-
Posts
11736 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by magda z.
-
Fioneczka rzeczywiście jak torpeda była:)
-
Ostatnie allgero zakończyło się liczbą wejść na poziomie 1500. Więcej na razie nie mogę zrobić, własnie wróciłam ze szkolenia. Nadrabiam zaległości, dzisiaj pracuję w domu. Buziole i pewnie się zobaczymy we wrześniu i wtedy z Kasią nadrobimy focenie zwierzów. Mam też kilka gadżetów na bazarek, które mi z b-ca przywieziono.
-
[url]http://img838.imageshack.us/img838/5662/unled49.jpg[/url] jaka zrelaksowana:)
-
[quote name='dorota k.']Żabka uciekła też od tej rodziny. Nie wiem gdzie jest :( Z dobrych wiadomości - to taka, że Prezes (nasz Astek) znalazł domek. Pojeechał do znajomych P.Joanny koło Bolesławca. Więcej szczególów nie znam.[/QUOTE] Super:) to go ściągnę z allegro. Oby to już był koniec jego drogi.
-
Yorki do adopcji, wątek zgłoszeniowy i dyskusyjny
magda z. replied to LadyS's topic in Yorkshire terrier
[quote name='IVV']psuje ? ta rasa ma dopiero 150lat i pierwsze yorki wazyly 12kg i szczerze mowiac te wieksze maja mniej klopotow zdrowotnych. te malenstwa to wymysl ostatnich moze 8-10 lat[/QUOTE] Zgadzam się, moja kumpela miała pierwszego yorka kupionego z papierami w 1994 roku chyba. Aris byl postawny, swoje ważył i dożył 15 lat. Dwa lata temu się uparli na kolejnego, jest malutki, już mu się tchawica zapada, kupiony od tej samej hodowczyni, no i nie dorównuje Arisowi psychiką.- 2032 replies
-
- przygarnę yorka.!
- yorki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Mój Bismarck też w domu szybciej się otwiera, ale ponieważ teraz mieszkamy sami to sąsiadkę już na podwórku poznaje;) Za to jej córka zostanie z nim teraz na 3 dni i w domu ok, a za kilka godzin na podwórku już długa chciał dać;) Mona jak taka krówka na polu wygląda. Pieknie jest łaciata. Buziole
-
pobieżnie wątek ogarnięty, sterylka Lajki wpisana, wątki Leosia i psów z pola są 1 poście, czekam jescze na czipy od kierownika, aby inne uporządkować. Do allegro zaraz dodam nowe psiaki, postaram się też jakoś je poroznosić po necie. [url]http://allegro.pl/psy-schronisko-adopcja-owczarek-husky-kot-terrier-i1651582014.html[/url] czekam też na nowe foto psów z pola i Leosia, to wtedy mozna je dodać na tej aukcji
-
Grubas juz po zabiegu ,zeby za - plombowane ;-)
magda z. replied to madziara1983's topic in Już w nowym domu
[quote name='madziara1983']jestem w szoku ale to jest jakiś chory kraj. to co mają robić ludzie jadący z psami na wakacje..paranoja jakaś .[/QUOTE] już od kilku lat są zakazy, wiele osób sobie nie zdaje z tego sprawy, najlepiej się zorientować przed wyjazdem. To względy chyba sanitarne -
Grubas juz po zabiegu ,zeby za - plombowane ;-)
magda z. replied to madziara1983's topic in Już w nowym domu
no nie można na plażę, w Sopocie od marca już, a gdynia i gdańsk od maja. Jak wejdziesz i sm Cię wyłapie to mozesz mandat zapłacić. Są znaki przy każdym wejściu na plażę. Najlepiej jeździć gdzieś pod miasto, mi osoby z pracy mówiły o Sobieszewie, bo tam takie dziksze plaże już są. -
Grubas juz po zabiegu ,zeby za - plombowane ;-)
magda z. replied to madziara1983's topic in Już w nowym domu
od maja jest zakaz wchodzenia z psem na plażę, był jescze na święta w kwietniu. Mieszkam w południowej częsci miasta i nad morze musze tramwajem się dostawać, wiec nie byłam od świąt. czasu też brak. Bismarck się sypnął z sierścią, ale już odrasta, bo go przetrzebiło trochę. Ja na moje oko to ciastka go uczuliły. -
Grubas juz po zabiegu ,zeby za - plombowane ;-)
magda z. replied to madziara1983's topic in Już w nowym domu
Gdyby nie mój Bismarck to bym Was zaprosiła, chyba że mu opiekuna na ten czas znajdziesz:)