Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Wstawiłam szczeniaczki do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=8998787#post8998787[/URL]
  2. Piękny Grall wciąż czeka.
  3. Tak, Księżniczka z niej się zrobiła i bardzo dobrze;)
  4. Gdzie jest dom dla tej piękej ONki?
  5. Jedno mnie dziwi, w opisie p.Kierownika jest: cyt."Musiał mieszkać w domu, bo nienawidzi kojca. Jest spokojnym i grzecznym piesem. .....Jedną noc spędził w biurze, co bardzo mu się spodobało." A w domu nie chciał zostać sam?
  6. Piękny ONek czeka na dom.
  7. Miecio szuka kochającego człowieka i własnego domku.
  8. Coś się szykuje? Trzymam mocno kciuki:kciuki:
  9. Fanta jest cudowna:loveu:. A Kola na zdjęciu taka dystyngowana:loveu: Śliczne te psiaki.
  10. To straszne i smutne.:shake: Jednak nie dali szansy psu. A co on takiego właściwie robił, że nie mogli go znieść?
  11. Pozostałe maluszki czekają na domki.
  12. ONeczki bardzo proszą o domki.
  13. A kocyk czyj jest? Julka wpakowała się Sabie, czy jej użyczyła miejsca chociaż na głowę?
  14. [CENTER][B]Mieszaniec ONka, ok. 3 letni pies z hali.[/B][/CENTER] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/nowywilkowaty%20(2).JPG[/IMG] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/nowywilkowaty%20(5).JPG[/IMG]
  15. Rzeczywiście poszło bardzo szybko. No i całe szczęście!
  16. Tak, oglądałam te zdjęcia:evil_lol: Patrząc na to, pomyślałam: Oj zimno mi, zimno w paluszki. [IMG]http://img250.imageshack.us/img250/1534/bo1jq6.jpg[/IMG] Mam nadzieję, Julcia wybaczy że zachwycam się w jej wątku Borysem. Julcia to śliczna, mądra panienka. Zasługuje na szczególny domek.
  17. Co nowego u mieleckich słodkości? Karmel już po kastracji?
  18. Starszy Biały Kudłaczek wciąż czeka.
  19. Biegnij szybciutko na początek.
  20. Zdaję sobie z tego sprawę. Ale kto pyta, nie błądzi;)
×
×
  • Create New...