-
Posts
14298 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Matusz
-
[COLOR=Navy][B]ale fotasów natrzaskałaś:loveu::loveu::loveu: a wyżły n.k. może masz? albo jamniki?:razz:[/B][/COLOR]
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Justa']Nie wiem z czego sie tak radujesz :diabloti:[/quote] jak to z czego, z życia:evil_lol: -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='eria'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1391.jpg[/URL] ten portrecik śliczny :loveu: ten drugi ciut mniej bo oczka nieostre:lol:[/quote] [COLOR=Navy][B]bo tak miało być ;)[/B][/COLOR] [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hand:.....wnusiek :multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :multi::loveu::multi: [quote name='evaxon']:siara::evil_lol::multi::multi::multi:[/quote] :evil_lol: [quote name='Justa']ha ! mamy tu kocura :evil_lol::eviltong: niech ci tyłek porządnie przestrzepią :diabloti:[/quote] [COLOR=Navy][B]hahaha:diabloti::p[/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
panienkabubu,wiem, ale wczoraj już nie miałem jak zmniejszać te 2 pix aż :eviltong: [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1391.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1393.jpg[/IMG] rzeczka Grabiczek ;) [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1395.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1397.jpg[/IMG] [IMG]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1399.jpg[/IMG] -
[COLOR=Navy][B]GRATULACJE !! :multi::loveu::multi: Czytałem na jamnikach, że organizacja kieleckiej wystawy była fatalna...:roll::roll::shake:[/B][/COLOR]
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
Matusz replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[COLOR=Navy][B]:klacz::klacz:Gratulacje ! :multi::multi::multi:[/B][/COLOR] -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B].....DOBERECZEK [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-478.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] [COLOR=Navy][B]Dobereczek [/B][/COLOR][FONT=Arial][COLOR=Red][B][COLOR=Navy][IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-478.gif[/IMG] :loveu::multi::loveu: Wstałem i jadę:evil_lol: [/COLOR][/B][/COLOR][/FONT]
- 78403 replies
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol:nie ma to jak Gangsta ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [COLOR=Navy][B] taaa, czarny krawat i kapelusz:diabloti: i 2 laski przy boku:p[/B][/COLOR] [quote name='betty_labrador']na chwilke rozumiem :evil_lol::evil_lol: bedziesz przebrany za samego siebie :cool3:[/quote] [COLOR=Navy][B]haha[/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='betty_labrador']no no- poprawiasz sie Matik :cool3: oh ale Was wytrzęsą :evil_lol::evil_lol::evil_lol: jaki masz stroj na ta okazje? na ten konkurs? :diabloti:[/quote] [COLOR=Navy][B]jasne:evil_lol: nie mam stroju, bo się nie przebieram :p [/B][/COLOR] -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']A u mnie Matusza jeszcze nie byo, ha! Pzdr.[/quote] [COLOR=Navy][B]był, był :cool1:[/B][/COLOR] [quote name='ewatr'][B][COLOR=darkorchid]Witajcie przegubowcy :loveu: u Was jak zwykle piekne zdjecia :lol:[/COLOR][/B][/quote] [COLOR=Navy][B]hej :) dzięki ;)[/B][/COLOR] [quote name='betty_labrador']u mnie tez nie:eviltong:[/quote] [COLOR=Navy][B]j.w. :eviltong:[/B][/COLOR] [COLOR=Navy][B]a już we wtorek:multi::cool1:[/B][/COLOR] [IMG]http://i36.tinypic.com/1i2ahe.jpg[/IMG] [IMG]http://img397.imageshack.us/img397/8383/zdjeciezajrs9.jpg[/IMG] -
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B] :hmmmm: jest taka opcja :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [COLOR=Navy][B]trzeba by było jej zapytać, ale ona tu nie zagląda :diabloti:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Matusz replied to betty_labrador's topic in Galeria
[COLOR=Navy][B]jestem.... :eviltong::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong: [/B][/COLOR] -
[quote name='Justa']Kurcze, mnie sie wydaje cały czas, że sotrośc gdzieś Ci ucieka :shake:[/quote] mnie też...:shake:
-
[B][COLOR=Navy]ale fury !!!! :multi::loveu::multi:[/COLOR] [/B]
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B] maruda .....ffcale nie po babci :p[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] [COLOR=Navy][B]może po mamie ?:evil_lol: [/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] witanko :multi::loveu: ale ja nie chcę sniegu :placz::placz::placz:i chlapy i mrozu :placz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [B] [COLOR=Navy]a ja chcę, ale śnieg z mrozem :diabloti::diabloti:[/COLOR][/B][COLOR=Navy] [/COLOR]
- 78403 replies
-
[B][COLOR=Navy]był, był :eviltong::eviltong: i fotki też widział :p[/COLOR] [/B]
-
[COLOR=Navy][B]Witanko :loveu::multi::loveu: U nas już zimną zawiało, tylko śniegu brakuje :evil_lol: ale [/B][B]będzie i on:diabloti:[/B][/COLOR]
- 78403 replies
-
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
Matusz replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[quote name='anetta']Jakie piekne nadrzewne :evil_lol: portreciki :multi:[/quote] [COLOR=Navy][B]dzięki:)[/B][/COLOR] [quote name='agaciaaa'][URL]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1389.jpg[/URL] ale z niego model :loveu:[/quote] :loveu::loveu: [quote name='Marta_Ares']Witam A Ty dzisiaj jakis maraton po galeriach robisz:evil_lol: co wejde do jakiejs galeri to Ty sie pojawiasz:lol: piekne portrety:loveu: :loveu: ale umiesniony ten Two Tobi:loveu:[/quote] [COLOR=Navy][B]hej :) a jakoś tak wyszło dzisiaj, chwila wolnego czasu:diabloti: dzięki :) Bo to mój atleta jest:loveu: a sport to zdrowie :lol:[/B][/COLOR] -
Bigos- czekoladowy wyżeł niemiecki & NIKON - czarna lustrzanka :)
Matusz replied to bigos's topic in Foto Blogi
Bigosy, co u Was ? :razz::razz: byście się wstydzili tak zaniedbywać galerię! :mad: -
Gdzie Wy się podziewacie ? :candle::bye:
-
[COLOR=Navy][B]to super jest !:loveu::loveu::loveu: [URL]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Obraz836.jpg[/URL] Bardzo mnie się podobuje :) pozdrawiamy! EDIT: a te jeszcze lepsze !! :loveu::loveu: [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Obraz840.jpg[/url] [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Obraz843.jpg[/url] super fotki ! :multi: [/B][/COLOR]