-
Posts
25650 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terra
-
Frodo, przebienij się na początek.
-
Moje marzenie sie spełniło-Julcia teraz FIGA pojechała do DOMU!!!
terra replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Julka, zmykaj do domu. -
Samotny pies z działek, głoduje, spi na gołym betonie:( ma dom
terra replied to martik b's topic in Już w nowym domu
Oby się psiaczkowi udało. -
Warszawa! Piękny Psiak W Schronisku!!pomocy!!!/ZNALAZŁ DOM:)
terra replied to zonia's topic in Już w nowym domu
:sweetCyb:Świetnie, żeby wszystko się udało.:kciuki: -
Kraków-BLACK ze złamaną łapką..... cierpi ale walczy!!! MA DOM!!
terra replied to Myszu's topic in Już w nowym domu
:sweetCyb::sweetCyb:Tak bardzo się cieszę, że piesek już domu. Bo nie ma to jak w domu. Wszystko wygląda inaczej. mar.gajko, dobrze, że już jesteś zdrowa.:lol: Tak trzymać:happy1: -
Neukor, jeżeli wymianę osobisych poglądów na sprawę uważasz za "niepotrzebne spięcia", to faktycznie lepiej cicho siedzieć, bo nigdy nie wiadomo komu się narazisz. Osobiście nie obrażam się na nikogo za wypowiedzenie swojeo zdania. Natomiast skoro został założony wątek na dogo, to chyba po to, żeby wspólnymi siłami wymyślić coś konstruktywnego i znaleźć odpowiedzialny dom dla Bazyla, co w obecnym stanie nie jest łatwe jeśli w ogóle możliwe.
-
:sweetCyb:Nareszcie robaczek kochany jest we własnym domku. Bądź szczęśliwy piesku.
-
Nie zdążyliśmy :( Makary odszedł..... :(
terra replied to Seaside's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I nadal nie widomo co u niego? -
MIELEC – 73 psy, ON-ki i mix ON-ki, w schronisku czekają na domy
terra replied to terra's topic in Już w nowym domu
Nieustająco na domki czekaja mieleckie ONki [B][SIZE=4]DUKAT-pies z boksu 146, ok. 6 letni[/SIZE][/B] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/146%20smile%20(12).JPG[/IMG] [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/146%20smile%20(5).JPG[/IMG] -
MIELEC-Baron mix border po 7 latach opuscil schronisko i jest szczesliwy
terra replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Dlaczego nikt nie chce takiego pięknego psa? -
Mielec-pręgowana HIENKA po 5 latach opuscila schronisko
terra replied to bonika's topic in Już w nowym domu
Hienka wpatruje domku. -
Warszawa! Piękny Psiak W Schronisku!!pomocy!!!/ZNALAZŁ DOM:)
terra replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Oooo..trzymam kciuki, żeby pani zakochała się na zawsze. -
Kola jak COLLIE KRÓTKOWŁOSA z Mielca - JUŻ W DOMKU W TORUNIU!!!
terra replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Piękna Kola czeka na swojego człowieka i własny domek. -
Znalazłam takie forum: [URL]http://www.szkoleniepsow.fora.pl/agresja,21/agresja-do-ludzi-i-psow-samcow-nikus,1644.html[/URL] oraz [URL]http://www.wesolalapka.pl/[/URL] jest dużo psów z takimi poblemami. Jest tez na dogo Jacol123, który wielu pieskom pomógł wyjść na prostą. Zaproszę go na wątek, może coś doradzi.
-
[quote name='monita']I jest problem pt : kastrować, czy nie :cool1:[/quote] Monita, jest problem jak w tytule. A tonący brzytwy się chwyta, w tym wypadku kastrować, bo coś to da, czy nie, bo i tak nic nie da.
-
Mielec-czekoladowy staruszek Emilek pojechał w końcu do domu!! YUPIIIIII
terra replied to bonika's topic in Już w nowym domu
Ogłosiłam Emilka na portalach: [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/811129_mix_pinczer_miniaturowy_czekoladowy.html"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/811129_mix_pinczer_miniaturowy_czekoladowy.html[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=13068"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=13068[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3/b/2/c/101/d/3/id/8152"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3/b/2/c/101/d/3/id/8152[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.mojpupil.pl/gielda_zwierzat"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://www.mojpupil.pl/gielda_zwierzat[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [FONT=Times New Roman][URL="http://www.karusek.com.pl/ogloszenia.php?notice_cat=290¬ice_type=300"][SIZE=3][COLOR=#800080]http://www.karusek.com.pl/ogloszenia.php?notice_cat=290¬ice_type=300[/COLOR][/SIZE][/URL][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]ogłosiłam też na kupsprzedaj, ale czeka na moderację i oczywiście cały czas allegro.[/SIZE][/FONT] -
Biała Calineczka z Radomia już w swoim domku w Wyszkowie
terra replied to red's topic in Już w nowym domu
Ale słodkie maleństwa:loveu: Mamunia też śliczna.:loveu: -
[quote name='Neukor']Co do kastracji to się uwzięliście normalnie. Na problem trzeba [B]popatrzeć obiektywnie i wziąć pod uwagę wszystkie aspekty.[/B] Co z tego, że jest jakiś [B]1% szans[/B], że Bazylowi przejdzie ochota do zaczepek z psami jeśli nie będzie można go już potem ,,wyprostować" bo jego lęk i agresja będzie procesem samonapędzającym się??? quote] Kto niby się uwziął? Piszemy o faktach. To, że nie wszystkie psy reagują jednakowo na kastrację, nie znaczy, że tą nikłą (jak piszesz 1%) szansę należy Bazylowi odebrać. W tym wypadku, chodzi bardziej o to, że jest agresywny do ludzi, a nie do innych samców na spacerze. I kolejny aspekt sprawy, który mnie nurtuje. Trafi się cwany pseudohodowca, który zabajeruje iż jest najkompetentniejszym opiekunem dla Bazyla. Suki w cieczce nie będzie atakował. Zamknie psa w kojcu, rzuci mu jedzenie i żadnego kontaktu z psem nie będzie. No i biznes się kręci. Moim zdaniem brak kastracji ku temu zmierza. Neukor, proszę, przeczytaj tytuł wątku, tu chodzi o życie psa a nie jego zdolności rozrodcze. Ten pies nie powinien być ojcem, bo nie widomo jakie przekaze potomstwu cechy.