Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Śliczna suczka czeka na dom.
  2. Malutka suczka pokoch całyn sercem własnego człowieka.
  3. Bardzo dużo sznaucerów i mixów jest do adopcji. Biedactwa cierpią na bezdomość przez mody na tą rasę.
  4. Podniosę Czarusia i Rino. Już tak długo czekają na domki.
  5. Na pewno się uda:kciuki: Musi :kciuki:
  6. Przecudna rodzinka. Do góry, szukajcie domku.
  7. To trzymam kciuki za małą Fantę.
  8. Wstawiłam Tobiego do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9080710#post9080710[/URL] Widac, że sunia trafiła do kochającego domku.:multi:
  9. Faktycznie, wielka niespodzianka. Bądź szczęsliwa maleńka.
  10. Maleństwo nadal czeka na dom.
  11. :crazyeye:Wygląda jak zupelnie inny pies. Zadbany, spokojny i rozluźniony. Pies cudo:loveu:
  12. Taka ogromna ilość ONków i mix ONków w schronisku.:-( A przybywają nowe pieski, młode i małe. ONeczki mają małe szanse na domki. Ludzie wolą mniejsze a najlepiej małe i "rasowe" psiaki. :-(
  13. To całe szczęście, że już z nim lepiej. Kochany Pajutek potrzebuje domu.
  14. To właśnie jest tragiczne, że u niego zaraz tego typu komplikacje z odbytem. Graliku, trzymaj się kochany piesku.
  15. [quote name='zonia']Cudny jest, ale na dandie dinmont teriera nie wygląda:eviltong: na serio jest podobny do Coton de Tulear z charakteru też:eviltong:[/quote] Nie będę sie sprzeczać;) Jest kapitalny, aż dziw, że nie został zabrany przez kogoś natychmiast. To pies rarytasik:loveu:
  16. [quote name='asia-s']terra czy u Was w schronisku jest jeszcze ten cudny psiak :loveu:podobny do Jazza? [URL="http://www.mielec.bezdomne.com/galeria.php?ad=0&p=4&pk=P&str=10&sort=data DESC&pid=963"][IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/kudla%2017bni.jpg[/IMG][/URL]wiecej zdjec kulacza po kliknieciu na zdjecie A za Jazika trzymamy kciuki[/quote] Tak, ten piesek nadal jest w Mielcu w schronisku. Niestety wciąż nie ma domu, bo niestety jest czasem agresywny. Ktoś bardzo go skrzywdził.:-(
  17. [quote name='Amiczka']Dobrze, w takim razie ustalamy TEN numer, ale muszę wiedzieć kto i kiedy, a przynajmniej kiedy dokładnie, żeby mama NAPEWNO była, dobrze?[/quote] Amiczko, a dlaczego ktokolwiek z dogo ma z Tobą ustalać numer na który bedzie dzwonić do matki oraz godzinę? Bo chyba nie po to, żeby mama komórkę w tym momencie zgubiła lub Ty miałaś wykonać z niej pilny telefon?
  18. Ponowię pytanie: czy Angela nie będzie operowana w schronisku, tak jak było wcześniej mówione?
  19. A jak się czuje Grall? Co u niego ze zdrowiem?
  20. Z szaty tak. Natomiast z eksterieru mnie się wydaje taki bardziej dandie dinmont terrier;) Jest cudny, niezależnie do jakiej rasy podobny.:loveu:
  21. Trzymam kciuki za zdrówko piesków. Że też jakiś mikrob musiał sobie upodobać psiaczki:angryy:
  22. Jak dzisiaj czuje się Pajutek? Jest lepiej?
  23. A takich pysiaczków jest w schronisku zatrzęsienie.
×
×
  • Create New...