Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Prześliczny Gacuś, aż dziw ,że jeszcze nie ma swojego człowieka.
  2. Puma odzyskuje wiarę w człowieka. W górę Puma, szukamy domu.:multi:
  3. W takim razie, na adopcje.org, nie będę ogłaszała żadnych piesków.
  4. [quote name='Szczurosława']Pani zdecydowała się na pomoc na odległość, dt odpada...[/quote] Cóż, dobra taka pomoc, chociaż nie wiem, czy w tym wypadku zadowalająca.
  5. Kto przygarnie maleńkiego Kleofasa?
  6. To gdzie podziewa się dla Gacka ta panna na rolkach? Właściwie wcale nie musi być na rolkach, może uprawiać joging lub kopać grządki, Gacuś pomoże.;)
  7. Tzn, ani nie rośnie ani nie maleje? Cały czas taki sam? To chyba dobrze. Trzymam za Negrę, musi się udać. Wyzdrowieje!
  8. Frodzio w tym kapoku wygląda jak kwiatuszek:loveu: No to miałaś niezły ubaw z tym pływaniem w wannie:evil_lol:a może dla Frodzia przydałby się większy akwen, jakiś staw, czy rzeczka gdzie Ty sobie brodzisz po kolana a Frodzio pędzi za swoją pancią stylem na pieska.
  9. Oby teraz ktoś szybciutko wypatrzył i pokochał Amisię.
  10. Liniejący puchacz pokazuje się wszystkim;)
  11. Czy ktoś pytał o Pumę? Gdzie te domki?
  12. Ciekawa jestem co słychać u małego ONeczka. Czy są jakieś wieści ze schroniska?
  13. Allegro jest, ale to chyba za mało. Uszuś dalej czeka...
  14. Taki piękny pies czeka, kto go pokocha i przygarnie?
  15. I jaki wynik rozmowy? Udało się i Torro będzie miał chociaż dt?
  16. I co u Gacusia? Domki czekają w kolejce?
  17. Ale wspaniale, dwa ONeczki mają domek. W górę pieski, pokażcie się, tak dużo was w schronisku czeka.
  18. Faficzek już w domku:multi: Czekamy na relację z zapoznania i może jakieś foteczki.
  19. Ja tego nie rozumiem.:shake: Jesli ziemia jest miasta, to powinni ukarać samych siebie, że dali za maly teren, a jeśli nie miasta, to kto nie chce się zgodzić na sprzedaż i zmianę lokalizacji schroniska?
  20. Jednak wstrzymam się z ogłaszaniem, bo trzeba wpisać stosunek do kotów i dzieci, a ja jeszcze tego nie wiem.
  21. Nie znam sytuacji wokół schroniska, nigdy tam nie byłam. Że szczekanie tylu psów może być uciążliwe, nie podlega dyskusji. Ale za zaistniałą sytuację nie można winić schroniska, że miasto się rozrastało w jego stronę. A czyja jest ziemia na której jest schronisko? Bo skoro nakładane są kary za to, że jest zbyt mały teren, to chyba nie miasta?
  22. Jeszcze jedna rzecz mi przyszła do głowy. Obok schroniska jest cementownia. Czy ona nie mogłaby dostać nowej lokalizacji? A schronisko teren cementowni? Zdrowiej dla mieszkańców Mielca, gdyby mogli oddychać czystym powietrzem.
  23. Przecież zamknąć schronisko, to nie jest tak hop siup. Coś trzeba z tymi zwierzętami zrobić, a później też gdzieś muszą się podziewać bezdomne, choćby tylko te z terenu Mielca. A jakie będą towarzyszyć temu ew. zamykaniu emocje to trudno przewidzieć. Przecież to może się zrobić "zadyma" na całą Polskę. Bo rozumiem zamykać schronisko-mordownię. Ale dlatego, że mały teren? Przecież kierownik nie rozciągnie schroniska, bo nie jest z gumy. A kto winien, że tyle bezdomnych psów, też Kierownik? Mam nadzieję, że włodarze miasta zdają sobie z tego sprawę i w końcu ktoś mądry pójdzie po rozum do głowy i załatwi sprawę tak, żeby nikt, a szczególnie zwierzęta nie ucierpiały.
  24. Dokładnie tak, teoretycznie;) Ulka18, jeśli nie prosiłaś nikogo o ogłoszenie Aguska i in. piesków na adopcje.org to ja to zrobię wieczorem. W końcu jak mi zawieszą konto, to i tak nie mam po co z niego korzystać.
×
×
  • Create New...