Jump to content
Dogomania

Matusz

Moderators
  • Posts

    14298
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Matusz

  1. [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1417.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1413.jpg[/IMG] pozdrawiamy!
  2. [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1422.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1421.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1420.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1419.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1418.jpg[/IMG]
  3. kilka jeszcze Grabiczkowych fotek :) [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1435.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1430.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1425.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1424.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1423.jpg[/IMG]
  4. [quote name='AnkaG']Mateusz pomocy!!! Nie mogę przegrywać fot z aparatu na kompa. Zawsze wtykałam kabel i automatycznie po włączeniu aparatu otwierał się program do przegrania. Teraz mi krzyczy, że aparat jest używany.[/quote] [COLOR=Navy][B] nie mam pojęcia co to może być... może spróbuj uruchomić ponownie komputer, a jak to nie pomoże, to odinstaluj ten program i zainstaluj ponownie ;)[/B][/COLOR]
  5. [quote name='moni83']Tobiaszek jest piekny!!! Moj jamnis rowniez mial dyskopatie-ciezka nawet lekarz nie dawal szans na powrot do zdrowia ponad 4 miesiace leczenia i sie udalo tak jak u Twojego jamnisia:) Rowniez potracil go samochod...kto by pomyslal ze takie podobne maja 'wspomnienia'... Twoj jamnis to naprawde slicznosci,taki wesoly i pogodny widac,pelen energii:) Pozdrawiam serdecznie,buzka dla Tobiaszka-swietne imie:cool3:[/quote] [COLOR=Navy][B]Witaj monic83:) a no widzisz, jak to wiele wspólnego można znaleźć tutaj na dogo :) dzięki za komplementy dla Tobiaszka :) Do tego jest jeszcze atletą:razz: a imię to zasługa mojej schwester :) [/B][/COLOR] [quote name='panienkabubu']Ale tu cisza :cool3: I fotek brak :cool3: To już nawet u mnie zimowe są :cool3:[/quote] [COLOR=Navy][B]jak w eterze:evil_lol: fotek zimowych brak, bo brak:p [/B][/COLOR] [quote name='evaxon']czesc przegubki ;)[/quote] [COLOR=Navy][B]hej członkinie:diabloti:[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Wnuś:multi::loveu: ....aleś Ty zapracowany ;) idem odpocząć po pracy :roll: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B] no troszku, teraz mało czasu, mam 3 koła jak na razie zapowiedziane, jak przetrwam to do przodu....;)[/B][/COLOR] [quote name='Rinuś'][B][I]Jakiego lapka masz?:razz:[/I][/B][/quote] [COLOR=Navy][B] ładnego:p[/B][/COLOR]
  6. [quote name='Justa']słusznie ! życie to zajebista sprawa ! :loveu:[/quote] :loveu: [quote name='emdziolek'][COLOR=DarkOrange][B][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1391.jpg[/URL] :loveu: Super foto, na co on tak sie patrzył takim stęsknionym wzrokiem?:loveu:[/B][/COLOR][/quote] [COLOR=Navy][B] na rzeczkę :)[/B][/COLOR] [quote name='jamnicze']W końcu kilka zdjęć mojego ulubieńca :multi: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1387.jpg[/URL] [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1391.jpg[/URL][/quote] :lol::lol: [quote name='Isadora7']booooski :loveu: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1393.jpg[/URL][/quote] [COLOR=Navy][B]wiem:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='akzs']Śliczny ten psiak Twój :) Widzę że zainteresowania mamy podobne :) Niestety nie mam Cię jak zaprosić na mój wątek bo niestety nie posiadam psa:( ale strasznie je uwielbiam :) Pozdrowionka dla Ciebie i Tobiasza :*:*[/quote] [COLOR=Navy][B] Witaj ;) dziękujemy:lol:[/B][/COLOR] [quote name='Sallcia']śliczny jamnior i slizne zdjecia:cool3: nowa jestem wiec bede czesciej zaglądać:loveu: zapraszam do nas:diabloti:[/quote] [COLOR=Navy][B] Witam i dziękuję ;) [/B][/COLOR][quote name='agaciaaa']Hej chłopaki :multi: [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1391.jpg[/URL] super portrecik :loveu: Jak było na otrzęsinach? :razz:[/quote] [COLOR=Navy][B]hej Sarcie :multi: na otrzęsinach było zajebiaszczo:loveu:[/B][/COLOR] [quote name='Waxy']Hej ! :multi: A u was śniegu nie ma? [URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1391.jpg[/URL] :loveu:[/quot[COLOR=Navy][B]e] jest, a raczej był, nawet 20cm, teraz już coraz mniej;)[/B][/COLOR]
  7. [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]supcio :multi::multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=DarkGreen][B]:lol::lol: [COLOR=Black]To witaj w gronie Asusa( ?):razz:[/COLOR][/B][/COLOR]
  8. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]Mati będzie miał lapka ..ja mam :razz::razz: [/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [COLOR=Navy][B]już mam :multi::loveu: Witanko :loveu: [/B][/COLOR]
  9. [quote name='Asiaczek']Witaj, Matusz porannie.:lol: Pzdr.[/quote] [COLOR=Navy][B]Witaj :) ledwo co wstałem ale wstałem...:roll: [url]http://img116.imageshack.us/img116/773/resizeofimg8975en7.jpg[/url] a ruda panienka jakie łapcie grubcie ma :loveu: i czółko pomarszczone:loveu: rewelka[/B][/COLOR].
  10. [COLOR=Navy][B]pręgi faktycznie niespotkanie mocne i gęste :loveu::loveu: pięknie:loveu: [/B][/COLOR]
  11. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B][SIZE=1]wow będzie lapcio[/SIZE] :multi: bidulek z tymi pociągami jesteś :shake: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B]noo.. w końcu :diabloti::multi: no ale się wiele oszczędza na nich, bo mieszkanie w Olsztynie to około 700-800zł miesięcznie, a tak niecałe 150 na dojazdy ;)[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]jeszcze jakoś te pół roku przecierpię :eviltong:[/B][/COLOR] [SIZE=1][COLOR=Navy][B]a u siebie na FB nie byłem już tydzień... nie mam ochoty jakoś....:roll:[/B][/COLOR][/SIZE]
  12. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]klucz się w zamku zaciął :razz::razz: a tak serio serio ....siedziałeś do końca zajęć :razz::razz::glaszcze: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B]tak na serio to co wtorek tak mam... kończę zajęcia o 20. a pociąg mam 21.06 i w domu jestem przed 22:shake::roll: dzisiaj i tak dr Szydłowska skończyła po 19 ale już na pociąg o 19.25 nie zdążyłem:roll: [SIZE=1]ale jutro chyba jadem po lapka:multi:[/SIZE][/B][/COLOR]
  13. [COLOR=Navy][B]Hej Alu :multi::loveu::multi: Ja dopiero co do domu wszedłem....:cool3::roll::roll:[/B][/COLOR]
  14. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B] no jak bałwanem :roll:...śnieżką :evil_lol::evil_lol:...ała w babcię trafiłeś :evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B]no bałwanem:diabloti: a raczej jego górną częścią wraz z kapeluszem etc...:eviltong::eviltong: we mnie też babi trafiła :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR]
  15. [COLOR=Navy][B]hej Alunia ! :multi::loveu::multi: a Ty czemu we mnie bałwanem rzucasz?:evil_lol::evil_lol: a masz ! :diabloti: [IMG]http://rnb4you.j11.pl/Emo/emoty_duze/swiateczne/dostalkulka.gif[/IMG] [/B][/COLOR]
  16. [COLOR=Navy][B]hejos Alu:loveu::multi: u nas -2 i pełno śniegu.[/B][/COLOR]
  17. [COLOR=Navy][B]jestem i tu ;) Fotki nadrobione :) :loveu:[/B][/COLOR]
  18. [quote name='agaciaaa'] To fajnie, że było fajnie ;) spać będziesz na starość :evil_lol: [/quote] [COLOR=Navy][B]taa, na starość to już człowiek nie będzie mógł spać :evil_lol::evil_lol: a i nie wiadomo czy dożyje... :evil_lol:[/B][/COLOR]
  19. [quote name='Tinka:)'] taak, już mnie siostra zapraszała :evil_lol:[/quote] [COLOR=Navy][B] no widzisz :diabloti::diabloti: to ty teraz maturka czy za rok?:razz:[/B][/COLOR] [quote name='Iza.']Ja się wybieram do Olsztyna, ja :cool3::diabloti:[/quote] [COLOR=Navy][B] na co ?:razz:[/B][/COLOR]
  20. [quote name='Tinka:)']j do wawki albo do gdańska ;) [/quote] [COLOR=Navy][B] do Olsztyna !! :diabloti: na UWM czyt. Uniwersytet Wyższego Melanżu :diabloti: [/B][/COLOR]
  21. Kora, bardzo fajne ;) dałbym mniej prawej ;) współczuwam modelowi:diabloti:
  22. [COLOR=Navy][B]:loveu::loveu:u nas tyż śniegu napadało [/B][/COLOR]
  23. [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]Babcia wstawała w nocy bo Ozzy chciał pobiegać po śniegu :angryy::angryy::angryy:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [COLOR=Navy][B]to tylko się cieszyć :diabloti::diabloti::loveu::loveu:[/B][/COLOR]
  24. [COLOR=Navy][B]Alu, wstawaj !! Wnuś już nie śpi a ty? :diabloti::diabloti: u nas wczoraj już zaczął padać śnieg, i pada nadal, i jest duuużoo śniegu :loveu::loveu::loveu: a ja to kocham:loveu:[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...