[quote name='ElzaMilicz']Terra, :diabloti: jesteś niemożliwa. [/quote]
Zrozumiałam, nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu.
Czekamy na Godota, czyli amatora berneńczyka:cool1:
[quote name='Reno2001']Może jakims cudem dowiemy się, ile ich jeszcze jest i które?[/quote]
Przydałoby się wiedzieć, ktore maluchy jeszcze szukają domków.