Jump to content
Dogomania

maciaszek

Members
  • Posts

    23614
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by maciaszek

  1. [quote name='patkaa']Maxio dostał dzisiaj nową piłeczkę, tak się zezłościł,że mu uciekała, że ją zwarczał w tym amoku zabawy :)[/QUOTE] Maxik wścieklizna? :evil_lol: Chciałabym go zobaczyć w takich akcjach... nie dane mi było, bo jak był ze mną w pracy to nie w głowie nam takie zabawy były, poza tym bidok odsypiał uliczne stresy :-(
  2. Jakie wieści? Jak miewa się Mores? I jak Wy się miewacie? :calus:
  3. Ufffff........ :) Stokrotkowe biedactwo.... :loveu:
  4. Dzień dobry paniom :) Wychodzi słońce - będzie dobrze !!!!
  5. Stokrotku trzymaj się !!! Jak ktoś będzie coś wiedział, to pisać szybciutko :) [quote name='Yona']Ciociu maciaszek, a jak wystawię lata 30-te to kupisz? :evil_lol:[/quote] Ach, nie mogę obiecać... kasa się kończy. Ale może ktoś inny się skusi - wystawiaj !!!
  6. A na razie inny link do innej Allegrowskiej aukcji na Stokrotka, wystawiła Mikimol. Dzięki :) [URL]http://www.allegro.pl/item178142176_agatha_christie_mallowan_charytatywna.html[/URL]
  7. Przesłałam allegrowski tekst o Stokrotku dogomaniaczce, która wystawia na Allegro z ramienia AFN. Niebawem powinna się tam pojawić aukcja cegiełkowa na połamańca (:loveu:). Jak tylko będę miała link to go tu wstawię. A na razie zaciskam kciuki coraz mocniej. Trzymaj się Stokrotku !!!!
  8. Pewnie, że trzymamy kciuki. Bardzo mocno !!!!!
  9. To jest aktualny numer: [B][SIZE=4][COLOR=navy]78213000042001038801430001[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3]VWBank[/SIZE][/B] [COLOR=black][B]ALARMOWY FUNDUSZ NADZIEI NA ŻYCIE[/B] [B]UL.JAGIEŁŁY 5 M 19[/B] [B]14-100 OSTRÓDA [COLOR=Red]A co z tą aukcją cegiełkową??? Tekst już jest !!!![/COLOR] [/B][/COLOR]
  10. [quote name='hanik']Operacja jutro o 11. Trzymajcie kciuki:happy1:[/quote] No to już zaczynam trzymać, a jutro o 11.00 zaciskać kciuki będę do czerwoności !!!! Trzymaj sie Stokrotku :) A Ciebie Hanik prosimy o jak najszybsze podawanie wieści z lecznicy. :roll:
  11. No właśnie, tu miałam wątpliwości. Ale w takim razie trzeba wykreślić młodym (już wykreśliłam, w zamian wstawiłam krótkowłosym :evil_lol: ) i zostawić resztę. A to wet ocenił go na 7 lat?
  12. Naprędce wyprodukowałam taki oto tekst: Potrącił mnie samochód....potwornie skatował mnie właściciel.... Nikt nie wie, która z tych rzeczy się wydarzyła, a ja nie potrafię powiedzieć. Ktoś bardzo zły zawlókł mnie w głąb lasu i tam porzucił. Obolałego, z połamaną miednicą, nie mogącego chodzić... Było bardzo zimno, próbowałem wstać, ale potworny ból i strzaskana miednica nie pozwalały... Szczekałem, piszczałem, ale nikt nie słyszał... Zostałem skazany na śmierć... Na szczęście znalazła mnie Magda, otuliła własną kurtką, zawiozła do siebie do domu, gdzie cały czas czekam na pomoc. WASZĄ POMOC !!! ------------------------------------------------------------------------- Stokrotek jest łagodnym, krótkowłosym psem wielkości labradora. Został znaleziony w lesie z bardzo poważnie połamaną miednica. Obecnie przebywa w domu tymczasowym, gdzie czeka na operację. Podczas zabiegu zostaną wstawione specjalne metalowe płytki i szyny, które umożliwią psu chodzenie. Po operacji Stokrotek pozostanie w lecznicy, gdzie będzie poddawany rehabilitacji i dalszemu leczeniu. Koszt zabiegu i pobytu w lecznicy wynosi 2000,00 zł.... Na razie mamy 700 zł... Prosimy, pomóż nam przywrócić Stokrotkowi radość życia !! Przedmiotem licytacji są..... Wpłat prosze dokonywać na numer konta..... Wątek Stokrotka na dogomanii (tam dowiesz się wszystkiego!)...... Szukamy tez dla psa stałego, kochającego domu !! -------------------------------------------------------------------------- Ok, i tak by to wyglądało. Uwagi mile widziane :)
  13. A co z tą aukcją cegiełkową na Allegro? Bo to mogłoby trochę kasy przynieść. Postaram się też wystawić coś w najbliższym czasie na bazarku :)
  14. A jeszcze przecież będą wpłaty z bazarków :)
  15. [quote name='patkaa']zrobiłam z Maxiowego tematu coś okropnego[/quote] Ach przestań, są rzeczy ważne i ważniejsze, Maxio na pewno wybaczy. A może chcesz pogadać? Na gg? Nie narzucam się, ale jak masz ochotę, powiedz (a podam numer). Ładne zdjęcie... :(
  16. Widzę Patko, że nie śpisz, że na dogomanii siedzisz. Myślę o Tobie bardzo ciepło :calus:
  17. [quote name='Puchatek']To niech zaprezentuje na początek wersję poetycką a potem jak bedzie potrzeba to się trochę przerobi[/quote] No właśnie, weź ten tekst od Magdy i wspólnymi siłami go odpoetycznimy ;)
  18. [quote name='Chrupek']nie chcial do nich isc- prosil mnie blagalnym wzrokiem - kurde dlaczego one tak robia?[/QUOTE] Ano właśnie, dlaczego?? Potem człowiek sobie tłumaczy, że to dla ich dobra, że zaraz się przyzwyczają do nowych właścicieli, ale i tak ryczy.... Bo nie da się nie ryczeć jak się widzi te błagalne, tęskne spojrzenia i ciągniecie na smyczy...
  19. [quote name='patkaa']wiem,że słuszna decyzja, tylko czemu to tak strasznie boli, czemu to jest takie ciężkie...[/QUOTE] Nie wiem co mam Ci powiedzieć... Boli cholernie... :-( Domyślam się jak się czujesz... Jak byłam na pierwszy roku studiów zachorował nasz domowy jamnio, był ze nami od mojego 6 roku życia. Też wtedy jechałam do domu, żeby jeszcze się z nim zobaczyć, byłam przy jego usypianiu. A potem bolało :-( Najgorsze były pierwsze dwa tygodnie... A potem było już trochę lżej (czas goi rany...) A po tych dwóch tygodniach znalazłam jamnika-kundlika. Właściwie nie znalazłam, a sam wpadł mi (wykopany z tramwaju, ale to już inna historia) pod nogi. I pojechał do rodzinnego mego domu, i został :) I wierzę, że to nie był przypadek, że wtedy Gucio się "napatoczył". I tak samo wierzę, że nie przez przypadek Makxik znalazł się u Was... Trzymaj się jakoś...
  20. Jaki piękny chudzielec.... :)
  21. Ale fajnie :) :) :) Ale jak to tak? Bez uprzedzenia? Tak po prostu? Tak już? Superancko :) :)
  22. Pięknie Ją pochowaliście, wzruszyłam się :( Podjęłaś bardzo słuszną decyzję, najlepszą dla Astry. Przytulam mocno :calus:
  23. Jestem za :)
×
×
  • Create New...