Jump to content
Dogomania

magda z.

Members
  • Posts

    11736
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda z.

  1. Joluś dużo siły i zdrowia dla kociaków.
  2. Kasiu dziękuję bardzo, jak będziesz znowu to pozdrów wszystkich. :) Malutką się oglosi, może się coś znajdzie... A Rudy poszedł do domu? Biedny ten Torro, przecież to nie o wielkość chodzi. Mój też jest duży, ale nie tym się kierowałam Wybiegi widziałam u Joanny na stronie:) Fajnie, in plus się to zmienia.
  3. [quote name='kasia310']Jesteeeem;) w czwartek jadę do schroniska!!!! Może Mirek też pojedzie....mamy sie jeszcze umówić.[/QUOTE] Super, Kasiu pofoć ile się da, ale z czipami, bo inaczej to nic nie da. Buziole
  4. o rany:) on jest jednym z tych, które potrzebują najbardziej spokojnego miejsca
  5. [quote name='Shawnee']ufo ma miesce u [URL="http://www.hoffnung-fuer-tiere.de"]www.hoffnung-fuer-tiere.de[/URL] ![/QUOTE] Super:) bardzo się cieszę, pościągam go z ogłoszeń:)
  6. Jak dzieci w piaskownicy:) Jest nowa rozrywka.
  7. magda z.

    Metamorfozy

    zuzlikowa - niesamowita praca i efekty, piekne psiaki, po raz kolejny zostało pokazane, ze warto:)
  8. Dostałam nowe czipy Nie ma Atosa malamuta, rotka, Julka. Podopisuję numery lp przy czipach. Nie wiem, czy czasem Daszeńka nie wróciła z adopcji, bo ma wysokie lp, podobnie jak ta szorstka sunia, ale to najlepiej na miejscu popytać. Usunęłam psy, których już nie ma. Jutro poukładam je w porządku od tych, które siedzą najdłużej. Na razie mamy miejsce na to.
  9. [url]https://lh5.googleusercontent.com/_QipkfcwJf8k/Tb7s-0IjiKI/AAAAAAAADJg/yKJ1QD1Ha8w/IMG_6266.JPG[/url] brak słów:evil_lol::evil_lol: Piękne prosięta masz:loveu:
  10. Dokładnie, moze dobrze, ze sami przyjechali i wybrali. Moje ogłoszenia wciąż "wiszą", ale nie ma ich dużo.
  11. Madzia dużo siły Tobie zyczę i pozdrawiam ciepło
  12. Poker już ma kontakt do cealestis. Kibicuję paróweczce, bo mam słabość do nich. mam nadzieję, ze się uda. Wątek jeleniogórski "umarł" juz dawno temu. Kiedyś ZuziaM stamtąd zabierała psy, m. in. mojego Bismarcka, ale kontakt z wolontariatem sie urwał juz ze 3 lata temu, a my zaczęłyśmy jeździć do Dłużyny, bo jest bliżej i lepszy kontakt z kierownikiem. Rok temu cane corso od nas z Dłużyny adoptowała kamucha - ona też do schronu jeździ do jelonki. Ale do niej numeru nie mam. Na adopcjach.org są wystawiane psy ze schroniska w jelonce, kontakt podają na schronisko, ale jeśli się napisze z formularza to zapewne do wolontariuszki
  13. [quote name='paniMysza']dziewczyny, dzieki. na ten moment chyba jest juz wizyta pa zalatwiona. dlatego na razie akcje odwoluje:) jakby co, odezwe sie.[/QUOTE] w razie potzreby Poker już ma kontakt
  14. [quote name='Poker']Ale jak z nią złapać kontakt, jeżeli była na dogo ostatnio z 3 tygodnie temu.Może ktoś ma nr telefonu ? magda z. jak w Gdańsku? Nieustająco czekam na przeczytanie pracy.[/QUOTE] To ja Wam podeślę kontakt:) W Gdańsku zimno i wieje, a praca będzie się redagować - teraz już wiem jak. Na razie nikt jej nie czytał oprócz promotora i tak ma zostać do publikacji, aż sie dziwię tej swojej wierności.
  15. [quote name='Nikaragua'][B]PILNIE szukamy kogoś na wizytę PA w Jelenij Górze dla jamniczki[/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/206838-POTRZEBNA-WIZYTA-PA-wJELENIEJ-stara-jamniczkaROKSI-oddana-do-wroc%C5%82awskiego-schronika.?p=16831442#post16831442[/url][/QUOTE] cealestis tam mieszka i jest też posiadaczką paróweczek:)
  16. Niestety w pobliżu to w grę wchodzi jesczez kliniki w Libercu w Czechach, ale tam ceny są większe. Nie wiem, czy w Jeleniej mają okulistę. Jest jescze Zielona stosunkowo niedaleko, ale do wro lepszy dojazd, bo autostrada jest. Cały czas kibicuję psiakowi, ale na drugi koniec kraju się przetransportowałam, z psem swoim tez oczywiście i z tej racji, że jestesmy tylko we dwójkę czasu mało;)
  17. Laski macie prąd? Bo w tv pokazują agmagedon ze śneigiem u Was
  18. [quote name='dorota k.']Znaczy się kalafiora.... podejrzewam, że raczej na punkcie tego wywaru na którym sobie zupę gotowałaś;) On i tak lepiej wagowo wygląda niż Ty;) Uściskaj Bismarczysko.[/QUOTE] a nie, bo mamy zestaw z mrożonki:) i dodałam jescze pół fileta, który od świąt bumelował w lodówce, no i makaron:) Pelen wypas. Uściskany, u nas też zimno;/
  19. [url]http://images41.fotosik.pl/831/7dd471e97bd47c35gen.jpg[/url] jaki obrońca mienia:)
  20. [quote name='dorota k.']Jednak te wybiegi dla piesów to jedna wielka kupaaaaa..... Nie ma to jak u nas np. za Piastów:) U nas dzisiaj zimnooooo się zrobiło. Trzymajcie się cieplutko:)[/QUOTE] no niestety, jest ich mało, mała powierzchnia. Teren naturalny lepszy:) My drugi dzień już okupujemy grodzisko gdańskie, Bismarck jest zachwycony, a nie mamy zbyt daleko. dzisiaj do mięcha z ryżem dostał trochę zupy kalafiorowej - nie wiedziałam, ze z niego taki wariat na tym punkcie. Był zachwycony, w sumie ona na wywarze z jego mięcha;)
  21. [quote name='Kingaa.']Witam ;). Czy ktoś stąd orientuje się w kotach na terenie schroniska do adopcji? Jeżeli któraś z Was coś wie na ten temat proszę o kontakt na pw lub na maila [email][email protected][/email] ;)[/QUOTE] Koty są, najlepiej pojechać i obejrzeć lub jak z domu tymczasowego to do Beaty dzwonić lub Marioli. Ich telefony sa w 1 poście tego wątku. Koty sa czipowane i większość po zabiegu sterylizacji.
×
×
  • Create New...