Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Czy do pracowników schroniska też jest taki ostry? Co oni mówią o Baronie?
  2. Piękne pieski czekają na uśmiech losu.
  3. Czarnulek też chce mieć własny domek.
  4. Hmmm...:hmmmm: A ta opcja "zmiany" wogóle nie działa?
  5. Reno2001, ale możesz dodać notkę dod. info, że z przycyn technicznych itd.;) , przynajmniej tak mi się wydaje, że można.:oops:
  6. Kora jest u mnie w zbiorczej aukcji starszych piesków szukających domów i wirtualnych opiekunów. Jest to myślę, podwójna szansa na dom. Nie będę jej na razie zdejmować z aukcji, pomomo opieki wirtulnej Reno2001.
  7. W górę śliczna suczko:multi:szukaj domku.
  8. Wypatruj domku na początku:multi:
  9. Amisia czeka, by jej człowiek z domkiem się zjawił.
  10. Hienka to taka śliczna psinka. Dlaczego tak długo czeka na dom? Wszystkie pieski są śliczne i kochane. Do góry, po domki.
  11. Mały, kudłaty piesek czeka... Oby to był ten domek.
  12. Gacusiu, co z tobą? Dlaczego jeszcze czekasz? Domku Gacka, nie zwlekaj i przybywaj!
  13. Magio, poczaruj trochę i znajdź swój kochający domek.
  14. Trzyma kciuki za Rokiego, będzie dobrze, musi być.
  15. Joyka też chce zamieszkać we własnym domku.
  16. Ło rety! Głowa kumpla zmieściła się w paszczy Amisi!;) [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/9984/aaaa6nq2.jpg[/IMG]
  17. Białasek do góry! Może los tym razem będzie sprzyjał.
  18. Tyle starszych piesków znajduje domy, a Uszusiowi brakuje szczęścia:-( Ale to nic, nadal szukamy.:multi:
  19. Biedna Negrunia:-( Tak w Krakowie jest wielu, dobrych specjalistów.
  20. Jakbym takiego matoła złapała, to chyba nie uszedłby cały z moich rąk. To takie w swoim mniemaniu, wybujałe maczo a nie odrośnięte z błota bawi się kosztem biedy innych. Nie napiszę więcej, bo nie reczę za słowa. Biedny Roki:-(
  21. [quote name='Mysia_']to ja już się pogubiłam :oops: Ja też... Dodałam Uszusia do ogłoszeń Gazety Codziennej: http://gazetacodzienna.pl/index3.php?p=ogloszenie&id=226 Może ktoś zna gazety i fora śląskie, gdzie mógłby dodać Uszusia? Mysiu, było wymagane wpisanie imienia i nazwiska. Zwróć uwagę co tam napisałam:evil_lol:, piszę, żebyś wiedziała.;)
×
×
  • Create New...