyłem ten czarny tyłeczek Gutka :loveu: :diabloti::evil_lol::loveu: [URL]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/PA253741.jpg[/URL] [URL="http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/PA253765.jpg:loveu::loveu:"]http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/PA253765.jpg[/URL] [URL="http://i371.photobucket.com/albums/oo155/eriaczek/PA253765.jpg:loveu::loveu:"]:loveu::loveu:[/URL] cała esencja jamnika ![/COLOR] [/B]
-
[COLOR=Navy][B]hej Asiaczki :multi::loveu::multi: kiedy są planowane porody ?:) ale będzie znów małych basków-bobasków:loveu: a któż to był w Maroko, że takie ciepluchne fotki wstawiasz?:razz:[/B][/COLOR]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B] wnuś coś źle pocytowałeś :razz::razz: ale witaj z ranka :hmmmm: w samo południe :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B] samo się coś pierdyknęło :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[B][COLOR=Navy]"Pańcia, kooofffasz mnie?:grins:" -> [/COLOR][/B][B][COLOR=Navy]http://images48.fotosik.pl/23/b6d8b775112c175f.jpg "Ja Ciebie tyż" -> [/COLOR][/B][B][COLOR=Navy]http://images31.fotosik.pl/388/6ebef197ff61994c.jpg [url]http://images28.fotosik.pl/288/f97fe009ffb0ff0e.jpg[/url] - > Raz na wozie, raz pod wozem:diabloti: [/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='AnkaG']Cześć chłopaki. :lol: Drapanko dla naaajdłuższego jamniczka. :evil_lol: Fotki śliczne - ja niestety jak słonko to siedzę w pracy. Fajne jest życie studenckie?:cool3:[/quote] [COLOR=Navy][B] hej :) może być to życie :eviltong: [/B][/COLOR][quote name='Celina12']Fotki-rewelka...no i te z lasu :loveu::loveu: [URL]http://img508.imageshack.us/img508/362/img1031fm3.jpg[/URL] CUDO--ślemy caluski[/quote] [COLOR=Navy][B]dzięki :) Tobiasz odsyła całusy:razz:[/B][/COLOR] [quote name='Kinguska'][URL]http://img243.imageshack.us/img243/7053/img1017cy2.jpg[/URL] Piękny, piękny. Ile on ma lat?[/quote] [COLOR=Navy][B]8 skończy w lutym. [/B][/COLOR][quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Hey Wnuś :multi::loveu::multi:... witaj mroźno porannie ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B] hej babi :loveu::multi::loveu: już nie tak mroźno, a całkiem przyjemnie;)[/B][/COLOR] -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Matusz replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B]piękne zdjęcie !! :loveu::loveu: [url]http://images39.fotosik.pl/23/d777026e7175833f.jpg[/url] [/B][/COLOR] -
a nas niestety nie będzie.:shake: powodzenia dla wszystkich ! :multi:
-
zdrówka dla jaszczureczki :loveu:
-
[quote name='ewatr'][B][COLOR=darkorchid]A czy da sie jakos na odleglosc usłyszeć probke tych zdolnosci wokalych ?[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid]Wiesz jak nie usłysze to nie uwierze :evil_lol:;)[/COLOR][/B] [/quote] raczej się nie da, bo nie mam profesjonalnego sprzętu, żeby nagrać jakieś swoje demo...:roll::shake:
-
[quote name='ewatr'] [COLOR=darkorchid][B]Chciałam Ci troche przykadzic :eviltong::loveu: i jak jeszcze do mgr troche drogi to choc modem polecialam ;)[/B][/COLOR] [COLOR=darkorchid][B]no to zycie studenta to Wy kurcze doceniajcie bo potem to juz nie bywa tak pieknie ........no chyba ze jakis wolny zawód i te sprawy :p[/B][/COLOR] [COLOR=darkorchid][B]A tak wogóle to na czym Ty jestes albo lepiej czym bedziesz jak skonczysz ? No wiesz ogolnie gdzie bede miala znajomosci :diabloti:;)[/B][/COLOR] [COLOR=darkorchid][B]A moj młody z racji swoich dlugoletnich zainteresowań :evil_lol: [/B][/COLOR] [COLOR=darkorchid][B]jest na Turystyce i [COLOR=blue]rekreacji [/COLOR]:diabloti:[/B][/COLOR] [COLOR=darkorchid][B] / wprawdzie na informatyce i zarzadzaniu ale to juz szczegół ;) /[/B][/COLOR] [/quote] [COLOR=Navy][B] rozumiem :eviltong::eviltong: ja jestem na Dziennikarstwie i komunikacji społecznej, jak skończę to nie wiem kim będę :evil_lol: to jedna wielka niewiadoma, dopiero co zacząłem:diabloti: a tak naprawdę to nadal marzy mi się kariera wokalna, no i jak na razie zmierzam też w tym kierunku ;) jak na razie zacząłem kształcenie w tym kierunku również, a dziennikarstwo to taka alternatywa :razz: a no to Twój syn ładnie "studiuje":diabloti:[/B][/COLOR]
-
[COLOR=Navy][B][url]http://i525.photobucket.com/albums/cc334/Agappe1/Anata/2008/czerwiec/a20.jpg[/url] Łosiu daje buziaka Anatce :loveu::loveu: [/B][/COLOR]
-
:loveu:[COLOR=Navy][B]:loveu:super fotki z bo Lady zarasta, zima idzie:razz:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Matusz replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[url]http://img514.imageshack.us/img514/3985/dsc0069sw3.jpg[/url] jaka postawa :loveu::loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
i jeszcze jedna ;) [U][IMG]http://img260.imageshack.us/img260/4940/img1036lt3.jpg[/IMG][/U] cdn. ;) -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='betty_labrador']wow :-oekstra ta marmurka :loveu: :loveu:znalazłeś tą datę?:diabloti:[/quote] [COLOR=Navy][B]no ekstra jest :loveu: nie znalazłem:diabloti: [/B][/COLOR][quote name='aleb'][URL]http://img72.imageshack.us/img72/825/img0567bu4.jpg[/URL] Cudowna maść! :loveu::loveu::loveu: Zdjęcia robisz coraz lepsze - super![/quote] [COLOR=Navy][B]marmurkowa, inaczej merle :) dzięki Iza;) [/B][/COLOR][quote name='Rinuś'][B][I]ja się wkurzam jak ktoś mnie budzi w nocy całowaniem :evil_lol::evil_lol: chyba, że to jest jakiś przystojniaczek :eviltong::eviltong::loveu:[/I][/B][/quote] [COLOR=Navy][B]:evil_lol::evil_lol: a no chyba, że tak:cool1: Eria, a teraz specjalnie coś dla Ciebie, jeszcze ciepłe. Wybraliśmy się do lasu :) [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/867/img1014df4.jpg[/IMG] [IMG]http://img243.imageshack.us/img243/7053/img1017cy2.jpg[/IMG] [IMG]http://img243.imageshack.us/img243/8939/img1024lc8.jpg[/IMG] [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/362/img1031fm3.jpg[/IMG] [/B][/COLOR] -
[quote name='ewatr'][B][COLOR=darkorchid]Matusz nas odwiedził :loveu: witaj modzie :eviltong:;)[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]Jak tam studia lecą ? Podoba sie bycie studentem ?[/COLOR][/B] [B][COLOR=#9932cc]Bo mojemu syneczkowi bardzo .......mówi ,że ten tryb nauki dopiero jest dostosowany do jego stylu życia :evil_lol:[/COLOR][/B] [/quote] [COLOR=Navy][B]ja tu pisze jako zwykły użytkownik :eviltong::p a jakoś lecą, teraz akurat miałem od środy wolne :eviltong: takie ot życie studenta :diabloti: a Twój syn co studiuje ? :razz:[/B][/COLOR]
-
[quote name='asiunia']intensywnie myśle nad czymś niewielkim ale z charakterkiem...Met nudzi się sama w domu więc myślałam o jakimś towarzyszu dla niej a jakoś miniaturki z grupy 9 do mnie nie przemawiają... jak to wygląda z ruchem u jamniora?[/quote] z ruchem tzn?? nie ma żadnych problemów, to żywiołowe i zwinne psy :) królicze jamniczki naszej forumowej Amiśki trenują agility i to z sukcesami ;)
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Isadora7']łomaterdej co ty wyprawiasz z fotografią :loveu::loveu::loveu: eeee mówiłam już kiedyś. Świetne zdjęcia.[/quote] [COLOR=Navy][B] nic szczególnego wyprawiam... :eviltong: dzięki :) to jeszcze obiecana Via Vitae z KR[/B][/COLOR] [IMG]http://img511.imageshack.us/img511/6269/img0562bg1.jpg[/IMG] [IMG]http://img511.imageshack.us/img511/8990/img0563np9.jpg[/IMG] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/825/img0567bu4.jpg[/IMG] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/1475/img0578te8.jpg[/IMG] [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/5070/img0580hv2.jpg[/IMG] -
[quote name='Cockermaniaczka']Maly moze byc troszke wiecej szczekliwy ale generalnie to roznia sie tylko wielkoscia;) [/quote] dokładnie ! ;) Asiunia, jeśli potrzebujesz namiary na hodowle to pisz, służę pomocą na PW :)
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Juszes']Jakie piękne widoczki :loveu: I cziłałki długowłose! :multi: Jedna z moich ulubionych ras :loveu:[/quote] :lol: [quote name='Alicja']:loveu: [FONT=Arial][COLOR=Red][B][URL]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_0555-1.jpg[/URL] może jeszcze się ugną ;) elo Wnuś :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B]może... ;) elo babi :loveu::multi: [/B][/COLOR][quote name='Rinuś'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_9858.jpg[/URL] [I][B] padłam :loveu: a cziłky smiehowe :evil_lol:[/B][/I][/quote] [COLOR=Navy][B]podnieść? :diabloti: a żebyś widziała jakie to są "lizaki" ! Nic tylko rozdawać całusy na prawo i na lewo, w tym są najlepsze:p Pani Ela opowiadała mi, że w nocy to one ją budzą tymi całusami, nagle w środku nocy:evil_lol: [/B][/COLOR][quote name='eria'][URL]http://i290.photobucket.com/albums/ll253/mazurski/IMG_0573-1.jpg[/URL] ta marmurkowa panna strasznie mi się podoba :loveu: Volt też, długowłose jamniki są najpiękniejsze:loveu: Ciułały jak ciułały, wolałabym świnkę morską w domu ;) Ale zdjęcia cudne jakościowo ![/quote] [COLOR=Navy][B]ta marmurkowa panna zostaje w hodowli ;) gdzieś mam jej zdjęcia jeszcze. dzięki, warunki były ciężkie, ale Canon się spisał:multi: na dworze był deszcz i wygwizdówa... [/B][/COLOR][quote name='betty_labrador']przeurocze Chihuahuły :loveu: i przepiekne widoczki :loveu:[/quote] :lol: Bessi z KR [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/2600/img0639bw5.jpg[/IMG] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/2192/img0646df1.jpg[/IMG] Eldorado z KR :loveu: [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/2954/img0654up1.jpg[/IMG] [IMG]http://img249.imageshack.us/img249/9742/img0657za0.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/2427/img0658uu6.jpg[/IMG] -
jeśli chodzi o charaktery to nie ma zbyt dużych różnic między standardem a króliczym. Generalnie wszystko zależy od jednostki, bo jeden szczeniak może być taki a drugi owaki ;) jest kilka hodowli, które mają i hodują także tej wielkości jamniki.