Jump to content
Dogomania

magda z.

Members
  • Posts

    11736
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda z.

  1. Beata wydała kudłatego Ii Maksa, który od roku jej zalegal, ale ma dwie suczki nowe. Spisu czipów jescze nie ogarnęłam, ale Muki pojechal- właściciele sami po niego przyjechali:) No i od groma hasiorów, chyba 6 jest...
  2. nie wiem, bo wczoraj byłam z ekipą z pracy na naleśnikach i juz za późno wróciłam, właśnie ise rozwijam teraz z netem i ogłoszeniami. Chaos nigdy mnie nie opuści;) ale i tak w tygodniu ciężko byłoby mi coś załatwić;/ u mnie śnieg pada....
  3. [quote name='lolka']taaaa:roll: ??? ...niemożliwe, jak pierwszy raz wystawiłaś Sonie to raz wpłaciłam i dzisiaj za nową odsłonę drugi raz ............tak chyba miało być czy nie?[/QUOTE] ale mi zaksięgowała w dwa dni pod rząd po 18,40, chyba, ze allegro się walnęło.... mam nowy spis czipow, ale dopiero jutro ogarnę, bo zaraz musze dzwonić i się umawiac mieszkania oglądać...
  4. Ciotka lolka Ty zakręcie jeden, wpłaciłaś dwa razy na allegro;) Pod koniec miesiąca Tobie odeślę.
  5. Nie dziękuje, na razie kontempluję;) Bo jakby nie patrzeć, to miasto srednio znam;)
  6. Bismarck powoli moze się pakować:) Przyjedzie do mnie. Od jutra szukam lokum.
  7. podniosę chłopaka. w najbliższym czasie będe juz miała swój komputeros i mma nadzieję, ze trochę się odnowię z robieniem ogłoszeń....
  8. Lusia smutna, bo koleżanki nie ma...;) zostaję na kolejne 3 miesiące. wiadomosć juz potwierdzona.
  9. oki, zaraz to zrobię:) z pierwszych wieści to chyba zostanę tutaj na dłużej, tzn taka jest chęć mojego bezpośredniego przełożonego, który miał zasięgnać pewności jescze wyżej
  10. No właśnie Świnka podobno ma sie dobrze i nie widać tęsknoty.... Sprzedajny misiek i tyle.... A ja chyba w tym tygodniu będę wiedziała co dalej
  11. [quote name='kasia310']Leon poszedł!!!:):):) matko jak dobrze, bo już ostatnio Lolce mówiłam, że trzeba szybko dla niego dom znaleźć, taki był smutny... Czy na czwartym zdjęciu piesków jadących do niemiec to nie jest przypadkiem moja Świnka????[/QUOTE] To jest chyba ta młodziutka sunia ze zbiorowych, ta co ma około 5-6 miesięcy, jest na drugiej stronie [quote name='lolka']Sonidło już w chorzowie :)........myślałam, ze będę strasznie ryczała ale jestem przeszczęsliwa......ludzie wspaniali :), za miesiąc się spotkamy :), dostałam juz Soni fotke i wyglada na zadowoloną, moja malinka jej nowa pańcia urodziła się tego samego dnia i miesiąca co ja ....czyli wszechświat nam sprzyja[/QUOTE] Ale się cieszę:) zrobić podmiankę na jej allegro na Ramzesa? Aga a Ty pyknęłaś na tamto konto?
  12. [url]http://images49.fotosik.pl/733/cb0a1cceac3ae6e9gen.jpg[/url] jak ona taka sprytna to może jakieś psie sporty? Jak byłam na wakacjach w Sopocie na wystawie i byłam zachwycona tym , co psy robią i to w ramach zabawy, bo ich miny wskazywały tylko pozytywne emocje:)
  13. Super, po prostu jest niesamowita:) mam nadzieję, ze dzisiaj wszystko sie dla niej zacznie od nowa, ale chyba już i tak zaczęło, po kąpieli, przejsciu do mieszkania. Aga naprawde wiele dla niej zrobiłaś:)
  14. Fajniutka z niej psinka:)
  15. [quote name='lolka']jesoo mam stan przedzawałowy.....serce wali mi jak szalone i wszystko leci z mi z rąk.....rozstanie z Sonią będzie wyjątkowo trudne[/QUOTE] Będzie dobrze, zasługuje na kochający dom:) jak ona w ogóle w mieszkaniu? A czy kudłaty potworek od Beaty już w domu - koty przezyły?;)
  16. Trzymam ckiuki, a jak Sonia w domu? Wszystko w porządku?
  17. [quote name='obraczus87']Magda dasz rade :) :) Ogarniaj sie szybko :D[/QUOTE] jak już będe wiedziała czy mam kolejną umowę to szukam lokum do wynajmu - na razie ise nie stresuję;) Dzisiaj sie skończy allegro, to odnowię po raz kolejny, albo podmienię z aukcją Soni, jak Aga ja dzisiaj wyśle do domu.
  18. [quote name='lolka']o mamo ....Misio poszedł do domu ?!?! ....cudnie, bosko :) :)[/QUOTE] tak wynika ze spisu czipów:) miał kilka ogłoszeń
  19. tesknię za moją świnką, ale co by się nie działo zawodowo to albo przyjedzie do mnie, albo ja wróce do niego;) pozdrawiam z zimnego trojmiasta:)
  20. Ale ona fajniusia:) Buziaki
  21. ja nie wiem, jak Kasia przeżyje wyjazd Przystojniaka;) Fajnie, bo to grzeczne maluchy. U nas ogłoszenia są, ale nikt ich nie chce... mma spis czipów i zaraz posprawdzam co tam poszło, albo i nie, a te niunki pościągam. do adopcji poszedł leon, smutny wielkie miś [url]http://images8.fotosik.pl/1193/d8d2cf859898e682med.jpg[/url] oraz ten owczarkowaty [url]http://images8.fotosik.pl/1175/1ccaef72c41a0c15med.jpg[/url]
  22. [quote name='obraczus87']Nie wiem Magda jak Ty dasz rade bez tych swoich psiakow w swoim "byłym" rejonie :)[/QUOTE] wszystko pod kontrolą;) własnie mam nowy spis czipów od kierownika. Ten miesiąc jestem bez swojego komputra i jest troche niedogodności. Mój Bismarck też jeszcze pozostal, na ten miesiąc ma "nianię". Później chyba będe tutaj kogoś szukac, aby z nim ciagu dnia wychodził, bo mnie około 10 godzin nie ma, a tak juz chyba pozostanie, ze sama będe. ogólnie nie ogarniam jescze kilku spraw. Jak już bede miała swoje lokum, komputer i takie tam to bardziej pomogę z ogłoszeniami Ramzesa, no i mma w planach zakup gogli do komputra, bo lekko wysiadam;)
  23. Zobaczymy czy mnie zechcą;) Na razie jestem na okresie probnym,
  24. [quote name='astridq']Jakby co to kłopot z Martim rozwiązany, mój TŻ przyjedzie do mnie na weekend i zostanie z psami ;) Nie był szczęśliwy ale się zgodził ![/QUOTE] Super:) mam nadzieję, ze nastąpi przełom..... aga trzyma kciuki za Sonię Mam spis czipów, ale jutro przejrzę
  25. Biała astka z Dłużyny, Czika, poszła do adopcji. Pan przyjeżdzal do schroniska ze 4 razy, powoli z nim cała rodzina, chodzili na spacery, przekonali sie do siebie.
×
×
  • Create New...