Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Mały Emilek nie ma zbyt wiele czasu na czekanie, ale biedaku nie masz wyboru:shake:
  2. Imbirek się przypmina wszystkim cioteczkom.
  3. Dziękuję Asiu:lol: Uszuś do góry, szuka domku.:multi:
  4. W góre psiaku, przypomnij, że czekasz...
  5. [quote name='Reno2001']Znalazłam !!!!!!! [/quote] Super! Bo kto szuka, nie błądzi;) Imbirek szuka kochającego domu.
  6. Śliczna ta Amiśka i charakter ma dobry.:loveu:
  7. Ooooo...drugi Agusek obok na trawce leży;) Moje psy i koty też teraz się lenią.
  8. Uszuś czeka i myśli o domku... Asiu, nie gniewaj się, ale chwytam się każdej możliwości. Czy mogłabyś w tytule podać strony na których są zdjęcia? Łatwiej do nich będzie dotrzeć.
  9. Agusku, kciuki trzymam mocno, żebyś już niedługo mógł grzać doopke na własnej kanapie.
  10. Widocznie jestem "kiedysiejsza";) W tej sytuacji musisz Reno2001, korespondować z kontrahentami;) Imbirek do góry, może na początku jest cud do spełnienia.
  11. Dziękuję Murka:loveu: Wydaje mi się, że to istotna wiadomość, czy Baron do "swoich" też jest ostry.
  12. Amisiu, gdzie się podziewa twój człowiek?
  13. Ja też nie potrafię pojąć, dlaczego tyle pięknych, spokojnych, kochających człowieka i patrzących poddańczo w oczy psów, siedzi w schroniskach. Dziwne czasy, kiedy człowiek woli pędzić na złamanie karku do przodu po nie wiedzieć co, a depcze to, co dałoby satysfakcję, zaspokojenie i ukojenie. Ot, natura ludzka.:roll: A Czarnulek musi w końcu spotkać swojego człowieka.
×
×
  • Create New...