-
Posts
25650 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by terra
-
Mielec-pręgowana HIENKA po 5 latach opuscila schronisko
terra replied to bonika's topic in Już w nowym domu
Zrobię Hience ogłoszenia, ale nie dzisiaj. -
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
terra replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ogłosiłam Magię jeszcze tutaj: [COLOR=black][FONT='Verdana','sans-serif'][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/psy/wielorasowe/showAdvert2147353.html"][COLOR=#800080]http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/psy/wielorasowe/showAdvert2147353.html[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT='Verdana','sans-serif'][URL="http://lodz.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Male-ka-oryginalnej-urody-suczka-szuka-kochaj-cego-domu-W0QQAdIdZ67429555"][COLOR=#800080]http://lodz.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Male-ka-oryginalnej-urody-suczka-szuka-kochaj-cego-domu-W0QQAdIdZ67429555[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT='Verdana','sans-serif'][URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Magia-male-ka-suczka-chce-kocha-w-asnego-cz-owieka-W0QQAdIdZ67429286"][COLOR=#800080]http://krakow.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Magia-male-ka-suczka-chce-kocha-w-asnego-cz-owieka-W0QQAdIdZ67429286[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT='Verdana','sans-serif'][URL="http://katowice.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Male-ka-suczka-Magia-szuka-kochaj-cego-cz-owieka-W0QQAdIdZ67428529"][COLOR=#800080]http://katowice.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Male-ka-suczka-Magia-szuka-kochaj-cego-cz-owieka-W0QQAdIdZ67428529[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT='Verdana','sans-serif'][URL="http://krakow.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/219270-malenka_oryginalnej_urody.html"][COLOR=#800080]http://krakow.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/219270-malenka_oryginalnej_urody.html[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR] -
Ogłosiłam Klotyldę jeszcze tutaj: [COLOR=black][FONT='Verdana','sans-serif'][URL="http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/psy/dogi/showAdvert2147356.html"][COLOR=#800080]http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/psy/dogi/showAdvert2147356.html[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT='Verdana','sans-serif'][URL="http://lodz.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Mix-doga-pi-kna-m-oda-suczka-do-adopcji-W0QQAdIdZ67429747"][COLOR=#800080]http://lodz.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Mix-doga-pi-kna-m-oda-suczka-do-adopcji-W0QQAdIdZ67429747[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT='Verdana','sans-serif'][URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Pi-kna-suka-w-typie-doga-do-adopcji-W0QQAdIdZ67429058"][COLOR=#800080]http://krakow.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Pi-kna-suka-w-typie-doga-do-adopcji-W0QQAdIdZ67429058[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT='Verdana','sans-serif'][URL="http://katowice.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Pi-kna-suczka-w-typie-doga-do-adopcji-W0QQAdIdZ67428796"][COLOR=#800080]http://katowice.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Pi-kna-suczka-w-typie-doga-do-adopcji-W0QQAdIdZ67428796[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT='Verdana','sans-serif'][URL="http://krakow.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/219271-piekna_suczka_w_typie_doga_do.html"][COLOR=#800080]http://krakow.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/219271-piekna_suczka_w_typie_doga_do.html[/COLOR][/URL][/FONT][/COLOR]
-
Amisia z Mielca zostala szczesliwa mieszkanką szwajcarskich hal :-)
terra replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Dałam ją na pajęczynę do Krakowa: [URL="http://krakow.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/219273-m_odziutka_suczka_w_typie.html"][FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#800080]http://krakow.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/219273-m_odziutka_suczka_w_typie.html[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] -
One nie mają więcej niż po trzy miesiące? Boże, sama nie wiem o co pytać. Jakie będą duże, bo ze zdjęć nie bardzo wiadomo? To przy misce to chyba będzie maleństwo, a sunia czy piesek?
-
O mateńko! Dostałam oczopląsu. Co za cuda:loveu:Śliczne kluseczki. Ale i łezka w oku, że ich tak dużo. Ten tak spanielkowato wygląda: [URL]http://images31.fotosik.pl/347/f3208828f4a3d680.jpg[/URL]
-
NIEŚMIAŁA SUCZKA W TYPIE COLLIE - Puma zamieszkała w Wałczu!!!!
terra replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Wstawiłam Pumę i Magię do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10655280#post10655280[/URL] -
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
terra replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Wstawiłam Magię i Pumę do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10655280#post10655280[/URL] -
MIELEC – 73 psy, ON-ki i mix ON-ki, w schronisku czekają na domy
terra replied to terra's topic in Już w nowym domu
Przypomnę o mieleckich ONkach:multi: -
Amisia z Mielca zostala szczesliwa mieszkanką szwajcarskich hal :-)
terra replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Wieczorkiem jeszcze gdzieś ogłoszę Amiśkę, w końcu musi się ten dom ujawnić. -
Przypomnijcie o sobie pieski.
-
Imbirek czeka na kochającego człowieka i swój własny dom.
-
NIEŚMIAŁA SUCZKA W TYPIE COLLIE - Puma zamieszkała w Wałczu!!!!
terra replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Piękna i mądra Puma szuka domu. -
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
terra replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Znowu na pierwszą maleńka, może teraz się uda. -
GACEK - PIES BARDZO ORYGINALNY pojechał szukać szczęścia do Niemiec!
terra replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Gacuś biegnie na początek wypatrywać domku. -
Bardzo proszę, przy okazji pobytu w schronisku, o sprawdzenie ile i jakiej wielkości są szczeniaczki do adopcji. Jeśli się uda dowiedzieć jakiej są maści, to będzie super.
-
Mała kochana MAGIA czekała wiele lat w schronisku, POJECHALA DO NIEMIEC!
terra replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Ślicznotka szuka wspaniałego i kochającego domu. -
Mielec-czekoladowy staruszek Emilek pojechał w końcu do domu!! YUPIIIIII
terra replied to bonika's topic in Już w nowym domu
Maleńki piesek nadal czeka, gdzie jest jego dom? [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/Boks%20177%20(15).JPG[/IMG] -
GACEK - PIES BARDZO ORYGINALNY pojechał szukać szczęścia do Niemiec!
terra replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Jeszcze raz do góry, wypatruj domku. -
Amisia z Mielca zostala szczesliwa mieszkanką szwajcarskich hal :-)
terra replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Bardzo smętnie dzisiaj, ale na spacerek trzeba iść, więc w górę Amiśka:multi: -
NIEŚMIAŁA SUCZKA W TYPIE COLLIE - Puma zamieszkała w Wałczu!!!!
terra replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Pumcia do góry, nie zostawać z tyłu.