Jump to content
Dogomania

Matusz

Moderators
  • Posts

    14298
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Matusz

  1. [COLOR=Navy][B]hej Sarcie :multi:[/B] [B]foty obejrzane jak zawsze, i jak zawsze superaste :loveu::loveu: Edit: [/B][/COLOR][COLOR=Navy][B]na otrzęsinach było ogólnie zajebiaszczo :multi::loveu::multi: to nic, że spałem jakieś 2 godziny tylko :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]następna impreza jakoś w nowym tygodniu ma być:diabloti:[/B][/COLOR]
  2. [quote name='Cambel&Megi'] [B]Wziąć :cool1: się pisze.[/B] Tak więc czekam na fotki. :loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B] to mi się podoba :multi::diabloti::multi: ja również czekam:p[/B][/COLOR]
  3. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Mati to naprawdę bardzo łatwe ciacha ;) [/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B]zobaczymy co z tego wyjdzie :evil_lol::eviltong: ale jak już będę robił to się podpytam:p a jak tam wrażenia?:diabloti: [/B][/COLOR]
  4. [COLOR=Navy][B]no muszę przyznać też, że kątowanie na 6 z + :loveu::loveu:[/B][/COLOR]
  5. [quote name='panienkabubu']Owszem próbowałam, ale pisało, że nie mam tylu uprawnień :diabloti:[/quote] [COLOR=Navy][B] a kto pomógł?:cool1::p sama powinnaś bez problemu, bo ty założyłaś ten watek ;)[/B][/COLOR]
  6. na pewno, na pewno :loveu: :eviltong: Teraz Grami bedzie mial duzo miejsca :lol:
  7. [quote name='panienkabubu']Oooooo :cool3: Wróciliśmy do Foto Blogów :loveu:[/quote] sami ?:diabloti:
  8. [quote name='Tinka:)'] znaczy nadaję się na architekta? :diabloti:[/quote] [COLOR=Navy][B] znaczy się chyba jo :diabloti::cool1:[/B][/COLOR]
  9. [COLOR=Navy][B]piękny dom i piękna stylowa zielona łazienka :loveu::loveu: zazdraszczam:razz:[/B][/COLOR]
  10. [COLOR=Navy][B]mmmmmmmmmmm... smakowite :loveu::loveu::loveu: chyba za jakiś czas sam się skuszę i zrobię, coby rodzicielce niespodziewajkę sprawić:diabloti: tylko ciekawe czy mi wyjdzie :evil_lol:[/B][/COLOR]
  11. [URL="http://www.schronisko.wielun.pl/ziuta.html"]Kasiu, widziałaś, cudna bernardynka:placz::placz:[/URL]
  12. [LEFT][B][COLOR=Navy]Dobry wieczór :multi::loveu::multi:[/COLOR] [/B][/LEFT]
  13. [COLOR=Navy][B]Hej mła tele :loveu::loveu::loveu: Jak tam histo?:razz:[/B][/COLOR]
  14. [quote name='Vectra']Grzecznie mi tu :mad: :diabloti: Bo wytrymuje jak kilka postów :diabloti:[/quote] [COLOR=Navy][B]:evil_lol: Eria, jak zawsze fotki miodzo :loveu: [/B][/COLOR]
  15. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]cześć Gangsta- Wnuś :evil_lol::multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B]hahaha :evil_lol::evil_lol: ze mnie grzeczny chłopak :diabloti: [/B][/COLOR]
  16. [COLOR=Navy][B]Cześć babuniu :multi::loveu::loveu::multi: [/B][/COLOR]
  17. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B] żyw po Gangscie ;)... .. no ja też lekko nieprzytomna bo wczoraj wróciliśmy koło północy do domeczku ....a wstawałam o 5 :roll:.... jutro sobie pośpię do 7.45:multi: [/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [COLOR=Navy][B]my wróciliśmy przed 5, 100(setka) - wesoły autobus :evil_lol: nocny:p ja spadałem dzisiaj aż 2 godziny i 30 minut :evil_lol:[/B][/COLOR]
  18. [quote name='zaba14']taa cistka :D biedny sie zdziwil co ma na pysku.. tez bym miala taka mine na jego miejscu :diabloti:[/quote] [COLOR=Navy][B]dokładnie !! :mad::mad:[/B][/COLOR]
  19. :-(:-(jaki smutny
  20. [quote name='Tinka:)']tylko później nie narzekaj, że chory jesteś :diabloti:[/quote] [COLOR=Navy][B] nie bój żaby młoda:diabloti:[/B][/COLOR]
  21. [COLOR=Navy][B]melduje się, że żyje :diabloti: impreza przednia :loveu::loveu::loveu: ach, te 2 godziny snu tylko :evil_lol::evil_lol: dzisiaj na ćwiczeniach byłem półprzytomny, oczy same się zamykały:evil_lol: i do tego jeszcze suszi:p:diabloti:[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B] Dobry wieczier :multi::loveu::multi:[/B][/COLOR]
  22. [COLOR=Navy][B]No co Wy, śnieg dobry jest :diabloti: wczoraj przynajmniej skutecznie ochładzał w przerwach w tańcowaniu :p:p [/B][/COLOR]
  23. [COLOR=Navy][B]Atosiątko, kochany, lukrowany księciunio :placz::-( [*] Celinko, bardzo mi przykro. Ściskam Ciebie jak najmocniej !! Nie obwiniaj siebie za nic bo nie masz o co! Wszystko co dałaś Atosikowi to było najlepsze co mogłaś dać ! Dałaś mu miłość, opiekę, bezpieczeństwo, za które do ostatniego dnia z pewnością był Ci wdzięczny! Starość jest okrutna, teraz Atosik już bez bólu, wesoło gania z resztą bandy. A jeśli wierzymy, że kiedyś nastąpi z nimi spotkanie więc kiedyś ono nastąpi. Mocno przytulam :calus::calus:[/B][/COLOR] [IMG]http://img530.imageshack.us/img530/8311/22jn1.jpg[/IMG]
  24. [COLOR=Navy][B]A ty Aluta nie w pracy?:eviltong::eviltong: spadam do Ol, na wykład a potem otrzęsinki ;) do jutra :) a i czekam na wrażenia na gg :razz::diabloti:[/B][/COLOR]
  25. [COLOR=Navy][B]ach ta biel Chapsika :loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR]
×
×
  • Create New...