Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. To w górę! Może teraz czeka człowiek Gralla.
  2. To jest rozwiązanie idealne, widzieć psa na żywo i zakochać się. Ale rozejrzyjcie się wokoło, ile jest udanych adopcji przez internet, tylko ze zdjęcia, chociażby wszystkie przez allegro. Dom trzeba sprawdzic, ale nie widzę powodu, żeby go kasować na wstępie:shake:
  3. Jednemu ONeczkowi za kilka dni zmieni się życie. Ma dom. Pozostałe czekają i na początku wypatrują domków.
  4. Nie szkodzi:shake:. Wystarczy, że wyszczerzy te zęby, które ma, a intruz padnie z wrażenia.
  5. Jak już znajdzie własnego człowieka, to pokocha go najmocniej jak tylko pies potrafi kochać.
  6. Czy znajdzie się ktoś, kto da mu szansę na lepsze życie?
  7. Kto pokocha Miecia? To piękny, wesoły piesek, zasługuje na wspaniały dom.
  8. Tak, to byłby domek dla Bacusia. Osoba rozważna. Pozostaje mieć nadzieję, że znajdzie mieszkanie, gdzie można trzymać pieska. Z transportem chyba jest możliwe, ale ten temat niech się wypowie Ulka18.
  9. Wspaniale, że Kaja dostała szansę. Dziewczyny, jesteście WIELKIE!
  10. Moim zdaniem, w przypadku szukania domu dla psa, każdy sposób jest dobry. A że trzeba go będzie sprawdzić, to już "inksza inszość". Napisz Uxmal. Takie jest moje zdanie.
  11. Miecio czeka i czeka...Gdzie się podziewa jego człowiek?
  12. Gdzieś jest człowiek Kajtka, tylko jeszcze zwleka, a może nie wie o Kajtusiu?
  13. To już sukces! [IMG]http://img65.imageshack.us/img65/5627/52352264yb7.jpg[/IMG] Jemu ktoś na prawdę zrobił krzywdę. Jest bardzo niepewny, ale godzi się z losem. Kochany pies.:loveu:
  14. Śliczna ta suczka. Ona jest duża i raczej młoda? Taka LADY D,:lol: Pieski szukają domów!
  15. Szorściak nadał by się do pilnowania posesji. Do ogrodu nikogo na pewno nie wpuści:shake:. Kto pokocha Szorściaka i da mu dom?
  16. Mielec jest rzeczywiście bliżej Katowic niż Wrocławia. To miasto w woj. podkarpackim.
  17. A jak Ty oceniasz Państwa, będą mieli chęci i cierpliwość, żeby psa wyprowadzić na "ludzi"?
  18. Wydaje mi się, że to zdecydowanie lepsza opcja. Pomijam sprawy organizacyjne. Iwan będzie miał czas i możliwości przystosować się w miarę bezboleśnie do życia wśród ludzi. Ponadto można/trzeba go wykastrować. Nie będzie problemów z sunią. To jeszcze młody pies i mam nadzieję przyzwyczai się do dzieci, pod warunkiem, że nie będą nachalne. Matko, żeby się Iwankowi udało zamieszkać w takim domku, ehhhh....
  19. Wydaje mi się, że skoro jest w galerii na str. schroniska, to dalej szuka domu:oops:
  20. ONeczki rozglądają się za domkami. Tak dużo jest ich tam w schronisku:-(
  21. Śliczne zdjęci. Widać, że sunieczka jest szczęśliwa w nowym domku. I prawdziwa z niej królewna:loveu:
×
×
  • Create New...