Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Starsze pieski czekają na domki!
  2. [quote name='mar.gajko'] (Liczę też na poznanie Terry - naszej nieustającej wielbicielki Gralika)[/quote] Będzie mi bardzo miło poznać osobiście waleczne Amicusy. Chociaż od razu muszę zastrzec, że to może nie nastąpić w ten weekend, bo mam pod opieką nieletnich (szczeniorki), których żadną miarą nie mogę zostawić. Je toto co chwilę i wylatuje im z drugiej strony. Chyba, że znajdę zastępstwo lub zjedziecie do mnie.:lol:
  3. Boksio szuka DT. Kto da szansę na leczenie temu wesołemu psu?
  4. Boniko, może trzeba zmienić tytuł na więcej mówiący o piesku. Wtedy mam nadzieję, ktoś tutaj zajrzy:razz:.
  5. ŚLiczny banerek, może teraz Czarusiowi i przy okazji Rino się poszczęści.
  6. Dołącze sie.;) I nie pozwól Ulka18, żeby jakieś wredne b...ko, nie mające wielkiego serca dla zwierząt, wpływało na Twoje działania dla dobra tej rzeszy, czekających na lepszy los. Olej to i bądź ponad ich małoskowość. Zwierzaczki na Ciebie czekają!
  7. Cieszę się! :lol: Ona była taka samiuteńka i opuszczona:-(
  8. Przynajmniej tyle mogę zrobić.:p
  9. Wstawiłam suczkę do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7075176&posted=1#post7075176[/URL]
  10. Wstawiłam Bułeczkę do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=7074921#post7074921[/URL]
  11. Malutki, ratlerkowaty piesek tak długo czeka na swoją sznsę.
  12. [quote name='Murka']Jeśli cisza to pewnie nic :-([/quote] :-(No to szukamy dalej.
  13. Losie, losie, proszę, uśmiechnij się do Boksia!
  14. Mieleckie psy czekają na domy.
  15. Pragnę jeszcze dodać kilka zdań. Otóż to ja namawiałam młodych do wzięcia psa po przejściach, pomagając w szukaniu. Sonię, Kasia znalazła sama i zakochała się. Zaden inny tylko ten, pomimo iż dawałam rózne propozycje. Odnośnie 3 pkt. i wypowiedzi TZ Kasi, to tą "wiochą" podejrzewam jestem ja. Od jakiegoś czasu mieszkam ze swoimi psami kotami w Piekielniku. Ponadto TZ Kasi to człowiek wychowany w domu gdzie zawsze były przeróżne zwierzęta, którymi się opiekował. To jego bardzo niefortunne stwierdzenie:shake:, ale słowo się rzekło, kobyłka....
  16. To nie zbieg okoliczności.
  17. Z wypowiedzi Amicusów wynika, że mają zastrzeżenia, które chętnie wyjśnię w miarę moich możliwości. Jak wspomniałam znam ten domek, powiem nawet, że nieźle.;) Ale naciskać nie zamierzam. Adopcja to jest tak ważna i delikatna sprawa, że każda wątpliwość musi być wyjaśniona.
  18. Zatem czekamy na wiadomości, najbardziej na te najlepsze.
  19. Zobaczymy, może to zainteresuje kogoś. Logo szuka domku lub DT.
×
×
  • Create New...