Zgadałam sie ostatnio z moim wetem nt. badań genetycznych.
Firma LABOKLIN z Warszawy wozi próbki do Belgii.
Koszt badania w okolicach 160zł.
Zapytaj weta o te badania.
Agusiuzet, skopiuj to co napisała Ulka18, i wstaw pod zdjęcie, które wkleiłaś wcześniej.
Tylko zanim zatwierdzisz ,sprawdź podgląd, czy wszystko ok.
Powodzenia:lol: