Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. ONeczki pokazują się na początku.
  2. Tego Rudaska ja wystawiam na allegro chyba juz drugi rok. Skoro ew26, bierzesz go pod opiekę wirtualną, zaprewne będziesz Ty go chciała wystawiać? Napisz, proszę. Zainteresowanie pieskiem jest spore, ale chyba to chore oczko odstrasza ludzi. Ale na pewno mu sięuda znaleźć domek, tylo trzeba szukać.
  3. Amisia, ty idź już do najlepszego dla siebie domku.
  4. No Gacusiu, pokaż się na tym filmiku od najlepszej strony, niech ludziska padną na kolana i ustawią się w kolejce po twoje względy.
  5. Wstawiłam Emilka do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10621295#post10621295[/URL]
  6. Pokaż się wszystkim, ślicznoto.
  7. Ruszaj na spacerek, Hienko.:multi:
  8. Nowa suka w schronisku, ok 3 letnia mix ON [IMG]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/DSC00185.JPG[/IMG]
  9. Padaczka to nie wyrok. Z dobrze ustawionym leczeniem, może cieszyć się życiem przez długie lata.
  10. Ja mam cztery psy i dwa własne koty + jedną tymczasówkę Mell. Psy były, kiedy zaadoptowałam kota, problemów nie było, później znalazłam kocie dziecko, to jedna suczka go niańczyła. Teraz od ok. pół roku mam na tymczasie Mell, ok. 5-6 letnią kicie. Na początku fuczała na psy, ale teraz już się zgadzają, no chyba, że któryś zaglądnie do jej miski.:roll:
  11. A może na początku ktoś na ciebie Baronie czeka...
  12. Puma szuka i czeka...gdzie ten dom?
  13. [quote name='Reno2001']Kurczę, guz u Magii, guz u Berniego ... Co się dzieje????[/quote] i wiele, wiele innych guzów i schorzeń u ludzi i zwierząt...skażone środowisko. SOS dla Ziemi! Magio, zdrowiej, nie daj się suniu.
  14. Ratlerkowaty piesek, a nie ma zupełnie zainteresowania nim.:-(
  15. Szukaj, szukaj domku na pierwszej...!
  16. Gacusiu, czy to na ten domek tak długo czekałeś?
  17. Czasami cuda się zdarzają...:roll:
×
×
  • Create New...