Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Pa Graliku, żyj długo , zdrowo i szczęśliwie.
  2. Zgadałam sie ostatnio z moim wetem nt. badań genetycznych. Firma LABOKLIN z Warszawy wozi próbki do Belgii. Koszt badania w okolicach 160zł. Zapytaj weta o te badania.
  3. Nikt się nie intertesuje Amisią? Czy są jakieś zapytania o nią?
  4. Nie wiem, czy kastrowany. Szelcik na początek.
  5. Szelcik się przypomina:multi:
  6. Teraz to już Amisię na pewno ktoś wypatrzy.:loveu:
  7. Agusiuzet, skopiuj to co napisała Ulka18, i wstaw pod zdjęcie, które wkleiłaś wcześniej. Tylko zanim zatwierdzisz ,sprawdź podgląd, czy wszystko ok. Powodzenia:lol:
  8. Pokaż sie na początku pieknoto.
  9. Piękna Puma do kochania, kto ją przygarnie?
  10. Ale się rozbrykała panienka:loveu:. Niech nadrabia zaległości ze schroniska.
  11. Amisia jest gotowa zamieszkać we własnym domku.
  12. Szeltuś się przypomina.
  13. Amisia, pies rodzinny, czeka na swoją szansę.
×
×
  • Create New...