Jump to content
Dogomania

magda z.

Members
  • Posts

    11736
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by magda z.

  1. [url]http://www.dogomania.pl/threads/21924-Metamorfozy?p=16796574&viewfull=1#post16796574[/url] popatrzcie na post Asior, jak szukałysmy miejsca dla Ramzesa to była propozycja tego hotelu... Jednak opatrzność nad nami czuwała i nad psem też. Masakra co się dzieje z hotelami;/
  2. [quote name='dorota k.']Jakiś ogrodzony i jakby specjalnie dla piesów:) A na co Bismarczysko tak zagląda :cool3: i co to za głowa piesa? Śmietnik na odchody? Trzymajcie się cieplutko :)[/QUOTE] idealnie to opisałaś:) Bismarck juz chciał wyjść. Trawy w tych miejscach niewiele, za to się kurzy, po jakiś 10 minutach i dwukrotnym obchodzie terenu woli pójść na smycz i przejść się po parku. Ten jest większy ma jakieś 20-25 metrów w każdym boku, jak na moje oko. No i udalo nam się trafić, jak był wolny, bo ten bliżej nas praktycznie zawsze jest zajęty.
  3. Odkryliśmy trochę większy wybieg;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1797/664fd8799b034601med.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='kasia310']Miałam być dzisiaj w schroo, ale nie wyszło, po weekendzie dopiero.... A mojej Świnki nie ma jednak, pojechała do Wykrot, Mietka tez nie ma:) A Muki czad:):):)[/QUOTE] Super, zaraz pozmieniam:)
  5. Lolka da znać co z owczarkiem i fantami a ja mam kolejną porcję Mukiego:) Ogromne podziękowania dla dobermanich aniołów:loveu::loveu::loveu: To już kolejny pies, który trafił do wspaniałego DS. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1776/8ceafcaa2bb08275med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1776/4b4f82a403773ebamed.jpg[/IMG][/URL] z towarzystwem:) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1776/532529b91bd145c2med.jpg[/IMG][/URL] moje uszydła kochane:loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1776/6d36cf24d5c2560fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1776/5ca2344c0e4d215cmed.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='Buell']wow, takich fotek to jeszcze nie mieliśmy... za pozwoleniem wrzuce na ASTowe forum ;-)[/QUOTE] Proszę bardzo:) [quote name='natalia_aa']A no proszę... wszystko wskazuje na to, że to faktycznie my...[/QUOTE] Chyba tak;) mam nadzieję, ze uda nam się spotkać z Wami. Wygląda na to, ze zostaniemy w Gdańsku na dłużej.
  7. wielkomiejskim psem w końcu został;) przynajmniej ma coś od życia, gdy ja mam wolne, od jutra siedzi znowu. Dzisiaj miałam pracę w domu, więc też skorzystał.
  8. My z Bismarckiem jesteśmy razem w Gdańsku dopiero od początku kwietnia. Niestety wiek oraz usposobienie nie predestynują go do zabaw, raczej przywita się tylko z psem i idzie w swoją stronę - na razie jest w traumie po osiedlowych przygodach. W zeszłym roku chodził na grupę i nie ma problemu z nawiązywaniem znajomosci, nawet z krową chciał się zapoznać. Na święta zostalismy tutaj, odwiedzający nas znajomy jeździ na rowerze i trenował codziennie. Po powrocie opowiadał, ile psów widział na jednej z plaż, nawet foto zrobił. Drogą dedukcji i po rozpoznaniu kilku stworków doszłam do wniosku, że to Wy:) Pozdrawiam. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1768/fb8e2fa5be39883amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1768/51a7353bf24a4acamed.jpg[/IMG][/URL]
  9. Wczoraj ponownie Stogi, uległam tym oczom i zapewnieniom, ze będzie się słuchał. Po 2 minutach karnie został zapięty...;) Najpierw przegalopował w te i nazad, a później poleciał za tropem psa, zwietrzył wodę, podleciał, ale znowu odleciał i po mocnym stój został zapięty. Próbował morskiej wody, która go zaatakowała jak stanął na samym brzegu - mina wtedy bezcenna. Poza tym zajał stanowisko przy wydmach i obserwowal otoczenie. Przestrzeń najwyraźniej mu odpowiada, ale nie potrafi jej ocenić i nie słucha się totalnie. Dzisiaj poznał Sopot, ale tam bez plaży, bo zakaz wchodzenia z psami jest wcześniej.
  10. Muki w nowym domu:) Teraz jescze bardziej zdobermaniał;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1765/4ee064f1f578dcb7med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1765/64f0a212cd1bec8b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1765/be7d75f35fac984emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/1765/1febaaff49968e56.jpg[/IMG][/URL]
  11. Wyściskany:) Wczoraj zwiedzał starówkę - jestem pod pozytywnym wrażeniem, chodził spokojnie, nie panikował. A nad morzem zimno i wieje, nasze południowe klimaty pogodowe przyjemniejsze;)
  12. [quote name='lolka']dziękujemy bardzo :) ...tylko dlaczego nam tyłem się tu pokazujecie ;), no ładnie :) :)[/QUOTE] Bo zdjęcie było robione z zaskoczenia, na Bismarcka wątku jest więcej przodem, tzn jego zdjęć;) Buziole przeogromne Kochane:) Tęskno za Wami. Niedługo będę zgłaszać plany urlopowe, to dam znać kiedy będę.
  13. My z Bismarckiem też pozdrawiamy i zyczymy spokojnych Świąt [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/1752/b98d70d61f1a84bemed.jpg[/IMG][/URL] Pozdrawiamy z Pomorza, które podbijamy od jakiegoś czasu;)
  14. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images8.fotosik.pl/1752/b98d70d61f1a84bemed.jpg[/IMG][/URL] pozdrawiamy świątecznie, dzisiaj odbyły się zaslubiny z morzem;)
  15. na poczatku był lekko zmieszany szumem;) Z ostatnich wieści wynika, że zostaniemy na dłużej. Spokojnych Świąt:loveu:
  16. Dzisiaj były zaslubiny z morzem;) bardziej go rajcowała wielka plaża niż woda, bo dzisiaj zaliczył kapiel po zimie. widok z wydmy nieoceniony
  17. [quote name='lolka']no co Ty mówisz !! .......jak to?, tzn powinnyśmy mieć cichą, taka malusią nadzieję że wrócisz do nas?[/QUOTE] No właśnie nie, zostanę chyba - taki jest stan obecny, ale do czerwca jeszcze 2 miesiące.
  18. [quote name='lolka']zbieram się w sobie aby do schroo pojechać......nie daje mi spokoju jedna mordka, którą przyuważyłam jak Kikutka zabieraliśmy[/QUOTE] zbieraj się w sobie mocno - ja dzisiaj miałam rozmowę z przełożonym, raczej tutaj się ostanę na dłużej.
  19. Na razie się melduję, z racji przeprowadzki na razie nie mogę się wyłozyć, bo w maju musże wpłacić drugą część kaucji za wynajem... bede mysleć.
  20. trzymam kciuki:) Mój Bismarck też według dziewczyn powinien w pierwszej wersji trafić do domu z ogrodem, a sprawdził się w mieszkaniu. Jak Bilon będzie mial dużo spacerów i to będzie ten dom, on to poczuje, to nie powinno być problemów. Przyszli właściciele jawią się jako odpowiedzialni ludzie, a jak będa chcieli korzystać z pomocy Lilu przy wyjazdach to już lepiej być nie może.
  21. fajnie wyglądasz:) wiosenna odmiana, za to Monka utytlana cała;) Buziole
  22. [URL]https://lh3.googleusercontent.com/_QipkfcwJf8k/Tawpgre4_yI/AAAAAAAAC00/qaTaA-H6xhw/IMG_5110.JPG[/URL] jest jedyna w swoim rodzaju:loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...