Jump to content
Dogomania

terra

Members
  • Posts

    25650
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by terra

  1. Mocno zaciskam kciuki, żeby wszystko się zgrało i do domków pojechało jak najwięcej piesków.
  2. Podejrzewam, że wielu, wielu ludzi z Mielca i okolic, nie wie o schronisku i nigdy tam nie zajrzą. Chociaż może są potencjalnymi domkami dla zwierząt.
  3. Emilek znowu się pokazuje na początku.
  4. No to Pumcia już całkiem niedługo, będzie się wylegiwać na własnym posłanku, we własnym domku.:multi: [B]Dziubakk,[/B] wszystko będzie dobrze.:thumbs:
  5. Długo duma ten obserwator. Ale jak się zdecyduje, to zapewne na dobre i na złe.
  6. Biedny Emilek, zero zainteresowania. A przecież to malutki, śliczny i spokojny psiaczek.
  7. Jak się trafi taki kicorek jak ten baciar w schronisku, którym testuje psy p. Kierownik, to wszystko jest możliwe:evil_lol:
  8. .........................................
  9. Ojej, ojej, musi sie udać. Trzymam mocno za Aguskowy domek.
  10. Wstawiłam Magię: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10754248#post10754248[/URL]
  11. Wstawiłam Kleofasa do wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=10754222#post10754222[/URL]
  12. Bardzo się cieszę, że sunie i szczniorki mają nowe domki.
  13. [quote name='ElzaMilicz'][B]Godota [/B]???[/quote] Tak, Godota:p
  14. Pieski się przypominają:multi:
  15. [quote name='ElzaMilicz']Terra, :diabloti: jesteś niemożliwa. [/quote] Zrozumiałam, nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. Czekamy na Godota, czyli amatora berneńczyka:cool1:
  16. [quote name='Reno2001']Może jakims cudem dowiemy się, ile ich jeszcze jest i które?[/quote] Przydałoby się wiedzieć, ktore maluchy jeszcze szukają domków.
×
×
  • Create New...