Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Doverek do góry, pokazać się wszystkim:multi:
  2. Info pochodzi z forum miau. Nie wiem, kto na dogo jest z tamtych okolic:shake: Czy któraś z cioteczek moze wstawić psiaka na forum collie?
  3. Amisia, cudna suńka, szuka własnego domu.
  4. Biedny Uszuś, czy znajdzie się dla niego dom, żeby poczuł co to własny człowiek i własna kanapa?
  5. W schronisku w Toruniu jest ok. 7 letni pies Dżampir, gdzie trafił po śmierci swojego pana. Pies jest przerażony całą sytuacją. To link do strony schroniska: [URL]http://www.torun.schronisko.net/adopcja15325-0.html[/URL] KOntakt do schroniska: Miejskie schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Toruniu 87-100 Toruń, ul. Przybyszewskiego 3 tel.: (056) 622 48 87 [IMG]http://www.torun.schronisko.net/images/adopcje/15325.jpg[/IMG]
  6. Piękny Baron nie ma szczęścia w szukaniu domku.
  7. Ale się u Uszusia pusto zrobiło:sad: Hopaj na początek.
  8. Zrobiłam szeltusiowi kilka ogłoszeń i umieściłam info o kastracji i umowie adopcyjnej. Teraz trzeba czekać na naj, naj domek.
  9. Szeltuś czeka, kto go przygarnie? Szuka swojej szansy w wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=116229&page=2[/URL]
  10. Doverek szuka forumowego domku.:multi: Supergoga, to spokojny psiak, i pewnie by się podporządkował gaździnce.
  11. Wypowiedziałam się w tym względzie na forum sheltie. Nie mam kontaktu z właścicielami psa. Adopcję pilotuje hodowca Dovera, ufam ,że wie co robi.
  12. Zajmę się ogłoszeniami. A szelcik jest rodowodowy z papierami. Brać i kochać:loveu: Wstawiłam Dovera do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10482426#post10482426[/URL] i [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10482487#post10482487[/URL]
  13. Kto pokocha Dovera? Piesek grzeczny i spokojny, a do tego toleruje koty.
  14. Oj, Baco, żałosny twój los:shake: Na zdjęcia nie ma żadnych szans, bo może one coś by pomogły.
  15. Kakadu, Ty to masz wesołe życie z Frodkiem. Dba o rozrywki dla ciebie, żebyś się nie nudziła:evil_lol:
  16. Emilku, może ten obserwator tak cię pokocha, że zabierze do domu?
×
×
  • Create New...